Къде са онези свестни, добри и красиви жени, които си стоят сами?
От ивестно време насам чувам от различни места, как имало свестни, добри и красиви жени, обаче те си стоели сами, защото не можели да си намерят приятел и едва ли не тях не ги искали.

Предполагам, че някои от жените, които четат и пишат тук ще се оприличат на такива, за това ми е любопитно да чуя тяхното мнение. Интересно ми е те къде търсят половинка, как подхождат и защо според тях не им се получават нещата.

И въпрос към всички останали - как решавате за себе си, дали сте свестн и добри хора? Красотата няма да е коментираме - всеки си има огледало в къщи.

Коментари

101-137 от 137

108.   107, отново разсъждения вместо жените... Еми, така и ще си остават с вашите си разсъждения и заключения. Когато жена се опитва (си губи времето) да ви каже истини, не ги приемате, а пак се опитвате да налагате какво според вас мислим ние. И после идва и "просветлението" - "жената не знае какво иска"! Знае и го е казала, често по няколко пъти. Но мъжът не чува, а продължава да настоява неговото си. И като се сблъска с "и това не е" отсъжда, че жената не знаела какво иска, а не АЗ сбърках като не я чувах, а налагах МОЕТО мнение за това какво иска тя.
За това и повечето жени въобще не си губят времето да се опитват да наливат от пусто в празно... няма смисъл. Ето, разменим по един- два коментара и аз знам например, че с теб е невъзможно да се разберем. Ако беше опит за запознанство с цел развитие към връзка (пример е само) аз спирах дотук без повече обяснения и може би щеше да се чудиш какво е станало, нямаше да се сетиш, че сам си се изключил.

109.   Практиката показва, че жените правят неща, нямащи общо с това, което казват, че искат. Не знам как очакваш да се приеме това освен като "не знае какво иска". Всъщност току-що ми дойде и още едно обяснение - "жената не иска ние да знаем какво иска", т. е. имат си някакъв там план за живота и искания, но на хората разправят това, което останалите биха искали да чуят, защото истината ще ги представи в кофти светлина.

110.   Black Sabbath ти не влизаш в категорията стара мома, защото нямаш и 30 години.

111.   До 108 от 107.
Хич за нищо нямаше да се чудя. Щях да съм ти благодарен, че си ми спестила излишни усилия ;).
През живота си не съм видял жена, която да може да каже какво иска. Обикновено са едни усукваници, така че да не им се засегне егото.
Може да искат пари, но ще каже - любов, внимание, грижа.... - ей такива ми ти работи, отворени към много широко тълкуване.
Мъжете застават на челни стойки за да впечатлят една жена - изненади, подаръци, комплименти, внимание, изслушване и каквото още там се сетиш. А жените се изморяват само при мисълта че трябва да кажат какво искат.
Направо сте като деца на 1г. - не може да говори и само реве ако нещо не му е наред. Ти трябва сам да се сещаш и да се суетиш наоколо - тва харесва ли ти, а това, а това? ....
Така до никаде няма да стигнем. Вечното противопоставяне на половете и кой е по- по- най-.
Заедно с властта идват и отговорностите. Щом искаш да решаваш, ще трябва да носиш и последствия. Не може ТИ да решаваш, а АЗ да съм виновен... Като не можеш да поемаш отговорности, властта да вземаш решения ти се отнема, и някой друг решава вместо теб. Това дразни много жени, но освен да се надуват и да обвиняват, не правят нищо за да променят нещата (като например да кажат - аз бях виновна, следващия път ще променя нещата).
Или още по-лошо - зарязват, надявайки се че опашката ще е вечно безкрайна и все някога ще излезе някой дето да внесе ред в объркания им свят.
Между другото това е особено показателно - като чуеш някоя да решава всичко със зарязване, най-добре далеч от нея.

112.   Съгласен със 108, по тази тема е интересно да се чуят мненията на жените, и за пореден път, се изля порой от коментари от мъже... явно сърби егото и графоманията...

