Имам дете от жена, която никога не съм обичал..
М на 28г. така се случи, че в момента имам дете от жена, която никога не съм обичал, моето мнение беше, че след 3 месеца връзка, не е редно да имаме дете ние дори не се познаваме, но уви тя реши едностранно, че това е съдба и трябва да се роди.

От там нататък започнаха мъките за мен. В момента няма как да преодолея психически това, че реално съм тежко прецакан, да това е точната дума, когато една жена вземе едностранно решение да роди вашето дете... Е върза ме бях подходящият баща и умствено и финансово и в момента си патя за това ( за 15 минути секс ), но трябва ли да съсипва живота на един млад мъж, като го поставя пред свършен факт. И в момента Бебенцето е вече на годинка, но аз не го обичам толкова истински, както е необходимо, защото реално не е било желано никога от мен и никога не съм обичал майка му...

Моля за съвет от мъже и жени в подобна ситуация, къде сбърках аз...няма да го оставя естествено винаги ще им помагам, но много силно съм се затворил в себе си и не мога да се усмихна на нищо.

Коментари

51-57 от 57

53.   48, и ДА досега съм имала само един мъж и го обичам!
Ж44, бременна от единствения!

54.   Прав си 48. Умните мъже трудно се доверяват на жените. Аз съм един от тях. До сега жена не ме е изиграла и няма да ме изиграе. Аз им преценям много бързо умствения багаж, т.е. въздуха в главите им. Много са лесни за разбиране, просто трябва да ги слушаш много внимателно и да анализираш всяка тяхна дума.

55.   Авторе няма връщане назад. Детето вече е родено. Свиквай с това. И запомни едно нещо "Много секс, много бебета".

56.   и аз не разбрах защо така наскачахте срещу автора. все пак стават грешки, може и да е ползвал презерватив, може жената да му е казала, че взема хапчета, може много неща. Не прочетох да е искал детето, да й е обещавал вечна любов и щастие, а после да си е бил шута. Никой не е застрахован от гафове.
Авторе, не е чак толкова черно положението. Не е приятно, но и не е толкова трагично. Не пишеш припознал ли си детето, но ако е така, плащай издръжка и щом не чувстваш нищо към майката и детето, не поддържай друга връзка с тях. Ще срещнеш друга жена и ще създадеш семейство. Млад си, не се отчайвай, животът е пред теб

57.   ОТ АВТОРА :

Проблеми е там, че тя не се е наживяла оставя постоянно малкия на майка си, той и е повече майка от самата нея. ТЯ пак излиза и ходи по барове ПАК я няма по цяла събота и неделя, ами.... като ви се живее и не сте готови да носите бремето да сте майка не го правете. НЕ за да ме върже и да ходя като "Гостенин" у тях. Дами, вие няма как да знаете какво е да имаш "Свиждане" със собственото си дете, Ужасно е. Оставам потресен от това, как майка му изобщо не разбира, какво се е случило. Продължава да излиза да се среща с различни мъже да си ляга с тях. Все едно нищо не е станало. ЕХО Живота ви трябва да се промени след като имате дете, както и моят се промени. Макар да съм баща на бебето и да сме разделени, аз не правя глупости каквито преди. Тук идва другият проблем. Искам да я науча да обръща внимание на детето си! ...

58.   Прочетох само последния коментар. Авторе, единствената ти грешка е, че не си ползвал презерватив. Ако категорично не искаш дете от жена, задължително слагаш презерватив. Все пак тя има последната дума дали да го махне или не, колкото и да е несправедливо.

Колкото до това, че е сметнала, че това е съдба, може и наистина да е - ти да се тормозиш с това.

И ако наистина е толкова лоша и поне малко обичаш детето, опитай се да го вземеш при себе си.

59.   Аз съм дете на точно такъв родител ;) Баща ми не е искал никога да има нищо общо с мен до преди 2-3 години. Сега иска да има някаква връзка с мен, но на мен вече ми е все тая. Така че станалото станало, но поне си гледай детенцето, защото не се знае дали след време няма да си в същата ситуация.

51-57 от 57