Да кажа ли на жена му
Моята история е следната. Имам извънбрачна връзка с семеен мъж. И двамата сме семейни с деца. Моат съпруг разбра за тази връзка и вкъщи настана хаос. Интересното е че любовникът ми като разбра, че съпругът ми знае за нас се уплаши и се отдръпна. Иска да продължава ме тайно да се виждаме без жена му да разбира. Връзката ни е от три години. За мен това не е постъпка на мъж. Сериозно се замислям да го разоблича ли пред жена му. Как е правилно да постъпя да го разкрия или да го изоставя. При мян е буря а при него мир.

Коментари

1.   Кажете на жената нека знае с какъв мъж си ляга.

2.   Ха, добро утро. Явно някои не си знаете мястото като любовници а това е, само чукане и до там. Като си направи кефа, си отива при жената и децата. Но май и на теб не ти пука особено за него, но само от злоба ще ходиш при жена му... жалка картинка...

3.   Е ти от злоба искаш да го направиш...теб са те хванали а него не....

4.   Разби своето семейство и сега искаш да разбиеш още едно?

5.   Това ми напомня за онзи виц за ада и казана. Значи щом така и така си затънала, защо да не повлечеш и него?

7.   Ако го разкриеш просто ще повлечеш и него в лайната и евентуално ще се почувстваш добре от отмъщението. Така че въпроса е да му направиш ли мръсно или не?

8.   Жалка картинка са жените като теб. Нестига, че изневеряваш, но и си нечия любовница. Сега искаш да отмъщаваш?!? Дано мъжа ти да те изхвърли на улицата да си знаеш мястото, за дето си се намесила в чуждо семейство!!

9.   Първо ако неговата жена беше разбрала, то ти трябваше, да само признаеш пред твоя мъж ли? Защо?
Едно е ясно ти си любовница, и не си по важна от семейството му, той държи на тях, а не на теб.
Но, за мен иди и кажи на жена му! Не от яд, а за да знае с какъв мъж си ляга. Той ако държеше на теб нямаше, да постъпи така, а при него очевидно всичко е кекс и нищо повече.
Ако е влюбен, бих го оправдала, но си личи, че е долен мишкар, който си играе с една жена - тоест неговата. Все пак с теб сте били комбина :)
Но тази жена заслужава, да знае какъв е мъжа и.
С двете ръце съм "ЗА" - отивай и, и казвай!
Утре ще е друга на твоето място, нека цена му знае що, за стока е въпросния и мъж. Никоя жена не заслужава, да бъде лъгана.
Все пак ако е от злоба, си трай просто спри, да се виждаш с него - задължително!
Накажи го първо с безразличие, а другото е твой избор.
От една страна, защо, да скапваш едно семейство, но от друга то вече е скапано и е по лошо, жена му да е в невидение.
Ако мислиш, че му пука, за тях - недей! Но ако мислиш, че си е такъв - кажи и! Тя има право, да знае по добре болезнена истина, пред лъжите. Но не те съветвам нищо избора е твой, вие сте си го направили - рисковете са били ясни. Долен е, но и ти не си по хубава. Колкото до постъпката му, тя е напълно нормална след като има семейство и уговорката е била, да се криете, за да не го съсипва.
Той не те иска, ти си любовница така, че избора си е твой.
Няма правилно, няма неправилно.

10.   Хахахахахахах не мога ще умра от смях той се отдръпнал не било "мъжка" постъпка, а вашето какво е бе твоето какво е женска ли и двамата сте жалки един дол дренки утайка на обществото кажи на жена му поне и той да е в лайната където ви е мястото и на двамата ;)

11.   Винаги съм казвал, че любовница се подбира много по-трудно и внимателно от съпруга. Малко хора могат да бъдат подходящи любовници.

12.   "За мен това не е постъпка на мъж"... Е, драга и Вие не се славите с честност и лоялност - с тази Ваша тригодишна извънбрачна връзка. Не сте в позиция да очаквате мъжко поведение от себеподобен - много е лицемерно, не мислите ли? И нагло.