113.   110, нямам 30, но за в бъдеще вероятно ще стана стара мома. :) Все пак като цяло не влизам в родният стандарт за красива жена, ако че напоследък нашите български "мъже" нещо ги е ударила кометата и все по- често се занимават с мен (пишат ми във Фейсбук, понякога се опитват да ме заговорят на живо, правят ми комплименти, но на мъжко и на пръднята му не можеш да вярваш, че е истинска). И в интерес на истината, не са метъли, което е още по- погнусяващо за мен. Но, спокойно, аз държа юздите на разума и не допускам тези прекрасни създания да се объркат и да тръгнат да се занимават с "изрод" като мен! Аз все пак съм грозна и дебела метълка, както ме определяхте тук (а на живо просто като "странна"), а българските "мъже" имат нужда от красиви, елегантни, изтънчени и верни Жени с главно "Ж", каквато аз не съм! Може да съм мъжемразка, но прекалено много уважавам българските мъжорля, че да ги натровя с моята лъжеженска природа.
Така, че на 99. 9% ще Остана стара мома. Ще си умра сама като куче насред пътя, защото любовта се полага само на определени Жени. :))))

Black Sabbath

114.   Нищо ново - в друга тема авторът пита мъжете какво искат от жените и след краткото ползване на темата по предназначение същата се напълни с женска злоба. Да споменавам ли темата за мъжете и комплексите, където написаното пак загатва, че се обръщат към мъжете? Същата работа - обърнаха го на линч срещу "лошите" мъже! Взаимно си цапаме темите, ако не си забелязало, номерче 112!

А в тази тема самият автор е задал въпрос и към всички останали, така че мъжете имат реална причина да са тук. Нещо, което в другите две липсваше на жените, но това не ги спря. На всяко гърне мерудия са някои хора и не виждам причина само мъжкият пол да се изтъква като такъв!

115.   Black Sabbath, и сама отлично знаеш, че в лице и тяло си мацка за чудо и приказ. Изглеждаш по-добре от 80% от българките, което никак не е малко. Обаче следва и да си женствена като отношение, за да те почувстват мъжете привлекателна и като душа. В противен случай, ако видимо се държиш дръпнато с тях, единствено ще забелязват външността ти, но другото ще ги възпира и няма да изразяват желание за сериозна връзка. Всичко е в твоите ръце.
Като ти кажат, че не те харесва, се чувстваш недооценена, защото мислиш, че си хубава. Като ти кажат пък, че си хубава, пак не си доволна и мислиш, че те лъжат. Просто приеми, че съществуват искрени мъже и никак не са малко.
И кое е "погнусяващото" в това един мъж да не е метълист, както се изразяваш? Сякаш не си била разочарована от метълисти? Правиш грешката да насочваш разочарованията си от един или от няколко човека към всички останали, които НЕ СА като тези, които всъщност са те вкарвали в мрачни мисли.

- Кифлоприземител

116.   Впрочем, не съм участвал в тия разговори за това грозна и дебела ли е Сабатката, но ще направя нещо екзотично: ще ѝ се извиня вместо онези, които нямат куража да го направят! Сабат, извинявай, че хората обожават да търсят недостатъци на другия! Извинявай и, че не правим достатъчно, за да изкореним токсични практики като "непредизвиканото самоизтъкване на чужд гръб", "мятането на кал в комерсиални количества /без употребата на вентилатор, което е впечатляващо, но все така лошо/" и "внушението, че всеки е лош и лъже /синдромът Доктор Хаус/".

Вярвам, че не си заслужила описаното по-горе поведение и си била поредната жертва на хора с болезнена нужда да мачкат другите. Макар да нямам участие в това, искам да ти поднеса извинение вместо замесените и дано това ти помогне да се почувстваш поне малко по-добре!

117.   "Black Sabbath, и сама отлично знаеш, че в лице и тяло си мацка за чудо и приказ. Изглеждаш по-добре от 80% от българките, което никак не е малко. "

Ти пък откъде я видя, че да я оцениш каква е мацка?

Ако съдя от изказванията ѝ, бих предположил, че е женското копие на Квазимодо, живеещо в отсрещната кула на Нотр Дам.

Ако някой има някаква фотография на това женско ЧУДО**ще, нека прати.

118.   Номер 117, това си е нейно решение. Няма нужда от обиди. То и мен в сума ти теми тук са ме оприличавали на Митьо пищова, девствен, безработен, дърт чичка и какво ли още не, но истината е малко по-друга.

