Ще полудея
Здравейте! Надявам се историята ми да бъде публикувана, защото наистина имам нужда от помощ. Извинявам се предварително за правописните грешки. Аз съм момиче на 22 години. Не живея в голям град, но работя в голяма фирма с 400 човека персонал. Всичко започна преди година и половина, когато фирмата ни беше закупена от нови собственици. Следователно след тази промяна дойде и много нов персонал от други градове. Всичко вървеше перфектно в работата и с колегите винаги съм се разбирала. Но един ден докато си стоях на работното място и вършех ежедневните си задължения. Видях на метър разстояние най- красивите сини очи на света да се взират в мен. Мургав сини очи и тъмна коса. Не знаех кой е този мъж, но всеки ден когато отивах на работа, той беше там. Наблюдаваше ме с интерес и ми се усмихваше. След няколко дни ми изпрати покана за приятелство. Пишехме си постоянно. Започнах да се превързвам. Излязохме веднъж на кафе и беше толкова забавно имах чувството че се познавахме от години. На следващият ден във фирмата дойде много важен клиент, който винаги получава специално внимание. Докато оправях документите не въпросният господин, моят човек се доближи до бюрото ми, и попита дали всичко е наред. В този момент клиента го прегърна и ме попита. Знаеш ли кой е този човек? Назовах името му, а те се засмяха. Да но каква дейност извършва тук. И тогава се замислих, че аз никога не се заинтересувах, защо винаги стои на този диван и не върши почти нищо. Тогава отговорих не. А отговорът беше. Как няма да знаеш шефа си. Това е собственика на фирмата. Бях във шок не отговорих нищо. Спрях да отговарям на съобщенията му, а когато идваше до бюрото ми. просто отказвах срещите. Но той не се отказа. Два месеца подред идваше на кафетата, които стоях с приятелки, по ресторанти, изпращаше ми цветя. И така започна моята връзка с собственика във фирмата която работя. Бях щастлива криехме се по мое желание, защото градът ни е малък и не исках хората да ме виждат, като някое леко момиче което има връзка с шефа си за пари. Не получавах материални и скъпи подаръци. Но получавах внимание и любов. Дори и да имаше важна среща излизаше за 5 минути за да ме види и да ме целуне. Правеше ми рози от салфетки. Не спеше по цяла нощ, като не се чувствах добре. И все неща които обожавах. До тук добре. Докато един ден след 8 месеца от връзката ни не се появи една жена във фирмата, която заяви, че му е съпруга и се оказа че има дете. Бях в много лошо състояние същият ден изпих 3 хапчета за успокоение. След убеждение от негова страна, че са разведени и го е направила нарочно. Аз се върнах при него защото го обичах, а и вярвах че и той мен. Обявихме връзката си пред всички и спряхме да се крием. След което започна големият кошмар. След 2 месеца случайно му писа някоя си Г. след като го попитах коя е ме излъга че била преводачката му от руски. Долна лъжа! както и да е написа и едно голямо съобщение, че повече не може да поддържат приятелски отношения, защото си има приятелка, която обича и я блокира. След 2 седмици отново си бяха писали полудях и го оставих. Свързах се със нея тя ми изпрати съобщения в които той е писал, че иска да е с нея, но тя не иска. Нападнаха го и пак отидох върнах се от любов. Минаха още 2 месеца и случайно пак му писа някоя си Е. На която той изпратил 100 лева защото и ударила носа и нямала пари да отиде на доктор. Блокирахме я и нея, но аз не можех да си тръгна прекалено много го обичах в последствие забелязах, че си хвърля погледи и с други колежки както преди с мен. Твърди че не е така, че ме обича, че иска дете и сватба. След което се появи някаква С. изпратил и 300 лева защото учила в университет, а той помагал на много студенти. Казах добре помолих го да и се обадим да се убедя че няма нищо. Но той отказа и я блокира. Но аз започнах да му следя телефона виждах че се чуваха. Писах и от неговия телефон и я попитах дали иска да е с него, а тя отговори че вече са били говорили на тази тема, и че не иска. Сърцето ми се скъса. Тръгнах си за пореден път на 5 ден не издържах и се върнах и не защото не осъзнавам нещата, а защото мисля, че без него ще умра. Няма да мога да понеса да го видя с друга. опитах се да му покажа че не ми пука, но не става като го видя как си хвърля с колежките погледи и полудявам, защото този поглед ми е до болка познат. Миналата седмица видях съобщение от секретарката му в града в който живее. Той и е написал че много му липсва и тя нали утре идваш и той отговорил много хубаво ми отговаряш. Според него това е нормално тя 4 години работила в неговата фирма. Аз съм се филмирала правела съм скандали за нищо. Мисля че съм болна от ревност. Не знам, но според мен ревнувам с повод. Мисля че ще полудея. Много го обичам и не мога са си тръгна. а като си стоя се измъчвам. В малкият ни град съм леко момиче, което спи със шефа си. Ако напусна повече от 800 лева няма да взимам никъде. Работата ми е хубава. тези нещата също ме притесняват. Но мисля че ще полудея. Днес той е във родния си град, писах му отговори ми след 2 часа, че си е вкъщи. Писах му защо не отговори. Само го прочете. Звъннах му не вдигна. След всичко може би там си живее с жена си и ме излъга, че са разделени. Ние живеем заедно вече година и 2 месеца. В месеца си ходи за 2 дни там, но никога не ме е взимал с приспиване. ако отида с него вечерта ще ме изпрати да се прибирам. Утре като му се обадя и го попитам защо тази нощ не ми е вдигнал и отговорил. Ще ми каже аз имам много проблеми в бизнеса ти се филмираш. Знам и разбирам, че има три бизнеса и много проблеми. Но не смятам че се филмирам. Лошото е, че съм много влюбена и ще полудея. Нямам сили да си тръгна. ДА отида ли на психолог. Сънувам кошмари постоянно че е с други жени. Какво бихте ме посъветвали вие? Забравих да кажа той е на 30 години.

