Гаджето ми се държи особено
Здравейте, аз съм момиче на 18 и имам приятел на 23. Заедно сме от почти 3 месеца (на 6-ти ги правим), но имаме връзка от разстояние, аз съм от София, той е от Китен. Запознахме се в една група във фейсбук, в която бяхме добавени с още много хора и постепенно започнахме да си пишем, говорим по телефона, после всеки ден с камера и на 6-ти юли тръгнахме. Проблемът е, че още не сме се виждали и се надявах скоро да стане, но майка ми и баща ми са много строги и дори не съм и споделила, че си имам приятел, какво остава, че е на 23 и е от другия край на БГ. Проблемът е, че последните 2 седмици се държи много дръпнато с мен, не ми е звънял изобщо, пишем си рядко, доста често само ми прочита съобщението и за да ми пише пак трябва аз да му напиша нещо. Казва ми, че е уморен, защото работи в един пиано бар, но това не е оправдание да не ме чуе поне за 5-10 мин. Другото, което ме съмнява е, че продължава да харесва снимките на бившата му със сърце, само последната не я е харесал и все още са обвързани, тя е от Пловдив, но имам чувството, че ходи при него да се виждат. Много пъти съм го питала дали има нещо към нея още и той винаги е отричал, казва ми че няма нищо към никоя, не би ми изневерил и че обича само мен, питах го защо не си махне обвързването с нея и той ми казва, че има лична причина за това, обаче не може да ми я каже, защото тя го е помолила да я запази в тайна. Много ми е съмнително цялото това нещо, постоянно го питам дали съм му омръзнала и той все ми вика да не си въобразявам глупости, но наистина се държи странно, и преди няколко дни ми каза, че няма да може скоро да дойде да се видим, тъй като трябва още да работи, защото му трябват пари, а аз си мисля, че просто не иска да се виждаме. Какво да правя, объркана съм и много ме е страх да не скъсаме. Какво бихте ме посъветвали и според вас защо се държи така с мен и каква може да е причината?
-М. ;18

Коментари

1.   Съжалявам, но той не ти е гадже. Намери си момче наблизо.

2.   Не искам да се почувстваш зле, но според мен опасенията ти ще се окажат вярни...

3.   Какви гаджета сте като не сте се виждали

4.   На 6-ти тръгнахме .... на 6-ти направихме 3 месеца ... но още не сме се виждали. ;)

Т'ва е един хубав виц ;)

5.   Момиче, какво късане, вие нямате връзка.

6.   Странното е, че подобни онлайн контакти ги оприличаваш на връзка.. Вземи си намери някое гадже китаец, гледайте са на камерата и си пишете съобщения..

7.   Хахахаххаа. Забавна история, разсмя ме искренно. Била ли му омръзнала като никога не са се виждали, хаххха, миличка много по - голяма съм от теб и ще ти кажа истината. Ти не ходиш с въпросния господин, просто той си пише с теб, когато си реши да си гали егото. Истинската му приятелка е тази с, която е обвързан и в facebook.

8.   Чети между редовете - омръзнала си му, остави го.

9.   Ебахти вица!

10.   Какво е това прочитане на историята 7к пъти?

11.   Авторке, както виждаш, масово мнението на коментиралите е, че си в огромна заблуда. Не си губи времето с него, защото това наистина е само губене на време. По този начин пропускаш, може би, други възможности за реална връзка. А и от написаното от теб оставам с впечатлението, че това момче просто няма никакви чувства към тебе. Престани да му пишеш и да го търсиш. Ако той ти пише-игнорирай го. Сийнвай и не отговаряй. Не си пропилявай най-ценните години от живота с недостойни хора

12.   " и на 6-ти юли тръгнахме. Проблемът е, че още не сме се виждали"
М18, пък момиче....
Пълна с абсурди тази история...

13.   И смяташ това за връзка? Явно интернета наистина промива мозъка на хората. Намери си реално гадже. Гледай скоро да не пишеш "Аз бях много тъпа, той се оказа на 50"

14.   Много наивно момиче си ти... но нищо живота ще те научи....

15.   Пиши на истинската му приятелка... тя ще ти разясни всичко подробно и ще му бие шута най-вероятно, като разбере, че има забежки из чатовете с други....