13.   Чакай малко да уточним нещо. Значи три години се чесахте там където не ви сърби и си траехте и се криехте, сега единия го хванаха и затова трябва да го отнесе другия. Не е "спортсменско" извинявай. Това е гадна злоба и егоизъм.
И тези които и дават акъл да кажела на жена му, че да разбере какъв е мъжа и, пълни глупости. Едва ли е първата, едва ли ще е и последната маймуна на тоя клон, а може и на жена му така да и е удобно.
Мен като ме хванаха да не би да отидох да изпея всичко на мъжа и, напротив защитих я и поех колкото мога от негативите върху себе си, но той не разбра за нас, като бях готов да зарежа всичко и да поема по новия път с всички последствия въпреки, че любовницата ми може би се изплаши от случващото се и предпочете "семейството си".

14.   Eто защо първи мислиш, после си го слагаш.
И защо ти е да казваш на жена му, авторке? Какво очакваш да постигнеш?

15.   Прецака се ти и сега не щеш да си в говната сама, искаш да завлечеш и него. Жалка работа... Когато сте се свирали и крили, за да мърсувате ти беше добре, а сега буря... Ми така е скъпа -който сее вятър жъне бури!
Остави човека на мира и се оправяй в живота сама. Егати злобната фуста си, честно. Нима си очаквала любовника да застане в твоя защита? 'Да изръмжи като лъв пред мъжа ти доказвайки ти колко държи на тебе? Ха... , колко си смешна.
Ако съм на жена му ще ти отворя главата, щом се цаниш за говорителка на морала.

16.   Ами малко са ти двама, сега потърси и трети, после направете едно Групово изпълнение и ще си хепи. Хем.. урва, хем с претенции. Дано мъжа ти те изхвърли на улицата, та да видиш къде зимуват раците.

17.   Къде са сега онези жени които оправдаваха изневерите и обвиняваха мъжете си, че не им обръщали достатъчно внимание и подобни и затова изневерявали и това било от "позицията на една жена". Май като ситуацията се размириса се покриха вдън земя. Когато приливната вълна ви дойде на главата и всичко се разбере ще продължавате ли да защитавате изневерите?

18.   Сложи си каска и бронежилетка преди да отидеш при жена му, не се знае кой от тях двамата пръв ще те прасне по тиквата, може пък той да се окаже по-мъж отколкото си мислиш и да те смачка като гнида.
Интересно ми е друго, как до сега съпругът ти не те е наритал барабар с подобренията.

19.   Много мърша има на този свят...

20.   Ха така,халваджията за бозаджията...ти си се изпортила,твоето семейство се руши,защо пък да не се разруши и неговото?А?Цитирам те:Интересното е,че като разбра любовникът ми се уплаши и се отдръпна..Само едно не разбрах-кое му е тук интересното?Всички изневеряващи са плъхове,мишкуват тайно,на тъмно.99,99% от изневеряващите "мъже"биха постъпили точно така.Абе секс,секс,тръпка тръпка ама друго си е топлата манджа,ракийката със салатката,изгладените ризи,подредената къща..Натежава и то много на кантара.Пък и като те знае как миткаш и изневеряваш,как мислиш-дали би ти се доверил за семейство?А сега съвсем сериозно-задължително кажи на жена му.Прави са хората по-горе-тя трябва да знае до какъв боклук си ляга...

