Ако ТЯ признае чувствата си?
Здравейте, моят въпрос е отправен основно към мъжката аудитория, но ще се радвам да разбера и дали има смели девойки, които биха разкрили своите чувства и разбира се, дали са го правили?

Ако една жена сподели чувствата си, това би ли Ви харесало, или би Ви изплашило?
Имали ли сте такъв подобен опит?

Имам притеснения относно това дали трябва да споделя своите симпатии на мъжа, когото харесвам от доста време... Ще се радвам да чуя съветите Ви!

Коментари

1.   Ама че въпрос сама си отговори ,много ясно ще ще се изкефи кой не иска да знае че е харесван,обичан и желан дори да не е взаимно ще му хареса.

Давай смело!

2.   Ако те харесва давай!

3.   Тръгвал съм с момиче, след като ми е признавало, само от уважение към чувствата му. После съм се влюбвал, естествено, и нещата са се получавали.
Уважавам много смелите момичета, но без да са феминизирани. Видя ли, че някоя е такава (особено щерките на разни новобогаташчета), колкото и да ми харесва, за мен изобщо престава да съществува. Да си се размножава сама...

4.   За жените е ОК и е мноого голям комплимент за един мъж, защото обикновено от мъжете се очаква те да са активните.
Обратната ситуация обикновено е провал. Особено ако въпросната дама не е наясно кой си и как така от нищото отиваш да се обясняваш в любов. Преживял съм го 2 пъти, научих си урока и повече не го правя по този начин.
Относно твоят случай - за съжаление работата малко е странна щом се е стигнало ти да му се обясняваш. Ако той те харесва и досега не се е осмелил да ти го покаже и да те "вземе"... не е добре положението с такива срамежливци... но ти си знаеш :) А пък ако е някой обигран играч с много жени около него, който едва знае за съществуването ти (жените обожават подобни типове, защото не са "нуждаещи се" и не търсят тяхното внимание), ще му вдигнеш още повече самочувствието и може и да те огрее като за една две вечери. Но ти, предполагам, не търсиш това.
С две думи... стигнало ли се е до там ти да си водещата страна, не е много положителна като цяло ситуацията.

5.   Не споделяй, само ще загубиш от подобно действие!
Мъжът е ловец, нека той те гони и прави всичко възможно, за да те спечели!
Винаги щом споделя чувствата си, удрям на камък!
Започват да ме гледат отвисоко и да се гаврят с чувствата ми!
Желая ти успех!

6.   Ако споделиш бързо ще разбереш дали човека си заслужава или не, но имай наум че всяка информация се използва срещу теб

7.   Ами ще улесните мъжа. Няма значение дали жена или мъж си споделя чувствата.

8.   Сподели му може и да са взаимни чуствата ви

9.   Недей.
От личен опит - недей никога да се разкриваш напълно пред мъжа, който харесваш или обичаш.
Всеки път правя тази грешка, впоследствие на която мъжа отсреща започва да ме смята за даденост, оттам моето желание да бъда с него секва и всичко отива по дяволите.
Трай си.
Харесвай си го, но премерено показвай емоции.
Покажи му, че имаш интерес, но не че си супер хлътнала по него или че много го харесваш.
Дръж се приятелски, флиртувай от време на време, но нищо повече, като начало.
Явно повечето мъже не търсят нормални жени, а плячка, която да си "уловят".

10.   Жена съм. Наскоро признах чувствата си на мъж, който слабо познавам.
Не мога да си трая и да чакам, когато харесвам някого. Разбира се той не отговори на симпатиите ми, но поне не съм в неведение. Бих го направила пак, ако се случи :)

11.   Не е препоръчително. Чувстваш, как нещо се иска от теб, почти насила. И си в недоумение, какво да отговориш. Така че, дори да ти харесва момичето, инстинктивно почваш да се дърпаш. Ако някак успееш да го направиш незабележимо, постепенно, с финес, това е друга работа.

12.   От колко време го харесваш и той свободен ли е?

13.   На мен са ми споделяли чувтвата си около 15-20 момичета/жени, но само с четири се получи нещо. Съпругата беше последната жена, която разкри чувствата си и вече близо 20 години сме заедно:)

14.   Ако не си сигурна че човека отсреща те харесва, по добре не бързай с признанията защото рискуваш да останеш наранена.

15.   Авторке, да попитам, двамата свободни ли сте или това ще е допълнително за забавление?

А това с признаването на чувства и другият е много очарован, само в книгите и филмите го има.

16.   Не и не. Покажи му, че го харесваш, а ако е взаимно, той ще действа, и то до седмици. Ако е пас дай отбой.

17.   Закачай се, но не признавай чувства. Ако той иска да е с теб ще предприеме нещо :)