Непривлекателните хора имат ли реална преценка за себе си?
Привет на всички!

Аз съм жена на 28 г. със сериозен приятел и нямам интерес към други мъже. Държа да подчертая, че не съм някаква шармантна красавица, така че не желая темата да се възприема като подигравка и възмущение спрямо по-неугледната част от обществото. Все пак изглеждам добре и гледам да работя максимално с това, което ми е дадено от природата. Ясни са ми и добрите, и лошите ми черти, не страдам от самозаблуда.

От известно време, благодарение на различни случки, започвам да си мисля, че голяма част от отявлено грозните хора, нямат идея как работи животът. Преди няколко месеца си чаках на светофара и някакъв тип се приближава към мен с: "Много си красива, може ли да се запознаем? ". Други пък ни поканиха с моя приятелка да седнем на тяхната пейка, а миналата седмица в метрото някакво момче, с което забелязах, че се возя често, започна да ми се усмихва и понечи да се запознаваме и т. н. Съжалявам да го кажа, но истината е, че всички изглеждаха крайно неприятни. Отново припомням, че изобщо не се имам за нещо невероятно, нито пък съм някаква надута пуйка, но тия работи си имат граници. От един момент нататък започнах да се ядосвам и да ми става обидно. Мисля, че всеки трябва да си знае мястото. Не бих си позволила да нахалствам на човек извън моята лига. Ако той направи първата крачка - ок, но си знам гьола. Отделно такива запознанства на улицата и прочее са крайно противни.
Няма да си кривя душата и ще призная, че щеше да ми е далеч по-приятно, ако въпросните ентусиасти, бяха по-симпатични и приветливи. Наистина щях да съм поласкана и отказът ми щеше да е много по-мил, вместо да изсъскам злобно "не! ", както правя обикновено, но нищо повече. Просто не желая да ме занимават по никакъв повод.

Не мога да очаквам всички да мислят като мен, но поне някакъв реализъм да има. По-горе казах, че не страдам от самозаблуди, но напоследък започвам да се чудя дали не съм по-грозна, отколкото смятам. Мои приятелки също се оплакват от напористи колеги или случайни хора по заведения. На приятели-мъже пак същата история - все разни нахални орки. От това, което чувам, там май е по-страшно.

Мислите ли, че те просто няма какво да губят и действат направо? Сигурно се е случвало на всеки, как се чувствахте след това? Обидени, възмутени? Запитахе ли се за собствените си качества? Питам и двата пола.

Моля, тъпотии от рода на: "Ама ако някой от тея утре се появи с лъскав черен джип и голяма пачка да те води в мол-а, друга песен ще запееш. " да си ги пазите за себе си.

Благодря ви!

Коментари

1-50 от 58

1.   Значи според авторката красивите трябва да се кръстосват само с красивите, което автоматично означава, че никакви други качества нямат значение, освен генетичната лотария. Авторке, не знам откъде го имаш това самочувствие и дали си красива или не, но до 10-15 години и да искаш и да не искаш ще си в лигата на грозните. Може пък тогава да осъзнаеш колко си повърхностна... чак да се обиждаш на вниманието, което получаваш, от хора които не са късметлии откъм гени.

2.   Хм, да те заговарят толкова непознати.. Или си шизофреничка или изглеждаш наистина "достъпна"
Предполагам е второто. Промени начина си на обличане и спри да зяпаш хората, ако нямаш очен контакт с тях, не им даваш шанс/повод да те заговорят. Разбирам оплакването ти и аз се дразня да ме заговярят непознати( а съм от м пол. ) ама все пак, тва с" лигите" го забрави, просто е грозно.