Коментари

1.   Мъжете боклуци са навсякъде. Седя и се чудя откъде се пръкват такива? Коя майка ги ражда? В какъв дом и семейство са отраснали такива изроди? Разкарай го от себе си!

2.   Виж сега. Пича като има кинти може да чука 10 като теб и пак да си има и жена и деца. Не може да очакваш сериозна връзка от такъв човек. Знам че мечтаеш за разкошен и охолен живот и ти е хубаво да ъе яози в мерцедеса. Но такива като теб има под път и над път. Намери си някой от твоята черга. Чалга културата ви проми мозъците ей.

3.   Ами какво да те посъветвам? Не знам какво да те посъветвам, ти си на етап в който съветите ще са доста позакъснели. Виждам историята по-следния начин - пак имаме сценария с дамата, която се смята за принцеса и иска някой специален, но която не пропуска да го върти на шиш "за да го изпита и да се увери в любовта му". В случая имаме някакъв човек, който има повече пари и положение а масово жените само това и чакат. Проблема идва от това, че в днешно време когато един мъж има пари то жените веднага са привлечени, защото са алчни и това им е главната мотивация. Съответно ако една жена е с такъв мъж а пък и други жени го искат как ще го задържи и как той ще остане само с нея? Аз не виждам как, освен ако той няма някакъв специален морал. Шанса да има едновременно пари и специален морал в днешно време е много малък. Съответно човека има това което жените искат а той пък обича красиви жени и съответно привличането е взаимно докато не му омръзнат и съответно не мине на следващата. В крайна сметка логиката на ситуацията е, че той има парите и съответно това което те искат и може да си ги сменя както иска, защото винаги ще е привлекателен за тях и ще има вниманието и интереса им. Проблема е в самите жени, защото са алчни, ако не бяха алчни нямаше да се хвърлят на такива мъже. Като са алчни се вкарват в подобни сценарии и после какъв съвет може да се даде? Не бъдете алчни?

4.   Абе, 2, я си представи, че тя има истински чувства и не всичко е пари, опитай! В такъв случай - какво? Защо някакъв си там, го оправдавате, че може да има 10 като нея, само, защото имал пари, а нея я принизявате? Писна ми от хора възхваляващи парите.
Авторке, цялата история звучи зле, или го приеми какъвто е, или го остави, обаче ако продължаваш така - само ще се тормозиш. Не мисли обаче, че някой 'нормален' мъж няма да ти изневерява, ще го прави...

6.   На цеховете вече им викат фирми, мхмм. :)
В малък град живее, пък има 400 човека пресонал, дори и в София няма толкова персонал в офисите.
Оправяла документи и стояла на бюро, момиче ще те помоля да не лъжеш, обикновено по цеховете се стои прав и извършваш някаква дейност, каквато и останалите 400 твои колеги.
На 22 години, няма как да ти възложат такава работа, защото най - малкото трябва да имаш стаж, както и висше.
По темата : Много глупаво и наивно постъпваш, сега си патиш от това.
Като си "кон с капаци", дори и 100 синеоки, и красиви мъже да се появят, пак ще си такава.
Проба грешка, авторке.