- Кифлоприземител

119.   117, не съм онзи, но тя си е показвала снимки тука. Аз лично не бих казал, че е чак хубава, но не е и грозна. Но като човек ми идва леко токсична, макар че си има и добродетели.

123.   117, дай да намерим друг начин. Не те свалям. Има си начини за всичко. Два пъти съм се намирала с хора от тук. Епитетите си имат цена.

119, как разбра, че не съм хубава, като не си виждал лицето ми? Това българските "мъже" като теб и 117 само евтаназия ще ви оправи. Токсична съм, заради такива като вас, защото вие сте токсични към мен.

Black Sabbath

124.   Сега, виждам, че липсват коментри 120, 121, 122. Ако BS си е пуснала снимки, моля модератора да не се притеснява да ни разкрие, какво чудо се е пръкнало под небесната шир. Лично аз съм виждал страшилища, така че с едно повече нещата няма да се променят.

Така, а иначе ще отговоря на настоящия ѝ коментар:

„дай да намерим друг начин“ – Не знам за какво ми говориш? Ако не те е срам от външността ти, просто си пусни една нормална снимка без ефекти, затъмнявания, пускания на дим, телефон със светкавица, която закрива половината изображение и пр..

„Не те свалям“ - :D:-D Какво говориш? Опазил ме Бог!
„Има си начини за всичко“ – Със сигурност има. Звучиш загадъчно.
„Два пъти съм се намирала с хора от тук. “ – И това мен какво ме интересува?
„Епитетите си имат цена. “ – Опаа! Ето че май нещата изкристализираха. Да разбирам, че искаш да ме видиш на живо, за да ми отмъщаваш за епитетите?

„Това българските "мъже" като теб и 117 само евтаназия ще ви оправи. “ – Тук поясняваш какво ще ми се случи, когато се видим ли?

BS искаш да ми устроиш капан на живо, да викнеш някакви твои хора да ме евтаназират?

Момиче, ти наистина си имаш някакви психични и емоционални проблеми. Как искаш някой да те хареса? Какво е това пънене, перчене, плюене? Какво е това отвратително поведение?

Металиските в БГ са два вида:

1) Сравнително високи, едри, дебели, безформени същества, тип лелка в 50-те с увредена щитовидна на 10 хапчета всеки ден, облечени в някакви вандалски дрехи, коси, невидели гребен, гримирани като статисти за някакво погребално изпълнение, с някакъв дълбок и дрезгав глас, метнали на гърбовете си по една вмирисана мешка, точно като някакъв комунистически борец от преди 44-та, неумеещи да държат права линия на улицата, влачещи си краката и т. н, и т. н.. Да продължавам ли?
2) Ниски, та ниски, свити, тънки като глист същества, които по-скоро излизат от някакъв фентъзи (изр*дски) комикс, отколкото от нормална среда.

Общото и за двата типа е, че не знаят къде се намират!

Въпросът е просто ти от кои си?

До автора:

„От ивестно време насам чувам от различни места, как имало свестни, добри и красиви жени, обаче те си стоели сами, защото не можели да си намерят приятел и едва ли не тях не ги искали. “

Това е пълна заблуда, че има красиви жени, които си стоели сами. Да, може да има красива тийнейджърка, която живее някъде в дълбоката провинция, но това е само до време. Красивите жени си намират път към богатите мъже. Голяма част от красивите българки са зад граница.

Ако се питаш защо? Заради парите!

След 89-та първото нещо, което се направи е ДА СЕ РАЗРУШИ ИКОНОМИКАТА НА СРАНИТЕ ОТ СССР. Което доведе до милиони загубени работни места. След това предизвикаха инфлация. Изградиха мафиотски организации, които да смачкат всякакви опити за нормално натрупване на капитал.

Резултатът беше, че милиони кадърни мъже и жени се изнесоха в страните, които имаха условия да ги привлекат. Кои бяха тези страни? Дааа, западните. Какво съвпадение!

В България до ден днешен нормална икономика няма. Затова всичко читаво гледа да избяга.

