Да кажа ли на жена му
Моята история е следната. Имам извънбрачна връзка с семеен мъж. И двамата сме семейни с деца. Моят съпруг разбра за тази връзка и вкъщи настана хаос. Интересното е че любовникът ми като разбра, че съпругът ми знае за нас се уплаши и се отдръпна. Иска да продължава ме тайно да се виждаме без жена му да разбира. Връзката ни е от три години. За мен това не е постъпка на мъж. Сериозно се замислям да го разоблича ли пред жена му. Как е правилно да постъпя да го разкрия или да го изоставя. При мян е буря а при него мир.

Коментари

1.   И какво ще ти донесе това да кажеш на жена му? Защо не иказа преди три години? ! Или сега дай да ги разритам, та той кат ого изрита жена му да дойде при мен... Отвращаващо...

2.   Поредната к-рвенска история.
Три години си се влачила с този, сега се чудиш как да му направиш мръсно. Това показва колко ви е силна връзката и колко струвате и двамата като хора. За мен човек, който е на принципа " Не сакам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле" е боклук.
Ако при мен дойдеш, например с такава информация, ще те направя трудна за рисуване и ще си сменяш личната карта.

3.   Щом е ганьовска скатавка хитрееща надребно, съсипи го. Айде успех. А онова отгоре при положение, че е толкова смотано, че биха му кръшкали, може да направи трудни за рисуване мухите в стаята му. хохохо Що сте смешни такива мишчици? :д:д И защо си мислите, че после вас заедно с цялата ви рода няма да ви направят още по-трудни за рисуване?

4.   Според мен го разобличи пред жена му, никак не му е мъжка постъпката. Постъпва като мухльо и женчо, на всичко отгоре и нахален, гледа да се възползва от теб до край и до дупка поставяйки ти такова унизително предложение да се виждате тайно за секс без жена му да знае. Унизително за теб е. Разкарай го веднага този путьо но преди това го разобличи пред жена му.

5.   Аз пък съм 'за'. Като ще е гарга да е рошава. Пък и във Вселената има един принцип, че скритите неща все някога излизат наяве :)

7.   http://spodeli.net/4/story-134877.html

Не ти ли писна?

8.   Ти какво очакваш любовникът ти да направи в нази ситуация? Да признае на жена си ли! Ами, у вас като е хаос, защо не напуснеш съпруга си? Ясно е, че въобще не обичаш мъжа си. Не си сэздавай повече усложнения. Най - добре е да приключиш и със съпруга си, и с любовника си. Намери си трети и започни начисто.

9.   Искаш да кажеш на жена му от чиста злоба, за да страда и той. Разбираемо е донякъде, но дори и да ги разделиш, пак няма да е с теб. Просто вашата работа е обречена, без значение кой знае и кой не. Тия работи не може вечно да са скрити.

10.   "Не е важно на мен да ми е добре, важно е на вуте да му е зле."....
Ж31

11.   Историята е писана 2 пъти/дублирана, и двата пъти преди 8 мес. Тогава е била кометирана едната, сега изведнъж след 8 мес. са започнали коментари и тук.

12.   №11, сайтчето е дупка.

Дърти теми се появяват от нищото, глупости се повтарят неведнъж. Тъпи и озлобени девственяци пускат фалшиви истории дори без да са свързани с интимни взаимоотношения (тази секция е най-популярна) или пък модериращите нарочно съживяват тези аутизми. Тъжничко.

13.   Не, че нещо, ама сте за такъв бой... Защо въобще се жениш и правиш деца, след като си боклук и намираш боклук?

м23

14.   Хайде от два боклука кой ще излезе по-големия боклук?Търколило се гърнето-па си намерило капака.