21.   Ами той вече е взел решение и се е отдръпнал, ако те обичаше и искаше да е с теб, нямаше ли сам да го направи? Ти сега искаш да го разобличиш за да няма избор и ще не ще, от няма на къде да бъде с теб? Грешиш. Ти виждала ли си прясно разведен мъж? С новопридобитата си свобода ще гледа чужди деца? Няма да потърси нещо ново, а ще остане с жената, с която си ляга вече 3 години и която е тъкмо е разбила семейството му? Той от сега се чуди как да приключи бързо и тихо с теб, защото вече не си безопасна и дискретна. Това, че искал да се виждате е замазване на очите. Не иска, в ужас е да не бъде разобличен и гледа да не те дразни. Сама ще видиш от сега нататък колко ще те търси, как ще те отбягва.
Та, можеш само да насилиш един неверен мухльо да бъде с теб още известно време. Но това ли искаш, след всичките тайни, лъжи и скандали, сега и развод, делби, осакатени деца (съжалявам, но факт)? Зарежи тая злоба, зарежи цялата тая мръсотия и пошлост, започни нов живот, на чисто. Справедливостта я остави на Бога, ето, че и ти не си избягала от нея и той няма.

22.   И като жена му разбере и при тях ще е буря. Ами децата ако разберат? Защо сега реши да не се криете, а през тези години се крихте, или сега като ти е солено, на всички да им е солено. Жалко, че си измамница и си лъгала и мамила и собствения си мъж и децата си, а онзи че е мамил своите такива.

23.   А може ли да ни осветлиш първо какво очакваше да направи той, за да постъпи като мъж? !
Как щеше да посъпиш ти като жена, ако той беше хванатия в крачка? !
И двамата сте един дол дренки, жалко за децата ви. По-добре си трай и си налягай парцалите, по-добре жена му да не знае, до нищо добро няма да доведе това, нищо, че по-горните те съветват да ѝ кажеш.

26.   ''За мен това не е постъпка на мъж. Сериозно се замислям да го разоблича ли пред жена му. '' Ти си тази дето изневерява от 3 години, и накрая съдиш мъжа си? ... Гръмни се.

27.   Мъже мислете когато си хващате любовници, че ако ги разкрият ще дойдат, да разкрият и вас.
Авторке, какво ни говориш, за него като ти си същата.
Той криел - не било мъжко, а до вчера като криеше от твоя мъж, по мъжко ли беше или твоята постъпка към твоя мъж е по мъжката позиция? Мисленето ти е егоистично!
Ти си пожелала сама, да участваш в играта - тогава си трай.
Жена му трябва, да знае, но заради самата нея.
А мъжете, да внимават много, какви любовници си хващат, че този пример определено ще стресне доста народ :)
Колкото до теб, ти си същата така, че коментара ти, за него беше меко казано излишен. Какви бяха твоите очаквания? Да си признае? И защо? Аз ли се съгласих, да лъжем, е не си на 10 всяко действие или своите последствия.
Жалко, за жена му, дано и отворят очите ;)

28.   Това е нелепо! Като се хващаш на това хоро, трябва да знаеш правилата. А те са много ясни - ако единият го хванат, не издава самоличността на другия. Има го в зара. Можеше да хванат него.

29.   Твоят съпруг простили ти? Какво стана? Мисля, че си много загубена, а твоят любовник е наглец.. Значи ебал те е три години на аванта и иска пак да продължава. Е, повярвай ми, ако тръгнеш да му пускаш ще чупиш тъпомера.

30.   А твоят любовник знае , че мъжът ти знае за вас, но иска пак да се виждате , но да си има и теб и жена си едновременно. Сега е момента да решиш ти изтривалка ли ще си, или предпочиташ децата и мъжът си и да си на първо място. Много ти е паднало нивото , а веднъж стъпиш ли надолу , трудно ще се издигнеш обратно. А може би и на теб ти харесва да си с различни мъже , така по няколко наведнъж, я остави мъжа си да си намери свестна , а ти спи със всеки срещнат. То е голяма тръпка.

31.   Авторката. Ние нямахме уговорка, че е само секс. Сега вече казва да не задълбочаваме. Аз съм си виновна че съм се подлъгала. В момента той казва, че е заради децата с съпругата си, но не иска да се разкрива при него.

32.   Всичко е нормално. Но, дотук. Вече не става. Ще ядете бой и двамата и ако не ти, то мъжът ти ще го предаде. Така, че спирайте. Било е интересно и хубаво, вече няма да е. Поне неговото семейство не разбивай, няма смисъл.

