Той си представя секс с други жени
Твърди, че в леглото с мен не, а само когато гледа порно си представя секс с други жени. Почувствах се погнусена и отвратена, това спада ли към графа изневяра. Дайте съвети как да го приема и да не се измъчвам толкова. Става въпрос за просто за момента представа или нещо по-дълбоко? Старая се нищо в леглото да не му липсва, но мисълта, че иска да прави секс с други жени ме побърква. Поредния перверзен олигофрен ли ее или наистина няма защо да се притеснявам? Споделете как възприемате порно актрисите?

Коментари

1.   Абе изрод е тоя, зарязвай го! Едно време какви мъже имаше, топ модели да му се разголят, нямаше да се възбуди, гледай сега кви перверзници са....

3.   Непознавам приятел който да не си го представя непрекъснато с друга, това е нормално. Ти не си ли срещала някой по красив от твоя с когото да пожелаеш нещо несериозно...

4.   Просто ставаш и си отиваш, повече няма какво да се коментира

5.   Не съм вярвщ, давам го само информативно, според библията е изневяра, защото от новия завет, даже пожелаването на нещо грешно се смята за грях. Прагматично погледнато, въпросът е какви задръжки има и дали би стигнал до секс с други жени докато е във връзка с теб, или всичко ще си остане само във фантазиите му? А това другите мъже как възпиемат порно актрисите не трябва да влияе на преценката ти в твоя конкретен сллучай, макар че жените обичате да се вкарвате в драми.

6.   Че то всеки мъж си представя секс с чужди жени. Обичам жена си, но понякога и аз си представям, че спя с други. Никога не съм й изневерявал, но просто понякога си представям секс с други, какво от това.

7.   Не го мисли. Не е изневяра и не означава, че иска да спи с други. Просто се "разнообразява". Ако не всички, то повечето от мъжете го правят.
Несъобазително е от негова страна, че ти го е споделил.
Ж29

9.   Гледай за какви глупости си тровиш живота и връзката ви. Тази ревност не е нормална, днес е от някакви виртуални образи, утре ще е от колежката, продавачката, съседката... Почти няма мъж, който да не гледа порно, също и много от жените го практикуват. Когато гледаш порно и се възбудиш съвсем нормално е да си представиш, че го правиш с актрисата там. Да ревнуваш от някакъв виртуален образ си е пълна глупост. Като ти е такъв проблем, зарязвай го и си търси следващия, който ще се прикрива добре и няма да ти споделя подобни неща.

11.   Моят мъж си представя секс с ВСЯКА!!! жена, която мине покрай него. Така ги оценява. "Става" или "не става". И това е нормално! Ако някой мъж твърди, че не го прави, то или лъже, или има сериозен проблем с либидото. Имам късмета да живея с напълно откровен човек и покрай него разбрах много истини за мъжката психика. Авторке, всички хора фантазират и в това няма нищо лошо. Лошо е, ако спре и теб да те оценява по този начин. Съпругът ми първото, което прави след като се прибере от работа, е да пъхне ръка под роклята ми, за да види с какво бельо съм или... без, което му е любимо. Смешно е да ревнуваш твоя човек от това, че сканира с поглед дупетата на другите мацки или си фантазира пикантни сцени с тях. Мечтата на моя благоверен (която аз сериозно смятам да му осъществя за някой рожден ден) е еротичен масаж от три азиатки и после страстна нощ с тях. Засега му е само мечта, но при първа възможност ще се сбъдне. Аз пък искам една нощ с мулат. Няма никакъв проблем от негова страна, стига да имаме достатъчно пари за екскурзия някъде из Карибите.