Ако това не е обич какво е тогава..?
Здравейте, имам си приятел с който съм от 8 месеца с него! но в седмицата се виждаме 1-2 пъти защото той следва в Габрово.. и Събота и Неделя си идва.. той ми беше първия.. и страшно много се превързах към него и го обикнах... и му казах че го обичам. Но той ми каза че все още не е испитал това чувство и неиска да ми го казва като не е така.. и каза че като го испита той сам ще ми го каже.. добре не ме обича апак за мен човек трепи.. вечерта оставам да спа при него.. и той е много щастлив.. и го показва. а когато не сме заедно постоянно ми казва колко му липсвам и че няма търпение дасе върне и даме гушне... Добре де това ако не е обич какво е тогава..?? моляви помогнете ми.. какво да направя за да ме обикне..??

Коментари

1.   За правопис 4 ако си току що завършила 5 клас

2.   Номер 1, много си щедър/щедра. :) За детето -автор, препинателните знаци сигурно представляват научнофантастични термини.

3.   На колко години сте?

5.   Бих те посъветвала да обсъдите съвместния ви живот, но явно си още малка да живееш с момче :) Поговорете открито. Може би звучи изтъркано, но с разговори всичко се оправя. Дори да не стигнете до консенсус, поне ще ви олекне и на двамата, че сте казали това, което ви притеснява.

Мег*

6.   Първо - научи правописа, никой не обича неграмотни жени!

Второ - наистина ли ти е нужна точно тази фраза "обичам те". това са само думи. Гледай действията - щом се чувстваш добре с този младеж, щом той се държи хубаво с теб, очевидно е, че държи на теб и има чувства. Живей си живота, наслаждавай се на връзката си, тя няма да ти е последна със сигурност, затова се наслади на всеки един хубав момент от нея.

7.   Авторката моли за съвет, а не да критикувате само. Номер 1, да не мислиш, че пишеш и ти правлно? Едно изречение и в него има много груба грешка. Вие като чели сте идеални във всяко едно отношение. Смешници!
Авторке на колко си години?

8.   То бива да си прЕвързана, но чак пък толкова...

9.   Оставете сега, че и куца българския, две мнения няма.
Мила, аз също не чувам много често от мъжа ми точно тази фраза, но той си има свой начин да ми показва колко много знача за него. Не винаги чуваме това, което ни се иска. Наистина е малко грубо от негова страна да ти каже открито, че не изпитва още такива чувства, но трябва да оцениш това, защото честните хора са дефицит в днешно време. На мен също са ми го казвали, но във връзки, които не са продължили много. Нищо не става на сила, не го притискай, защото накрая ще ти го каже, само за да си щастлива, а това не е решение. Успех и дано всичко е наред между вас!

10.   съгласна съм с Номер 9. Не думите,а делата имат стойност. Един човек може всеки ден по 3 пъти да ти казва, че те обича, а всъщност грам да не държи на теб.