Красивите жени? Ами красивите жени не са създадени, за да ти бачкат като продавачки за 1000-1200 нето и 60 лв. допълнително ваучър за храна! Хахахахаах

Сега ще кажеш като КП да станат тираджийки, шлосерки, майсторки и да лепят плочки, да работят на ЦПУ и пр. извратении. Еми не, няма да стане. Трябва да си повреден, че да тикаш една жена да работи подобни неща.

Щом не можеш да ѝ осигуриш на една жена сигурност, добро отношение и задоволителен стандарт на живот, виждаш какво става. Чантичката, куфарчето и на терминал 1 или 2. А ти питаш къде са красивите жени?

Красивите жени са при силните мъже!

Не си стоят във вмирисаната, неизмазана стая на село, прогнила от мухъл и да чакат някой Ганчо с 1200 лв. да я спасява от бащината кочина, като ѝ предложи да се настани у неговата.

125.   124, изказваш се като злобна жена, която я е яд, че са направили комплимент на друга жена. Естествено, анонимността ти е доста голямо предимство. Убедена съм, че на живо няма да си позволиш подобни смели изкази.
Каквато и ще да съм в твоите представи, започвам да си мисля, че или си влюбен в мен (опазили ме и мен боговете от такива "мъже" като теб), щом толкова много искаш да ме видиш, или си гей, който си пада по Кифлоприземител и те е яд, че той говори така за мен - "гадната метълка".
Снимки имам в прикачи. Специално за теб ги качих, но модераторът ми изтри коментара. За снимки ефекти и боклуци не използвам, понякога работя малко върху светлината и понякога съм с лек грим.
Ти си доста злобен, периодично ме преследваш и искам лична среща с теб, ако не лична, то поне видеочат. Искам да ти се покажа с цялата си "грозота", "дебелина" и там другите глупости, за които така си отделил от личното си време специално за мен и то не за първи път. Не се срамувам от себе си. Не отговарям по никакъв начин на никое от описанията ти, колкото и да ти се иска, а ти не искаш да се свържем лично, защото знаеш, че не си прав за мен. Мога да ти кажа, че вероятно съм много по- поддържана от поне повечето жени които познаваш.

Сега до това аз колкото съм ненормална: погледни себе си. Никой нормален, зрял и интелигентен мъж няма да обиди безпричинно жена по този начин, независимо как изглежда тя. Един мъж на място не изпитва нужда да обижда жена, защото той няма полза от това. Сега, ако към днешно време ти имаш проблем с моето поведение преди, то да ме обиждаш, не е начин да решиш този проблем, а и показва колко си незрял и неспособен да си решаваш проблемите както трябва. А си мъж: мъжете функционират на база логика, а ти реагираш на база емоции като девойче в болезнен цикъл. Допускам, че баща ти е липсвал или е бил слаб мъж. Често чета тук от разни потребители как трябвало да порасна и как съм имала комплекси, а реално такива като теб са хората, които трябва да пораснат и да поработят върху своите комплекси. Та, поработете върху себе си и тогава ми давайте акъл, защото все още не сте в позиция.
И ако си мислиш, че си много силен мъж, си се объркал. Нито си едното, нито си другото, но ти не си виновен. Не можеш да направиш цигулка от дърво, което е расло да бъде дръжка на мотика. Същото е и с хората (А. Страдивариус). В случая с мъже като теб. За съжаление, България е пълна с такива, затова почти няма свестни жени. А нали знаеш: каквито мъжете, такива и жените. А за тези блянове, които писа към автора нямам думи с колко нереални виждания си за нещата. Има красиви и свестни свободни жени, но никоя такава не би се хванала с такъв арогантен тип като теб, затова сигурно споделяш такива виждания.
Така, държа на личен контакт с теб. Аз не се срамувам, а ако ти ми откажеш, значи вероятно си олицетворение на описанието, което даде за метълките в България и аз ще спра изобщо да се занимавам с теб, защото не желая да се занимавам с мъже, държащи се като злобни лелички, които се срамуват от себе си и да се покажат и ползват анонимността на сайта като уютно местенце, от което да се хранят с негативна ми енергия и да си подхранват обесията по мен (доказал си, че имаш такава, защото неведнъж си ме преследвал по темите, помниш някакви детайли за мен и т. н. ; общо взето луда работа).

