Какво ще ме посъветвате
Здравейте, аз съм на 23г, той на 27(аз българка той турчин). След доста, несполуки с момчета се появи той. Запознахме се началото на април тази година, от наши познати(видял ме е на снимка и е искал да се запознаем. Излязохме един път поговорихме си, колкото да се преценим и не случайно му казах, че търся връзка да си знае. След тази среща той замина след няколко седмици на морето да работи, но продължи да ми пише. В началото ми говореше за неангажиращи връзки, и аз го попитах направо, това ли иска от мен секс и той НЕ. Така той продължи да ми пише до края на лятото, чатовете ни бяха без никакви сексуални намеци, след оточняването, че не иска секс от мен. Той се прибра края на сезона и се видяхме, и в разговора разбрах, че ме харесва но той не може да ми даде сериозна връзка (за женитба), защото трябва да е с туркиня. Разбрал е, че съм свястно момиче и ме иска но така стоят при него нещата...
Разбрахме се да излизаме пък каквото стане, така и стана ние излизаме ходиме по дискотеки кафета, разходки. Наложи ми се да отида до далечен град и го помолих да дойде с мен за компания, разбира се откликна на желанието ми (личи си че ме харесва, споделя ми лични неща. Казва ми кой дрехи ми приличат и с тях ми отива много, дори си качи снимка с мен в фейсбука си, а той няма снимки с момичета. Също така си пуска интимни шеги относно с мен.
Постоянно неговите приятели му правят намеци за целувки за интимни неща, даже единия ми каза, че му трябва време да се поотпусне. Работата е там, че излизаме вече над 10 пъти и все още няма целувки, да не говорим за други неща, според вас какво може да е... да му намекна ли нещо или да оставя така нещата.

Коментари

1.   Иска неангажираща връзка, то е ясно. Само че те манипулира така че ти да направиш първата стъпка. Не искал само секс, но не можел да бъде с теб защото трябвало да е с туркиня. След това пък иска да се виждате, излизате и т. н. Всичко това какво ти говори? Ако те устройва неангажиращата връзка в която те оплита - действай. Ако не - време е да си биеш камшика, защото това "момче" не е хич добро, а по-скоро знае как да си изиграе картите и иска да разпусне преди да се хване сериозно с някоя от неговото обкръжение. Ти решаваш в крайна сметка.

2.   Какъв е проблемът ако ти направиш първата стъпка, ще умреш ли?

3.   Според мен не се занимавай, щом иска туркиня няма сериозни намерения и ще гледа какво очаква неговото семейство, ще останеш разочарована дори и а имате връзка, може да се разделите. Не е изключено и да стане нещо, но п- добре избягвай разочарованието....