Гузна съвест
Здравейте и помагайте
Две години съм във връзка с едно прекрасно момиче. Сега вече сме в един етап където трябва да почнем да живеем заедно. Токму когато го решихме това, започнаха да измъчват някои мисли от миналото.
Връзката ни започна много хубаво, обаче с нагласата "да видим как ще е". Аз по принцип си бях женкар, и на началото на "връзката" флиртувах с други момичета, с една даже опитах да спа. За късмет нищо не се получи. Знам че в сравнение с други мъже това е нищо. Бях на 23 тогава. След някои месец просто реших да на правя такива неща, и не съм ги правел. Познавайки приятелката си, тва за нея е изневяра. Чувствам се много гадно, нямам сън, постоянно мисля за миналото. Бях и на психолог даже. Ще ми стане по-добре ако и кажа, но тва ще означава край на връзката, ще я нараня много. Не знам кво да правя, когато съм с нея съм много зле, а след 2 седмици трябва да ходим на квартира заедно.
Извинявайте за българският ми, чужденец съм.

Коментари

1.   С тая "съвест" ще мъчиш и себе си и нея. Ако разбереш пък тя какво е правила преди направо не те виждам.

2.   Имаш прекрасен български, имайки предвид, че си чужденец.

3.   Не знам дали ще е край на връзката ви, но определено ще и стане гадно, не и причинявай такива неща излишно. Минало е точка остави го там и гледай, за напред, да я правиш щастлива.
Колко мъже изневеряват редовно и хич не си го слагат, не преувеличавай толкова, но щом държиш на нея се старай да не го правиш повече. Според мен не и казвай нищо, рискуваш да я загубиш, щом не е разбрала трай си. Лягай и си спи спокойно, и да си правил нещо и да не си, а ако не си няма да ти повярва изобщо. :)

4.   Звучи тъпо. Хем женкар хем толкова гузна съвест, че чак психолог. Забрави го и толкова. Съвестта ти е чиста, че наистина си се спрял. Онова е било в начален етап. Няма смисъл да ѝ се обясняваш. А след няколко години като разбереш, че тя ти е изневерила и то не веднъж ще се хванеш за главата, но вече ще си изгубил женкарските навици. Така че по-добре чукай от време на време :)

5.   Не й казвай - само ще я нараниш. Ти си си взел поуката и си спрял с тези глупости. В началото не е било толкова сериозно и още не си бил човекът, който си днес и не си я обичал и държал на нея както сега. Забрави всичко, то е минало. Хората не са заедно заради общото минало, а заради общото бъдеще. Успех :).

6.   Абе ти луд ли си. Даже не си правил секс. Каква гузна съвест, отърви се от нея.

7.   няма защо да се чувстваш гузно аз съм момиче и приятелят ми в началото на връзката ни е харесвал моя приятелка тогава отношенията ни не бяха толкова задълбочени така че и при вас е било нещо такова няма смисъл да й казваш просто забрави и излезте на кваартира започнете ново начало дай си шанс !

8.   Нищо няма да и казваш.

9.   Не знам какво означава за теб това "флиртувах". Ако си правил секс може би тя ще го сметне за изневяра. Според мен обаче ти се колебаеш дали искаш това момиче и си търсиш причина да несте заедно. Препоръчвам ти да се откажеш преди всичко да се разпадне с моного шум и неприятности. Българският ти не е лош, даже пишеш много грамотно и все едно ти е роден език. Бъркаш "и" и "й", както повечето от пишещте тук българи. Как си го научил толкова добре, при положение, че не ползваш онлайн преводач?

10.   До номер 9! Не съм автора, ама на какво отгоре го критикуваш?
Ти чувал/а ли си, че пред "за", "да" се слага една елементарна запетая!
"от пишещте тук българи" ? Моля, я пак.
Хаха, забавен човек си. Пишещите - е думата. "Ш" и "Т" - правят "Щ", и след "Щ" не се слага "Т" - не знам, за автора, но на теб май ти липсва основното :)
И тези запетаи леле - ужас! Гледайте първо себе си, а после другите! Тук се е напълнило с хора, който са не повече от нивото на другите, но пък, за сметка на това критикуват останалите. С твоя правопис, по добре мълчи и не се излагай!

11.   Още нещо до номер 9.
Казва се: правопис или граматика, а не преводач!
Преводача, превежда от други езици ;)
Образовай се, пък после говори много.

12.   От №9, нищо не можах да ти разбера 10/11. Говорих си неща, които нямат връзка с реалността. Може би си объркал темата?

13.   До номер 9 от номер 10/11 - виж какво си писал/а! Цитирам:
1-во: "Ако си правил секс може би тя ще го сметне за изневяра"
2-ро:"Според мен обаче ти се колебаеш дали искаш това момиче и си търсиш причина да несте заедно. Препоръчвам ти да се откажеш преди всичко да се разпадне с моного шум и неприятности. "
3-то: "Българският ти не е лош, даже пишеш много грамотно и все едно ти е роден език. Бъркаш "и" и "й", както повечето от пишещте тук българи. "
4-то: "Как си го научил толкова добре, при положение, че не ползваш онлайн преводач? "

Първо: Пред "за", се слага запетая!
Второ: Пред "да" също се слага запетая! - и това се учи в основното училище! Същата, ти липсва и на други места.
Трето: Критикуваш, че автора не пише грамотно, а ти пък обра точките по грамотност, граматика, правопис и пунктуация!
Като гледам не си, на по високо ниво. "Пишещте" - пишещите е думата! Елементарно е!
"Ш" и "Т" = на "Щ" и след него, не се слага "Т"!
"Пишещте" не слагаш и запетайки! Кое ти е грамотното на теб тогава, че да критикуваш автора?
Четвърто: Говориш, за преводач! - Хаха.
Казва се: Без онлайн проверка на правопис или граматика, а не без онлайн преводач! Той не превежда нищо!
Преводача, превежда единствено от други езици, или на др. езици!
Не проверява, за пунктуационни грешки и т. н. ;)
Образовай се, пък после говори много!
Сега вече, разбра ли ми коментарите и смисъла?
Точно, за теб са и си личеше от километри, защо. :)