Уж свалки, уж на игра ама май.. ще стане беля
Имам мъж от години, с който сме в доста лоши отношения. Претърпяла съм какво ли не.
В крайна сметка се запознах с друг човек, който ми стана любовник. Не мислех, че така ще се получи, защото не бих си и помислила да изневеря, но в случея това което мъжа ми не ми дава го намерих в друг. Уж на шега започна всичко. Дай ми телефона ти, това онова.. Дадох го след доста размисли. Започнахме да се виждаме и открих в него един прекрасен мъж, хем мъжкар, хем толкова нежен и държащ се с уважение към мен. Като жена аз това искам от мъжа до себе си. Накрая стана каквото стана. Явно му беше хубаво, но не беле сигурен на мен дали ми е било, щом си помисли, че след случката няма да му се обадя. Аз от друга страна започнах да изпитвам някакви чувства. Щом мислех за него постоянно и само си мислех как нямам търпение до новата ни среща.. Представете си!
Минаваха дни, в които и не се виждахме.. Той се ядосваше, когато ставаше така, както и аз, но обстоятелствата не го позволяваха понякога.
На моменти се държеше все едно съм една на света. Но често ме разочарова и с изрази като ‘аз не ревнувам’. Иначе се ядосва като отивам при мъже ми. Или ‘аз не искам да го оставяш заради мен, ти щом го обичаш’. Как той разбра какво чувствам аз към мъжа ми, защото изпитвам всичко но не и обич, след всичкия тормоз, през който съм преминала.
Какво да правя? Аз изпитвам нещо към този човек и не искам да остана разочарована. Той прекрасно знае какви са ми отношенията с мъжа ми. Иска да ме използва ли? Какво цели? Май се забърках в беля и не знам какво да направя. Моля дайте ми някакъв съвет, че се изгубих тотално.

Коментари

1.   Деца не споменаваш в цялата история.. И ако няма е много добре, защото нищо не те задържа при човека, с който си. Ако не се чувстваш щастлива според мен трябва да поговориш с въпросния човек, с който си прекарваш по-добре, за да ти изясни какви са му намеренията към теб. Ако е готов за нещо сериозно - тогава впускай се смело, но внимавай да не стане от два стила на земята. Не казвам, че ако имаш деца трябва да стоиш с човек, който не искаш. Просто казвам, че при наличието на такива една раздяла е много по-трудна и в повечето случаи не е на 100% раздяла