Объркана история! А сега на къде?
Здравейте!
Историята ми е малко объркана, и търся мнения най вече от женската част но всеки дал мнение, без значение какво е то е добре дошъл.
Аз съм нормален 30 годишен почти работохолик, имам малък собствен бизнес и имам приятелка от години!
Ако трябва да съм честен никога не съм бил особенно добър сваляч или нещо такова, но все съм в връзка!
Опарвал съм се от лошо свъшващи връзки и сега съм малко по в страни от тези неща въпреки че имам човек до себе си.
Преди дни при мен дойде момиче, дойде по работа и аз си я свърших и до там. Обаче след няколко дни тя пак дойде с друг проблем и докато отстранявах проблема тя остана около мен. Започнахме малко по задълбочен разговор все едно се познавахме от години! Много рядко споделям лични неща а в разговора имах чувството че тя ме разбира напълно. Тя сподели че е с приятеля си отдавна и детенце си имат, но и имат изключително сериозни проблеми с детето а приятеля и така да се изкажа е почти безразличен към ситуацията. Тя се грижи за всичко и всички а на него му дай кръчми и живот като на тийнейджърите!
След това започна да ме разпитва нормални неща като какво обичаш да ядеш и тнт.
И така свърших си работата и тя си тръгна, минават два дни и виждам че колата и спира отвън.
Влиза тя и какво да видя цяла торба с любимите ми сладкиши! Оказа се че предишния ден цял слетобяд ги е правила и ги е крила от приятеля си само и само да ми ги даде, даже той ги видял и си взел а тя се скарала с него под предлог че са за родителите и!
Тръгна си а аз хапнах естествено, но от тогава минаха два дни и нещо стана с мен! Не спя, не ям, мисля за нея но не и звъня за да не стане някоя беля! А даже ме пита какъв друг сладкиш искам да ми направи!
Не съм някой женкар или сваляч и ебали му мамата какво става по дяволите?
Питам женската част - това момиче дали има нещо към мен или не? Не се притеснявам по принцип от ситуацията в която е живота и даже съм сигурен че имам връзките и възможноста да и помогна но не правя нещо защото не знам какво става!
Разпитах наляво и дясно и се оказа че е доста свестен човек но може би попаднала на грешен партньор! От малък град сме и всичко за всички се знае!
Да чакам ли някакво развитие на ситуацията или не, да направя ли някаква крачка, контакт или каквото и да било?
Как да разбера дали ме харесва искрено или просто е моментно?
Благодаря на всички прочели глупостите ми, приемам всякакви съвети и отговори та дори и негативни!

Коментари

1.   То ние свестните жени все на най-големите простаци се връзваме. Мислим за всичко правим ги едва ли не хора на наш гръб. А когато го осъзнаем винаги е късно, че и виновни излизаме.
Авторе още е рано да разберете дали е сериозно или моментно, не за теб, за нея. Може просто да и е писнало от грижите и тревогите в къщи с мъжа и, и да си търси странично забавление. Може самата тя да се заблуди. Казвам го от опит. Когато нещата в една връзка не вървят се намира трети човек, използваш го, пробваш различно изживяване и осъзнаваш, че искаш да си останеш с предишният партньор. Третия остава използван. По думите ти разбирам, че се надяваш на нещо повече от секс, но преди да правиш каквото и да е, трябва да си сигурен в нея. Питай я ясно и точно какво мисли и дали обича другия, кажи и че просто искаш да си наясно. Това е начина, иначе ще страдаш много.

2.   Не си разваляй рахатлъка. Има вероятност да влезеш в някой филм и после да се чудиш от къде ти е дошло.
Аз не уважавам жени, които говорят пред непознати лоши неща за партньорите си... Това е първия сигнал, че тази жена не става. Има закони и принципи, които никога не се променят. Жена, която си позволява да критикува или злослови и въобще да говори срещу мъжа си, значи бягай от такава като от чума.

3.   Вчера четох един коментар, на който му бяхте напляскали минусите - че любовта на жената минавала през п., а на мъжа през стомаха, но май ще се окаже верен...

