Как да свалям 2 ?
Здравейте, това е продължение на историята, , Как да свалям", от този сайт. Та харесах си една състудентка от моята група, но стигам до контакт с нея най - вече когато се събираме смесена момчешко- момическа компания. Още нямам нейния телефон, м само фейбук и имейла. По една от дисциплините ни казаха, че за домашните работи, които ни дават да се разделим по двойки и тя се групира с едно друго момче(просто то стигаше до по - голями контакти с нея( Аз не знам дали това момче иска връзка, прецененявайки по някой негови приказки, които обаче не знам дали не ги казва на шега. Та сега ми се появиха проблеми с майкрософт офис, които ще се опитам да ги оправя с един приятел в дните, когато и двамата сме свободни. Тоест, ако има се събират или ходят някъде(момичето, което харесвам, по - горе споменатото момче и други), аз може не мога да отида. Принципно мисля да действам бързо и да пробвам да си оговоря среща с нея когато и на мен и на нея и е удобно(според мен така може и да се досети, че я харесвам), но дали е подходящо да се опитвам да я свалям и да не изглеждам много отчаян и пред нея и пред другите, ако го правя преди да съм си оправил проблемите с майкрософт офиса? Но от друга страна, се страхувам, че ако още се бавя, тя може да се хване с момчето с което се групира, или с някое друго и аз да се ядосвам и съжелявам, че не съм опитал?

Коментари

1.   Недей да се бавиш ако наистина я харесваш.Направи й комплимент, питай я дали иска да излезете някой път и вече от реакцията й ще разбереш дали й допадаш, ако не проблемът е в нея, а не в теб. Не е края на света.

2.   'ако не проблемът е в нея, а не в теб' - ето я логиката на Ганьо.
Авторче, вземи да си оправиш правописа, в кой университет са те приели с този правопис?
Пише се съжалявам, а не съжелявам.

3.   Дали ще изглеждаш отчаян или не въобще не зависи от това дали ще си оправил Майкрософт Офиса, а от това дали си хладнокръвен в такива ситуации и въобще как ще си изиграеш картитте. Ако имаш някакви съмнения, че и други се интерсуват от нея, колкото по-бързо действаш, толкова по-добре.

5.   Нали й имаш фейсбука. В днешно време е доста по-лесно в чата, пиши й просто там се събира кураж по-лесно. След това ще ви е по-лесно да говорите и в университета, защото вече сте завързали някакъв дори и виртуален разговор.