Влюбена в неправилния
Здравейте, аз съм момиче на почти 20г. студентка 2ри курс, никога не ми е липсвало мъжко внимание и то от мъже на място винаги съм била забелязвана, и харесвана, но и винаги се влюбвам в най неподходящите мъже, не на последно място и зле придружена имам приятел от 2години по точно кошмарни в лъжи. Всеки ми го е казвал страхотно, красиво момиче как въобще се занимавам с такива предвид тези, който искат мен и това което съм, но съдба.
Накратко нямам идея колко пъти започвам да пиша тази история и спирам просто не намирам смисъл, какъв съвет може да ми дадете освен да се откажа, но ми тежи и реших, че ще споделя все пак с вас.
Влюбих се и то в най неправилния по- точно, мъж с две деца (близнаци) на 4/5г. - Страхотно вече ви е ясно, че между нас никога няма как да има нещо повече от харесване само, че влюбих се всяка втора мисъл е той всичко друго ми е безразлично, не съм такава а станах просто аз съм весел човек, ведър а напоследък все съм тъжна, крива нищо не ме прави щастлива, не ми се излиза, не ми е до дрехи, грим приятели - неща който преди ме караха да се чувствам добре, а сега за кого да съм красива мога да се смея, но е насила не е щастие а преструвки/цирк/театър просто не ме интересува мнението на друг не ми се учи не ми е до нищо, не искам да виждам хора щом него го няма сред тях.
Имала съм много връзки и заигравки, и не не съм "такава" и се притеснявам, че след тази любов повече няма да се влюбя аз не вярвам одавна в мъжете доказала съм си хиляди пъти, че всички изневеряват, всички лъжат намразих ги всички и след всички кофти партньори мислех, че съм станала тотална мъжемразка, но не след дълго се влюбих. Той ме харесва както и аз него, но факта, че има деца не мога да съм с такъв човек няма как просто той има негов живот, и дори да е сам тези деца те са живи същества част от живота му нещо което аз не мога да приема.
Влюбена съм влюбена като хлапе, като глупачка и сега съм нещастна. Накратко сме познати/приятели и съседи преди около година се преместиха да живеят до нас, имаме общи познати за нова година бяхме заедно в една компания, но тогава не беше сам въпреки това погледите усмивките всичко се усещаше от километри избягваше да ме гледа а като си засечем погледите сякаш забивахме а мислите ни сякаш се свързваха (просто всичко се усещаше). Няколко дни след това се засякохме в магазина и ми каза да ме взима за едно гадже, че не си прави майтап такова хубаво момиче, но аз не обръщах внимание все пак женен мислех, че на базик, но после го повтори и пред негов познат какво ми е казал като аз директно казах, да ме взима че аз няма да се дърпам. От там бяхме заедно една вечер събрахме се и излязохме, компания по случай един рожден ден, вечерта се целувахме той ме закачаше просто да влюбих се не спря да ме гледа докосва както и аз, но ни усещаха и казах му да спре, че не трябва някой ще ни види а него не му пукаше, но го спрях понеже не искам да си създаде проблеми. Сега често го виждам поздравяваме се, гледаме се, но до там. Първо няма удобен момент да не ни види някой, второ не знам, объркана съм, помогне те ми дайте съвет не искам да развалям семейства, но ние се искаме аз искам просто да прекарвам време с него далеч съм от мисълта да развалям нещо не мога и не искам, но искам да го виждам. Мога да му намигам нещо, за да знае, че имам интерес, но страх ме е не искам да се натрапвам, искам да знае, че искам всичко с него, че онази вечер не беше грешка. От друга страна знам, че само се измъчвам той и да е сам има деца аз съм млада не мога да приема мъж с деца, той има вече живот, няма как да сме заедно страх ме е, че от това винаги ще ми е гадно, но аз не мога и да спра да го искам, влюбена съм объркана съм, искам го, но какво как?
Къде е смисъла има ли такъв как да подходя и да съгласна съм да съм само любовница аз друго не искам, искам просто време с него, но така не обърквам ли моя живот, не се ли привързвам към човек с който никога не мога да бъда? Няма ли само да страдам? И въпреки това искам да го изживея дори временно, защото ще е истинско, защото искам, но как?
Благодаря за отделеното време, съжалявам за обърканата история, но аз самата се чувствам така. Знам, че много хора може би ще ме упрекнат, че той има семейство - Да, но има лека жена това не е семейство, ще наречете и мен такава аз може да ставам малко долна по този начин, но не съм лека никога не съм била и няма да бъда. Упреквала съм много жени в моето положение, но като се случи не пита няма аз съм такъв, онакъв - случва се колкото и да е грешно! Очаквам вашето мнение и как да продължа отношенията си с него дайте ми съвети :)

Коментари

1.   Дано човека те разбере каква си и се отдръпне.
Щом децата му ти пречат не си за него.Остави го да си намери друга неегоистично настроена.