Иначе, направи си услуга и не се забърквай:
1) с жени на работното място
2) жени с деца
3) жени с лош вкус за мъже

Не ти знам сегашната "специална" връзка каква е, но все трябва да е нещо по-добро от това...

5.   Съгласен с 3. Не се занимавай с жена, която има деца и си е във връзка с партньор (макар и уж да бил като тийнейджър - тя си го е избрала такъв). Помогнал си ѝ там колкото можеш по работа - толкова е достатъчно. Ти си имаш връзка - гледай си твоята връзка. На 30 щом си в стабилна връзка може да помислиш за деца.

6.   Поискай си втория сладкиш. После ще му мислиш ;)

7.   Колко си лесен! На това му казват лапни-шаран.

8.   Проблема не е, че има дете, а че не е сама
Всеки прави грешки в живота си, тя е направила с грешния партньор.

9.   Ачик ачик я спрете малко
Тръгнахте да храчите някаква жена, ама забравихте автора и факта, че той е във връзка и се оглежда по чуждо? !?
Ето такъв мъж не става за нищо-точка! Нещата са прости

10.   Направила ти е магия...за това, след два дена като си изял сладкишите мислиш само за нея...знам ,че ще ти прозвучи налудничаво но е така...ще се възползва парично от теб..от непознати хора не яж, нищо...защото има хора за всичко..лоши и пресметливи.

11.   Не е истина колко лесно се хващате мъжете на старите женски номера. Едва я познаваш, намигнала ти е леко, усмихнала ти се е няколко пъти, даже те е почерпила с лично приготвени сладки и ти вече си готов да зарежеш дългогодишната си приятелка, за да хукнеш да я преследваш. А тя също има партньор до себе си. Вторият път е дошла умишлено при теб (с втория си проблем). Още първия път те е набелязала за свалка. Пофлиртувала е с теб и ти веднага си се хванал. А ако някоя жена не се държи флиртаджийски от първия момент на познанството ви с нея, вие мъжете бързата да я обявите за студена, надменна, високомерна и т. н. Не е истина просто... И на мен ми прави лошо впечатление, че пред непознат се оплаква от мъжа до нея. Толкова лични неща споделят ли се с всеки? Кой знае дали това, което ти е разказала за мъжа си, е истина. Провери информацията. Представи си, че ти беше мъжът до нея и тя говореше подобни приказки зад твоя гръб и флиртуваше с всеки срещнат. Хората лесно забравят, но който изневерява с теб, ще изневерява и на теб.

12.   Маймунка - иска да се хване за новото клонче, преди да се пусне от старото. Като има сериозни проблеми с този долен, незаинтересован пубер - ми да го напусне, какво търси с него.
Шаран - това си ти, че си и тъп при това. И жена си имаш.

Понякога се чудя как може да има толкова елементарни хора, но безнеси да въртят... Толкова да ни е абсурдна държавата, ама чак толкова...

13.   Съгласна съм с мнението на номер 8, проблема е не, че има дете. Вероятно жената просто търси запълване на емоционалните си липси или човек, който да я разбира и изслушва. Аз лично не ги разбирам тези жени и не бих търпяла токсичен брак, но и не бих си помислила за друг мъж, ако имам такъв. Особено пък да правя сладки и да разказвам личните си истории на непознат мъж, въпреки че аз съм била в подобна на нейната ситуация, дори по тежка, но си избрах да се справям сама. Все пак всеки си знае за себе си.
А ти нищо не казваш за приятелката си? Щастлив ли си с нея? Как ще се почувства тя, ако разбере за флирта ти с това момиче? И способен ли си ти да и помогнеш в проблемите и с детето? Не искаш ли собствени деца от сегашната си приятелка? Задай си тези въпроси.
Според мен можеш да я поканиш на кафе и да поговорите, но не бързай да хлътваш. Това е моя съвет. Успех!

14.   Ама и вие какво го нахранихте човека, а той просто пита дали жената го харесва или така му се струва.
Да, драги, харесва те. Тя дори е направила първата крачка и е инвестирала в отношения с почти непознат, нещо което жените много рядко правят. На теб ти става да извървиш другата половина от пътя един към друг.... ако искаш.
Противно на останалите съвети, аз ще те посъветвам да се вслушаш в себе си и да го направиш, ако чувстваш че е правилното нещо. Обади й се и я покани да изпиете някъде по една боза.... и после каквото сабя покаже.