Black Sabbath

126.   Къде са красивите, добри, умни, свестни и пр. жени, които си стоят сами? Ами той отговорът се съдържа във въпроса, бе авторе! Седят си сами у тях и чакат тебе. Да ги удостоиш с честта да ти готвят, чистят, перат, гладят, пазаруват и др. домакински работи и когато искаш да ти бутат без пари. Също да поемат 50 процента от разходите, ако може и повече.

127.   Виж ти, имаме любовна афера в зародиш между Black Sabbath и Кифлоприземител. И двамата обичат дългите словоизлияния. Интелигентни и грамотни са, но КП е ужасно досаден и при среща едва ли ще се получи диалог, но ако BS е по-търпелива, може и да стане, кой знае.
Все пак BS е интересен екземпляр, но като говори за злобни лелички, да внимава, защото и чичковците са много злобни, особено когато нямат много пари, а пък ако имат и загуба на сутрешна ерекция, са просто нетърими.
ЕГН-то не прощава.

128.   Здравейте на всички! Наскоро открих този форум и с интерес чета коментарите под темите, които ме вълнуват. Като страничен наблюдател искам само да отбележа, че присъствието на така наречената Black Sabbath в дискусиите на повечето теми е наистина дразнещо и се набива на очи. Независимо как изглежда е ясно, че се опитва да запълва дефицити в този форум и я съветвам (ако иска нормален живот) да започне да търси проблемите в себе си, а не навън.

М., 27 :)

129.   Еййй, BS е със самочувствието, че все пак има нещо под тениската и не се срамува да се пъчи, било то и пред непознати, за да покаже с какво я е удостоила Майката природа, независимо колко малко е то! :D

Спокойно BS, няма да ти завидя нито „онлайн“, нито на живо.

Бъркаш ме с някои други. Отдавна не съм се обръщал към теб. Коментарите от другите теми са от други хора. Преследват те психообразите, които си си изградила в кратунката, това те преследва тебе.

Оставям ти автора89, на който можеш да пишеш там, където всички пишат, за да прецени дали и в личен разговор си същата сврака.

Дали те харесвам? :-D За толкова красива ли се имаш?

Слагам точка на личните разправии.
-----------------------------------------------------

Добре е да напишеш твоето виждане по темата. Къде са красивите, добрите и другите неземни създания, които автора търси?
Нека предположа отново – скрили са се под дюшека.

130.   129, предполагам твоето самочувствие идва от всичките 11- 12 см. в "екстремни" случаи питон, нали? ! Само толкова много природно надарен може да изпише подобни ментални изпражнения.
А "красивите, добрите и другите неземни създания" са онези същите, на които им се налага да те режат брутално и/или гледат с презрение, иначе дори и такива като теб смятат, че имат право да се "класират".

Не съм BS.

131.   129, ясно, скри се, както и очаквах. Досега смело писа и ме обижда и изведнъж сложи точката, когато ти казах да се видим на лично и да ти покажа цялата си "дебелина и грозота", явно защото ти си нелицеприятният индивид с наднормено тегло и ниска лична хигиена. Имам нормално самочувствие и не се страхувам да се покажа, обаче ти се срамуваш от себе си. Имам какво да пъча под тениската. Да, не съм Джулияна Гани, но имам поне нещо, а за теб сигурно е нормално и да носиш и дамски боксерки и за това си толкова злобен, ако изобщо си мъж, понеже си злобен като жена и реагираш като такава и ко наистина си мъж, то вероятно си ужас.
Не знам аз колко съм хубава, но трябва да си много сбъркан, че да ме имаш за грозна и дебела, обаче два пъти да просиш за мои снимки в коментарите. :D Фетиш към грозни и дебели метълки ли имаш, защото ако е така, то изобщо няма да ме харесаш. Недей да лъжеш, че не си се обръщал към мен. Периодично го правиш от години, преследваш ме по темите за да ме обиждаш, но сега, когато ти казах да се видим на видеочат и да ми кажеш тези неща в очите, изчезна като пръдня из прашки. И ней няма да викам хора срещу теб, не се страхувай. Никой от метълите, пък и сред останалите ми познати няма да се съгласи да бие човек, без причина.
127, не давай тази чест на любовната афера на мен, защото ще разбиеш сърцето на 129, а той е една много злобна жена, уж в мъжко тяло, а може и да е жена! :D Виж как реагира, когато Кифлоприземител си изказа мнението за мен. Нека да не нараняваме чувствата му/й.

