Нещо, което само мъжете знаят!
Здравейте хора. Моля ви за съвет и ще бъда кратка и ясна. От известно време съм луда по едно момче, но работата е там, че той не ми обръща внимание. Преди излизахме само веднъж и той беше очарователен-пишеше ми всеки ден и беше повече от ясно, че искаше да сме повече от приятели. Но сега когато се видяхме след 3 месеца сме си говорили няколко пъти и само това. Ще се радвам ако мъжете ми помогнат как да го грабна отново. ♥️

Коментари

1.   Поискай си среща, на първо място. Не знам на колко сте, но младите мъже редовно губят интерес бързо. Не знам по каква причина не сте общували, но това е достатъчно време за загуба на желание.

Можеш (рисковано) да си директна и да пробваш към края с целувка. Това може да подпали нещата или да ги изгори. Реши си сама.

2.   Губи интерес, защото нищо не се случва в интимен план. Вече се е отказал и не иска да се занимава. За един мъж увертюрата с приказките и писането е само това - увертюра към съществената част, ако увертюрата стане много дълга интереса се изпарява и жената трябва да върши чудеса за да си върне интереса или да е много добра изкусителка, която ако беше нямаше да допусне той да изгуби интерес на първо място.

3.   Не знам аз ако бях на твоето място и чуствам че ме обича не бих го махнла с лека ръка явно много е наранен и срамежлив опитва се да те избягва защото не се сдържа да не те целува. Жена на 27 съм и съжалявам и до ден днешен че пробих сърцето на едно момче не иска и да чува за любов влюбил се беше в мен като 17 годишен от тогава не бях го вождала видях го чак на 25 още като ме видя не можа да ме познае аз му казах здрасти и той направо не можа да се здържи о се рязрева и го прегърнах и му прошепнах защо не мв забравиш просто. Това което

4.   Потърси го никой не знае какво чувства то си личи че не иска да ти досажда защото е видял че ти не го търсиш първа. Аз съм Жена на 27 и съм ги надживяла тези неща трябва да покажеш просто че искаш неговото внимание и това е. Сигурно ако му звъннеш веднага ще отговори без да се замисля ако не отговори значи не е твоя човек...