Защо мъжете не са мъже???
Никога не съм смятала, че мъжете са еднакви, но съм грешала. Как може да ми се обяснява в любов и да ми казва, че ще преобърне света за мен и постоянно съм му в главата. Как може да казва, че иска да съм неговото момиче и че ме иска до живот, а после ми звънна след няколко дни и каза "Съжалявам. Събрах се с бившата си осъзнавам, че я обичам въпреки безбройните и изневери"??? КАК??? Мъже, защо когато срещнете истинско момиче, което не може да вкарате толкова лесно в леглото я залъгвате и сте такива нагли лицемери?? Влюбен в мен, а осъзнал, че обича нея.... КАК???

Коментари

1.   ''Мъже, защо когато срещнете истинско момиче, което не може да вкарате толкова лесно в леглото я залъгвате и сте такива нагли лицемери?? '' Вие сте още по-тъпи за да допускате такива отрепки в живота си, сами сте си виновни.

2.   Ами логиката е същата като при жените. Защо стоят при боклуците като има "истински мъже"? Отговора е ясен защото хората искаме най-много това което не можем да имаме. Сиреч колкото по-малко ни ходи половинката по свирката толкова повече го желаем, колкото повече празни обещания и обяснения толкова по-добре. С другите е "скучно" няма лоша емоция, прекалено предани са, и са до нас когато ни трябват. На кой му трябва емоционална подкрепа, като можем да имаме емоционална пиявица. А коментара ти за всички мъже са еднакви е банален, при положение че на показ изкарваш само един от многото. Бъди човек на действия, не на думи. За това мила моя главата горе и не с рогата към мъжката аудитория, има и такива от нас който знаем какво искаме.

4.   Мила, разбирам те добре как се чувстваш, но повечето мъже са такива. За да забравят бившата си, си търсят нова, но като виждат, че това не се получава се връщат. Мъжете винаги се връщат след раздяла рано или късно, повярвай ми от личен опит го знам и тъкмо когато успееш да забравиш старата си любов и си готова за следващата, бившият се завръща и започва да те убеждава да се върнеш.. И аз гледам да не се обвързвам, защото просто не намирам някой подходящ за мен пишат ми разни момчета и ми казват хубава си, красиво тяло имаш, но ми е пределно ясно, че го правят за единия секс и, че тва го пишат на други момичета. Та искам да кажа, че животът е пред тебе и този, който е твой, те чака. Бъди търпелива, не си единствената, която се чувства така. Радвай се на свободата си докато е време и игнорирай такъв тип мъже. ^^

5.   А защо жените не са жени? Би трябвало да се замислиш каква стойността постъпка е направил човекът,който е бил до теб.Казал ти е истината,и че не иска да бъде с теб.По-добре ли щеше да бъде,ако ти изневеряваше с другата? Просто са си дали още един шанс.

6.   Не те е обичал наистина, просто се е опитал да те направи поредната му забивка зад гърба на бившата, която между другото винаги ще му прощава, защото му вярва на тези същите приказки. Има добри мъже, аз съм с такъв, просто не знам как вярваш на всичко което чуеш, не си ли чувала да не слушаш какво казват, а да гледаш какво правят(действията им)? Много мъже просто използват тази тактика на "супер влюбените" да свалят жени, защото знаят, че там ни е слабото място, че жадуваме за любов. Добрите мъже, няма да ти свалят звезди 2-3 седмици след като сте излизали или спали, защото не само ти ами и те няма да знаят какво точно чувстват и дали си заслужаваш, за да се "саможертват" да кажат тези неща.

7.   Защото са дресирани от жени/майки, лели, баби/ да избират между две невести по-малкото зло!

8.   Просто си попаднала на путьо - не мъж.
Има пишка, но „пикае клекнал”.

Не се отчайвай. Направил ти е голяма услуга. Оная ще му разкаже играта и ще си го получи....

Отървала си се от един помияр. Радвай се!

9.   Една ситуация, в която мъж е предпочел друга = всички мъже са еднакви.
Не си такъв добър улов за какъвто се смяташ.

10.   А може изобщо да не се е разделял с нея, а да те е лъгал, за да спи с теб и като е видял, че е сложна и бавна работата с теб, казал ти е, че се е събрал с нея, за да не го занимаваш.