Black Sabbath

132.   До 124. Стига сте изкарвали всички хубави жени проститутки да му се не види. Не всяка търси богат мъж!

133.   Отговора на темата извън всичко друго е: няма такива, красиви, които да стоят сами, особено след 30. Ако след 30 красива жена стои сама, то е психопатка и това се е случило въз основа на характера й. Аз познавам много жени над 30, които са сами или си играят на връзки проба-грешка от Тиндър. Всички те (да речем 15) се мислят за красиви, меко казано, за много красиви и нито от тях не е. Едната, която в миналото беше отличничката на класа с мечта да стане мацка почна така да се гримира, но натрупа не малко килограми. Не е дебела, но понеже е и много висока, стои много едра. Дойде веднъж с един мъж и като тръгна по-рано от масата, той сподели, че тя прави секс с него за не малко пари, а той понеже получава пари от наеми на наследствени апартаменти, не ги усеща и й дава от време на време за някой секс. Не му повярвах, в последствие се оказа вярно. Другите.... саможивляци, не са красиви определено, надсмиват се над жените родили преди тях и особено на техните половинки по снимки, много от тях живеят с мама и тате. Дали ще остареят сами? Както върви, да. Дали са красиви? Не. Красивите си ги заплюват отрано. Това е истината.

134.   128, "повечето" теми са три- четири, едва ли повече в раздела, в които съм коментирала. Ако бяха "повечето теми", трябваше да са поне 30 и нагоре, в които да съм писала. Не давайте определения, ако не са точни, защото са лъжа.
Присъствието ми в сайта е силно, защото такива като теб, 129, Кифлоприземител и прочие чудати елементи ме споменавате и аз отговарям, защото не съм длъжна да си мълча. Не аз започнах да говоря за външният си вид, а други хора и то в тема, която няма нищо общо с мен и с визията на когото и да е било, но явно (учудващо и за мен) външни ми вид е вълнуваща тема за някои потребители. За мен е дразнещо как не осъзнавате, че като ми се нахвърляте няколко човека с просташки коментари, всъщност сами ме правите известна и ме извеждате на дневен ред тук. Ако не ме нападате, това няма да се случва, обаче то се иска малко да се мисли, преди да се действа. Дразни ме и как нямате очи да погледнете себе си и инфантилната нужда да ме обиждате и/или споменавате, обаче се пънете да ме обсъждате и да ми давате неискани съвети.

Не знам как сульо и пульо определя нормален или не е животът на някой през анонимен сайт, но като си тръгнал да даваш съвети, то по- добре ги дай на хората, които от нищо започват да ми обсъждат дрехите, теглото и личната хигиена със злоба и да искат мои снимки, защото това изобщо не е нормално. Ако моята омраза не е нормална, то омразата на тези хора е на следващото ниво.

Black Sabbath

135.   Аз съм от онези, който са си самодостатъчни. Не знам какво толкова странно има в това. Просто в - не искам никой. Ухажори имам - не ме кефят. На мен ми е странно друго. Какво ги интересува другите хора моят живот? !? Омръзна ми от изказвания от страна на колежки "Толкова си нежна защо все си сама? '. Във фирмата, в която работя само аз съм сама и всеки път, когато дойде свободен мъж веднага започват намеците. И тук искам да кажа нещо на всички обвързани жени, търсещи мъже на необвързаните си приятелки - Отвратително досадни сте!!!
Ж31

136.   117 номер, ти си жена, не си мъж. Изказът ти е жена, разсъжденията също. На онзи тип жени - със силно изразени материални ценности.

137.   До н. 127-Кифльото просто отчаяно се пробва да флиртува, защото ергенският живот-зле му се отразява, особено с липсата му на адекватност в общуването и претенциите му на някакъв капацитет във връзките. Стар ерген, с някакви елементарни изказвания по повод на жените, но разбираш ли -решил, че ще се прави на учител.

