Как да сложа край
Здравейте, имам извънбрачна връзка от три години. И двамата сме семейни. Съпругът ми разбра за нас, от другата страна съпругата на любовника ми подозира за нас. Опитва ме се да прекратим връзката но не се получава. Търсим се, продължаваме с срещите ни. Аз виждам, че той иска да приключим. Казва ми, че заради децата ни трябва да спрем, но не спираме. Направо ми казва, че иска да приключим и да ме забрави, но не можел. Дали се е влюбил в мен обича ли ме, щом не може да се откаже от мен при положение че съпрузите ни притискат. Моля ви за съвет какво мислите

Коментари

1.   Не не те обича , на какво се надяваш ? Нали си имаш така ''обичан'' любовник ?

2.   Щом не можете един без друг защо не се разведете? Не правите услуга на децата си - те или знаят, че изневерявате, или им градите грешна представа за отношенията в семейството (надали демонстрирате силна любов вкъщи).

4.   Мисля, че и двамата сте инфантилни.

Инфантилен - човек, който не може да взема самостоятелни решения.

5.   Много либерални съпрузи. След като твоят съпруг ти е простил три годишна изневяра, не виждам какъвти е проблема.

6.   Къде си тръгнала да изневеряваш на съпругът ти при положение, че имаш деца?

7.   Ха-ха, нас пък така и двете роди ни притискаха да се оженим, и затова не го направихме. Сега си живеем на семейни начала и си гледаме децата. :)
Няма много връзка с вашето, но като прочетох "ни притискат" и се сетих за историята! :)

8.   Явно му е приятно с теб. Разкъсва се между разума и сърцето. Намерете баланс. Вие също заслужавате щастие. Но не на цената на нечие нещастие.