Влюбих се в женен мъж
Здравейте, работя в една транспортна фирма, която извършва ежедневни автобусни линии, туристически превози в страната и чужбина и отдава автобуси под наем. В фирмата работят около 50 човека. Аз съм на 24 години и работя като "Диспечер", оправям графиците на шофьорите, и други документи на фирмата. От няколко месеца се заглеждам и се влюбих в един от колегите който работи като шофьор и е на 52 години. Говоря си с него по работа и общи неща като къде живее, дали е семеен, деца, семейство и т. н. Колежките казват че малко е скучен, бързо се напива и започва да говори за автобуси, разправя случки от едно време. Един ден му казах че може да пием по кафе или нещо друго, но той ми каза че сега няма време и някой друг път. От 1 месец разбрах че си има любовница, която работи във нашата фирма. Излизат тайно, говорят си и други неща правят, той държал на нея, не му било толкова заради секса с нея, просто я харесвал. Тази информация я знам от един колега който е приятел с него. Никой не знае от колегите тъй като той не споделя много много. Постоянно го искам и мислите ми все към него летят.
Въпросът ми е какво да правя и дали може да стане нещо между нас?

Коментари

1.   Аз не знам защо ще искаш пък да става нещо? !
Първо- огромната възрастова разлика!
Второ, ако има любовница, значи е семеен!!!!
Трето- скучновато пианде...
Сори, не знам какви са критериите ти за мъже и ценностната ти система, но ако малко държиш на себе си не би се поставила в ситуация с въпросния колега.

2.   Та той може да ти е баща... Толкова ли не останаха симпатяги на по 25-30 години та се целиш в 50 ? Не ми с вярва да имате някакви общи теми за разговор, плюс това след като си е хванал любовница от фирмата при положение, че е женен, значи си е коцкар. Третата ли искаш да станеш? Недей се занимава с него, приеми го като някакво временно увлечение, дължащо се на многото хормони и липсата на мъжко внимание.

TraLaLa

4.   За мен въпроса е защо вместо да разпитваш, да се чудиш и умуваш не действаш? Нещата не стават с гледане, ослушване и чакане, те стават с действия. Поеми отговорност и действай!

5.   * Нищо не може да стане между вас!

* Това че си има любовница, не значи че ще тръгне да се занимава с теб.
Младостта ти също не е фактор, след като онзи негов колега ти е казал, защо изобщо си написала цяла тема?

* И още нещо, това че си говорите колегиално с някои мъже, не значи че те приемат като нещо повече от колежка.

* Забрави го, насочи се към работа, забавления и търсене на истинска връзка, с човек който ще те иска, толкова колкото и ти него.

- Maryjane