Black Sabbath-има много качествени и свестни изказвания, много добре се обосновава за нещата, но Кифльото -на всяка манджа Меродия.
И аз съм забелязала, че ако в някоя тема Black Sabbath, направи коментар за нещо, и Кифльото -бърза и той нещо да измъдри-но колкото и да се старае-много неадекватно го кара. Реално, не съм прочела и 1 негов коментар, който да е на място. Забелязала съм, че му е много болна тема-това с връзките, като Ахилесова пета му е. Но то на тия неговите години, (към 50-те вече) ако досега не се е научил как адекватно да общува и да се държи с хората, то за кога вече да се учи? ! В бг. мама -бил редовен потребител, оттам се, , образовал" за всичко, ха ха ха.
Иначе-напълно съм съгласна с коментарите на
Black Sabbath.

138.   Номер 137, заслужаваш поне веднъж в живота си да имаш нещо положително в мислите си, затова те поздравявам с прекрасното изпълнение на Джейсън Донован и песента му "Sealed with a kiss"! :)

- Кифлоприземител

139.   КП, носи се слух, че сваляш БС. Само да си знаеш, ако е така, че са те изпреварили! В една друга тема има линк към видео, в коментарите към което някакъв си субект определено се мазни на девойката. И като гледам е целенасочено - видеото не е коментирано отдавна и отгоре някакъв си там се мъдри с коментар от последните дни. Бързай, че май ще стане състезание /а аз като кибик вадя пуканките и ще гледам шоуто/!

140.   н. 138-Благодаря ти за поздрава и загрижеността, но споко-имам си много положителни мисли. Ще ти върна жеста и те поздравявам с една прекрасна песен, която ми стана любима още когато бях дете и я чувах да я въртят по морето, всеки път, когато ходех на почивка. Нека песента те зареди с положителна нагласа и да се успокоиш малко- на Black - Wonderful Life.

141.   Н 139, КП е стар ерген на над 40 г. Не вярвам чак толкова да се е сбъркал, че да налита на момиче, което може да му бъде дъщеря.

142.   Мъжете с изградена ценностна система и смислени цели в живота, които са уравновесени, всеотдайни, надеждни в отношенията и страстни в леглото, харесват притежаващите същите качества жени в здравословна за раждане възраст. Всеки слух, който твърди обратното, е нищожен.

- Кифлоприземител

143.   Мен са ме сваляли мъже над 40 и над 50 годишни когато бях на 15 години.
Много мъже са хебефили...

144.   до КП н. 142, от н. 137 и 140- Писал си, че мъжете с изградена ценностна система харесват подобни на тях жени, НО в здравословна за раждане възраст? !
Двама души, могат да са заедно и БЕЗ да създават деца.
Вманиачен си тотално-в темата за раждаемостта! Май имаш спешна нужда от позитивни мисли в главата, да се пренастроиш малко...
Много хора-решават да нямат деца, дори и да са млади. Или ти си с ограниченото мислене, че задължително размножаване трябва да има? !

145.   Номер 144, ясно съм написал в мнение 142 какво мисля. Всяко залитане настрани от написаното е плод на твоите изкривени представи, нямащи общо с това, което съм вложил в моите думи. Защо ти реши да вкарваш "задължително размножаване" в разговора? Децата не бива да са самоцел; те са следствие от изградената любов между мъжа и жената, които са се събрали заедно и продължават да са сплотени заради взаимността помежду им. Другото е божа работа.
Включването ти е несъстоятелно и поради простичката причина, че в други теми също неведнъж съм споменавал, че според мен деца не се правят безразборно заради зор да ги имаш възможно по-скоро, ами след наличие на взаимни чувства. Поне нормалните хора правят така. Дори онзи ден отново писах по въпроса в една съседна тема: http://spodeli. net/6/story-168127. html (виж мнения 73 и 77)

- Кифлоприземител

146.   КП (142) същото важи и за жените към мъжете. Знаеш (предполагам) че грубо казано, след 40- те сперматозоидите вече минават в трета категория...ако искаш ще ти постна и мед. ликове по темата.
Или ти си помисли, че жените не мислим И за това?!

148.   До Black Sabbath, един личен съвет. Нападат ли те, хулят ли те: накажи простака с мълчание. Няма никой да надговориш или да а го накараш да заеме твоята позиция.

101-137 от 137