2.   Мисля, че бъркаш "влюбване" със "сърбеж".

Така ще е ;)

3.   Ти чувала ли си за самоконтрол? Човека е женен, с деца. Колкото и да ти харесва, той вече е зает и принадлежи на друга жена и на други деца. Ако отидеш и му кажеш, че не може нищо да има между вас, той ще те разбере и след известно време напълно ще му изчезнеш от съзнанието. Заради това, че си неосъзната и сега си опознаваш сексулността си не означава, че трябва едно семейство да бъде развалено. Има толкова свободни мъже, все на женени налитате. Жена му била лека... с две деца-близнаци не вярвам да има време дажи да се обърне. Това, че той ти я представя така за да оправдае пред теб долните си помисли е друг въпрос. Прояви разум и прекрати всичко, преди да е стигнало твърде далеч.

4.   Ако искаш даден човек в живота си защо поставяш условия ?! С какво ти пречат децата му ?! Според мен си влюбена и увлечена, но не го обичаш наистина. А и ти е рано още да се обвързваш сериозно, има какво да научиш преди това. Намери си някой необвързан и се забавлявай, клин клин избива .

6.   Млада си да гледаш чужди деца не си го причинявай много ще съжаляваш.

7.   Ако беше обратният вариант... е, виж теми и ще ти се изясни.
Не се набутвай!

8.   Ако го обичаш бъди с него, децата майка им да ги гледа, те остават при нея.
А ако ти пречат е оправдание, не пречка

9.   Душичка, каква студентка си ти, бе пиленце? Че ти си фукнционално, технически и пунктуационно неграмотна!

Не ти липсва внимание, думаш? Прощавай, ама с тази потресаваща неграмотност, просто не виждам как би могла да си намериш свестен мъж. Не си мисли, че такива се ловят с представата, че оная ти работа е единствената диамантена путка на света.

Ще се наебеш с бащицата, ще му мине сърбежа, а ти ще пострадаш. И така, докато годините си минават ли минават, мъжкото внимание не започне да намалява, и ти в отчаяността си, че часовничето цъка, ще се забремениш от първата срещната батка.

После, дундурейки бебе, ще изпразваш на бай Добри - съседа с близнаците - пълните със семе топки.

Животът си тече...

10.   Ужасна си. Прекрасна, красива, успешна, а не знае да пише правилно. От объркване ще да е и вълнение...
Гади ми се от такива като теб. Децата му й пречили, тя била съгласна само да е любовница. Ами момиче, ти само за това и ще ставаш. Човека ще те мине и хайде на боклука, откъдето ще се изтупаш и ще тръгнеш по следващия неподходящ.
Ако съм на жена му и разбера ти го пращам тамън с двете деца, да те видим тогава дали ще си все още объркана или ще знаеш какаво представляваш.
Даже и телепатия владееш, свързваш мисли, погледи и съдби... , чак си ми смешна. Осъзнай се преди да си съсипала живота на хората и намигвай на мъжете по дискотеките (сигурно и те четат мисли от километри като теб ) и те ще ти вържат.
А ти даже и си безочлива, човека живее в същия блок. Предатавям си да си ми на мене и да те разбера ще те извлека за парцалите от вратата и ще те ритам до луната и обратно.

11.   Филмирането е изкуство днес
Такъв боклук, дето ще хвърля погледи и разни словесни предложения, при положение, че има семейство и две деца, ... ами направо си е за теб.
Познавам мъже, които са отвратителни броячи.
Бройката и после пред приятели историйки, .... тая съм я, ... оная съм я...

Ще ти дойде акъла.
А и някой го каза, бъркаш влюбването с друго.
За да мирясаш, пробвай го.
Явно си влюбена в себе си, искаш да се докажеш на чужд терен.