33.   Доколкото разбирам, си се надявала при евентуален такъв развой да заживеете заедно и щастливо? Ама не се получи така и сега явно те е яд, че ти си отнасяш последствията. А на любовникът явно не му е била такава идеята, предпочита сигурността и уюта на дома, ти си била добро забавление. При така създалата се ситуация изведнъж усеща какво ще изгуби, въпреки, че съвсем ясно е осъзнавал риска. Според мен немъжкото в случая е, че иска да продължите тайната връзка, независимо, че ти си отнесла негативите. Ако беше казал "добре, дотук бяхме", бих го защитил донякъде, че постъпва мъжкарски. Ама не, той не иска да си разваля кефа. На менми е чудно твоят мъж какво мисли по въпроса? Не проявява ли желание той да го разобличи? Или май мъжът ти постъпва по - мъжкарски? Както и да е, ти вече си заклеймена и от мъжа си, от децата си, от роднините, приятелите... Вече си "оная мръсницата", без да искам да те обиждам. А ти искаш освен твоето семейство да разбиеш и още едно. Честно казано не знам аз как бих постъпил в подобна ситуация, дано не ми се наложи, но си мисля, че не трябва да го правиш.

34.   Тези работи мила се уточняват отначало. Риск печели, риск губи това си е изневярата. Аз съм омъжена и съм любовница на женен мъж. Няма да проявявам женска солидарност към теб. Щом си допуснала да те хванат носи си последствията, защо да разваляш и другото семейство. Много ми е интересно ти ако беше на негово място какво би направила. Според мен напълно логично е постъпил човека. Не искам да се хваля, но аз ако съм на твое място ще направя всичко възможно жена му да не разбира. Изневярта така и така си е грозно нещо не бих задълбавала повече. Сега ако съм в твоята ситуацията и ме хванат винаги ще защитя любовника си ще правя ще струвам той да е добре, аз ще изгоря той не. Преди да изневеря си помислих добре, знам добре къде ми е мястото. Вината си е твоя, че са те хванали. Така, че сега трябва да се спасяваш сама. Остави човека на мира.

36.   Дано да си казала на жена му. Да не живее в неведение и на сухо. Единоят разнообразява, а другият го чака вкъщи като вярно куче.
Честно ли е? Неее. Най-безчестно е спрямо партньор, който никога не е изневерявал.
При всички случаи бих искала да знам, ако моят кръшка.
Ще го зарежа без да ми мигне окото и ще си харча парите на воля.

38.   Е, какво стана, Авторке, нанери ли начин да кажеш на жена му.
Според мен тя трябва да знае с какъв боклук си има работа и да прецени дали да го зареже или да си намери и тя любовник
Не е честно спрямо нея

39.   Не се излагай.

Да го разобличиш точно ти пред жена му? Каква ти е целта точно - да го разведеш, да няма само в твоето семейство криза, или просто да се почувстваш значима? Ти за по-морална ли се имаш от него, след като 3 години имаш извънбрачна връзка? Не е ли малко нагло да отваряш нечии очи? "Ало, аз съм любовницата на мъжа Ви.. "

Това са техни отношения и той решава. Не знаеш как стоят нещата. Може и така да са се разбрали, може да е нещо друго. Място между тях нямаш. Ако е гледал сериозно на теб - да е бил открит с жена си, още преди да спи с теб.

40.   Когато мъжът ми разбра за извънбрачна ми връзка, просто си събрах багажа и се изнесоха. Знаех, че дори и да ми прости, никога няма да е същото. Такова нещо не се забравя и вътрешно не се прощава. Прекратих и връзката си с любовника. Не е нужно и неговото семейство да се разбива. Сега съм ама и не страдам (дъщеря ми е при мен, синът ми остана при баща си). Оказа се, че мога да живея и без секс, без да полудея, нито имам намерение да се обвързвам, нито да влизам във взаимоотношения с женени мъже.

41.   Ти имаш ли дете от него?