Моята невъзможна любов
Здравейте! Историята ми е доста дълга, но тъй като няма на кого да споделя пиша тук. От доста време се ровя в такива сайтове и чета разни истории, и реших да напиша и аз своята, за да получа подкрепа и съвети от вас. Преди 8 месеца се запознах с мъж с 10 години по-възрастен от мен а аз съм на 16, също така е разведен. Всичко започна в едно кафене когато и двамата започнахме да се споглеждаме тайничко. Бях с най-добрата си приятелка и решихме да му пратим покана за приятелство и тогава той потвърди моята и започнахме да си пишем. Минаха около 2-3 месеца доста се опознахме и решихме да се обвържем, обаче аз направих най-голямата грешка- изневерих. Тога всичко приключи минаха 4 месеца и пак започнахме да пишем тога той ми даде 2-ри шанс и исках да му докажа, че няма да повторя своята грешка. Така и стана карахме си я добре разбрахме се перфектно, обаче никой освен приятелите ми не знаеха за нашата връзка, докато не се обвързахме сериозно и тъй като тук в нашето населено място е малко сложно и трудно за живеене хората започнаха да говорят, защото бил по възрастен от мен и бил женен и разведен и нашите, също са против и не ме разбират. Но откакто погледите ни се засякоха усетих нещо, което никога не бях усещала. Имала съм и предишни връзки, но това беше различно не знам защо. Разбираме се чудесно, много рядко се караме, споделяме си, плакали сме заедно, смеели сме се заедно, всеки път е до мен. Заряза работата си и приятелите си заради мен. Всеки път ме е защитавал, когато се скарам с нашите той е бил до мен подкрепял ме е. Защо всички съдят хората по миналото им.? Защо са толкова несправедливи? Нима те не са изпитвали обич? Това че има недостатъци не означава, че е лош човек. Искам да продължа с него, но как като нямам подкрепа нашите не ме разбират, приятелките ми ме предадоха и ми остана само той. Имало е моменти в който съм се обръщала към психолози за съвети, защото просто не знам на кой да споделя проблемите си и историите си. Моля ви, дайте ми съвет. Знам, че ще има и хейт, но всичко което написах до тук е съвсем истинско.

Коментари

1.   Не е моментът сега да водиш връзка с толкова голям човек. Само на 16 си. Сега ти е времето да учиш, да се развиваш, да си живееш живота и да трупаш опит. Когато си на 26 примерно, да си с мъж на 36 изглежда много по-нормално, отколкото сега, затова родителите ти не подкрепят връзката ви. Ти навлизаш в годините, когато искаш да експериментираш и да се забавляваш, дори и да не ти изглежда така, а той е в годините, когато вероятно вече мисли за създаване на семейство и сериозни взаимоотношения. Не сте един за друг и е редно, за да сте щастливи в бъдеще, всеки да продължи по собствения си път сега, а след време не се знае какво е отредила съдбата за вас.

2.   "Не е моментът сега да водиш връзка с толкова голям човек. Само на 16 си. Сега ти е времето да учиш, да се развиваш, да си живееш живота и да трупаш опит. "

Напротив точно сега и е времето да създаде трайни отношения, твоя съвет да се пусне по-течението знаем на къде води.