15.   Авторе, харесва те искрено, явно си и направил впечатление :) Жената е изпекла сладкиши специално за теб, идва да те види без повод, търси комуникация и ти показва с поведението си, че си и симпатичен.
Топката сега е в теб - тя най-вероятно се чуди, какво мислиш за нея след като ти е показала, че те харесва и не знае дали се чувстваш и ти по същия начин и дали и ти имаш желание да я видиш или си просто любезен с нея.
Нищо не пречи да я поканиш на по кафе, да поговорите и да видиш в каква посока ще се развият нещата - без някакви очаквания, без напрежение :) Каквото стане, такова - нищо не губиш.

16.   Айде не се прави на объркан , някаква те черпи сладки и ти вече ами сега накъде, готов да зарежеш всичко което си градил с приятелката ти. Много слаби ангели имаш, а онази хитруша те е надушила и си плете кошничката, схващаш ли?

17.   Много си наивен. Ти смяташ ли, че е редно да се оплакваш на някого от личния си живот на втората и то служебна среща с него? Това е първата червена лампа. Това със сладкишите е просто нахално самопредлагане - без коментар. Утре и баница ще ти донесе и ти кво - зарязваш дългогодишната си връзка и скачаш в дълбокото, където са подводните скали? Успех.

18.   От автора!
Първо страшно много благодаря за отделеното внимание и време на всички дали своя коментар.
Второ в моята си област смея да кажа че съм добър достатъчно че имам признателности и от чужбина, но уви тази област с жените е нещо съвсем различно! Нали всеки си има силни и слаби страни, и точно поради този факт споделих тук. Много внимателно изчетох леко негативните коментари които според мен са полезна и отрезвяваща ситуацията градивна критика.
Минаха няколко дни и осъзнах че наистина съм подходил емоционално към ситуацията, не крия че имам интерес но ще се постарая внимателно да проуча всичко необходимо преди да направя каквото и да било.
В отговор на коментар 13 ще кажа в прав текст че: Да има човек до мен и в последните една може би две години работя здраво и упорито, за сега всичко върви много добре и вече сериозно мисля за семейство, но уви на човека до мен даже и не му се слуша по тази тема! Когато и да зачекна темата винаги е не точният момент или и е било още рано, а каквото е искала го е получила и от нищо не е лишена.
Ще добавя само че се радвам на интереса и коментарите!

19.   Жената те играе, драги, защото и липсва мъжко внимание вкъщи. Нейният не я желае и тя търси други варианти. може да и си се видял симпатичен, И решава да те лапне. Но според мен е, за да си докаже, е че е желана жена и да натрие носа на мъжа си. Не се забърквай с такива жени, че и с дете. Излишни главоболия с бивши съпрузи, и с дете, което ще е повод да се виждат, пък и не знаеш как ще реагира нейния на вашия флирт. Отчаяно поведение на пренебрегната жена, търсеща поредния шаран.

20.   "Тръгна си, а аз хапнах естествено, но от тогава минаха два дни и нещо стана с мен! Не спя, не ям, мисля за нея но не и звъня за да не стане някоя беля! " Това казва всичко. Два пъти си я виждал, говорили сте, но едва на третия, когато си ял това, което ти е дала, нещо е станало и ти не спиш и не ядеш, защото умът ти е в нея. Със сигурност е приложена магия. В днешно време магьосничеството е силно разпространено и се владее не само от ходжи, врачки и екстрасенси. За съжаление много хора изпадат под такава зависимост и правят напълно погрешни стъпки в живота си. Познавам един суетен, лекомислен човек, който чрез магия се ожени за жена с турско-цигански произход, много развалена жена, съсипа баща си и майка си, и едва след няколко години се осъзна и разведе. Така че, най-добре иди в църква, да ти развалят магията и се кръсти, ако не си кръстен. И най-вече не се заглеждай в чуждо, когато имаш твое. Очите ти трябва да са обърнати към него, за да си щастлив.