Приятелят ми не ме желае, държи се странно.
Приятелят ми не ме желае, и не ми обръща внимание!
От близо 1 месец той започна да не ми обръща внимание. Прибира се, казва как е минал денят му, вечеря си и си ляга...
Преди не беше така, излизахме си, говорихме по-цял ден и правихме секс. Сега 2 пъти в месеца правим секс, върне се от работа или ако е свободен отива по "задачи". Излезем на кафе, вгледа се на някъде и нещо си мисли, чуди се. Питам го какво му е той отговаря 'а нищо релаксирам си"....
Дали има друга според вас?

Коментари

1.   Повече информация и история на интимността трябва, от колко време сте заедно, как беше в началото, какво се е случило в последно време, ти как се справяш в леглото, той уморен ли е и т. н. Според мен случаи като твоя са резултат от бавни връзки при които жената бави нещата в началото и няма някаква особена страст после нещата с течение на времето стават още по-обикновени и мъжа няма желание за секс. Общо взето си ставате като брат и сестра. По мое мнение ако жената не направи приоритет в началото на връзката да има страстни отношения наситени с много емоции а е по-скоро резервирана и предпазлива, то за по-нататък няма достатъчно "пламък" за поддържа отношенията, "пламъка" е малък, намалява и угасва и си ставате братче и сестриче.

2.   Може би е по - добре да поговорите открито и откровенно по темата?

3.   Смятате ли да градите семейство, говорили ли сте за това или просто си живеете живота в свободна връзка докогато може? Като се върне, казва ли какви са били и как са минали "задачите"? :) За мисленето и чуденето - някакви проблеми. Не смея да кажа дали са любовни или са други проблеми, без да имам повече информация по случая.

7.   Просто сядаш и му казваш всичко. Казваш му, че си забелязала нещо странно в него напоследък. Казваш му, че това почва да те притеснява ала-бала, казваш му, че трябва да си споделяте проблемите, да се изслушвате и помагате, казваш му, че това не се случва при вас, искаш му обяснение защо и му казваш, че ако си има друга по-добре да ти каже, а не да те лъже. И аз в момента с моя сме така и скоро ще направя това, което ти написах. Успех, мацка!

8.   От авторката! Говорихме, той каза че всичко му е дошло в повече имахме някакви проблеми преди месец-два и каза че не се е чувствал добре и не е искал да ми споделя за да не ме притесни, много е бил изморен от тези работи двечки и не съм знаела как се чувства, аз разбира се го разбрах, изплю камъчето каза ми всичко, аз му помогнах, и му казах да ми споделя тези неща защото аз започвам да си мисля някакви простотии и да се вживявам, и така... Всичко си е както преди, говорим си, смеем се, правим секс, грижим се един за друг и така! Благодаря за съветите.

9.   Радвам се, авторке, че всичко е нар.

10.   Изневерява ти.

11.   Не мисля че е това :) Дори и скарани каквото и както абсолютно приятеля ми и по 24ч ще иска както и предишния просто откачат ако не иска е не е нормално или не го привличаш, или има полов проблем, или чак толкова обиден от нещо ама то тогава щеше да няма изобщо и да се сърди видимо, така че всичко друго си е илюзия всеки мъж ако стои една привлекателна полугола жена няма да издържи да гледа :)