3.   Според мен си по-грозна от колкото се мислиш, щом толков "орки" те заговарят. Аз на твое място бих се подсигурил, като погледна два пъти в огледалото преди да определя с какво разполагам. А сега по повърхностата ти тема. Първо всеки човек е красив по един или друг начин, за теб може и да не е, но за някой друг е. Аз като по-прост и по-грозен човек си падам по грозни жени. Едни такива без грим, без широки декултета, без токчета в парка, без телефон в ръка като е изляза някъде, то верно че го има и момента, че как ще разберът къде съм била ако не си удари една снимка и се тагна е така не съм коя да е. Пък после ще си се прибера в черупката и ще продължа мизерното си съществуване. Много ви се напомпа егото с тия социални мрежи и посредствения външен вид на перхидролени чалга певици и напомпани селски тарикати. Че чак вече и се сърдите като ви заговорят, а разполагате само с посредствен външен вид и използвано междукрачие. Малко тук се получава двоен стандарт. Ако е симпатяга по медийните стандарти се брой, ако е грозен по-скоро се определя като за сексуален тормоз и вднага ще се оплача в анонимния форум. С това си поведение обществото се превърна в маскарад. Всеки се въплатява на някой който не е само и само да получи социално одобрение и малко внимание. Я се стегни и слезни на земята и се радвай че ти обръщат внимание, че утре като увиснеш ще си викаш ей вече и клошарите пари не ми искат. Ма дай и аз да се оплача. Последно време съм забелязъл, че жените са с нисък морал, онзи ден взех 15 годишната кола на едни приятел, верно голяма и лъскава и известна марка ама пак влиза в класацията паметник на културата. Та взимам аз колата и право в Студентски град, барнал съм се все пак не съм кой да е. Влизам в първото заведение, ама колата задъжително я оставям пред входа и я заключам и обикалям поне 10 пъти, не за друго едно защото не знам как се заключа, друго е че трябва да се види кой е с тази кола. Сядам аз с широко разперени крака така че да заема цялото сепаре и малко от съседното и си поръчвам едно малко. Виждам една мадама от далеч почна да ме заглежда, ударих една пренебрежителна усмивка, извиках сервитьорката и казах да покани дамата на моята маса. Та дамата дойде аз вече влязъл в роля почвам да издавам животински звуци, който съм заполним от детстовото като си играех с овцете на село. Мадамата много се впечатли черпих я едно коктейлче, така понеже нямам кинти за повече пък и паметника и гориво трябва да му се сипе, платих 20 кинта сметка и взех дамата с мен да се повозим. Качваме се ние и първото нещо което се прави е да пусна чалга, значи няма по-голям феромон от чалгата. Мадамата се разигра, аз почвам да натискам педла на газта така малко да се подмокри то и аз се подмокрих ама това в друга тема. От там директно в нас уж да се преоблека като съм обещал след това да отидем на дискотека е то е ясно защо отиваме в нас, както и да е разгледа ми чершафите и се направих че ми звънят по бизнес и спешно трябва да отида, все пак артефакта пред блока не се купува с усмивки и добро поведение извиках й едно такси и кой от къде е. Аз не мога да разбера тия дами, морал нямат ли или моите граници са прекалено ниски. Не че не се знам що за стока съм ама все пак. После що се сърдим един на друг.

4.   Жените въобще нямате представа от лиги. Всяка си мисли, че принцеса и заслужава внимание само от принцове. Ако може всеки следващ да е по-добър и така до милионер. Аре стига глупости. Не бъди груба с хората и отказвай възпитано.

5.   Не съм авторката, но донякъде я разбирам. Естествено псевдо-моралистите веднага започнаха да се плюнчат, че даже и да си изливат злобата, защото жените не им пускали и т. н. Тук искам да кажа две-три неща:

1. Не се правете на глупави и "неповърхностни". Няма начин да ме убедите, че не ви изтичат очите, когато видите някоя красива жена или някой привлекателен мъж. Това, че вероятно няма да ви огрее, е съвсем друга тема. Нека не се лъжем, че външният вид е маловажен. Любовта при хората не работи само на духовно привличане, макар че без него също не може. Съжалявам, ако някой не го е разбрал досега. :( Няма нужда от високопарни изказвания, сайтът е анонимен и фалшивите роли са излишни. То затова половината теми тук са напълно чикиджийски и бъкани с пошли коментари. В "реалния живот" рядко някой смее да се изказва така, защото веднага бива сочен с пръст от носителите на морала и защитниците на дълбоките нравствени ценности, които просто нямат топките да си признаят какво реално им се върти между ушите. Долни лицемери и мишки, нищо повече.

2. В добавка на първото - ако чета правилно, я заговарят с "Много си красива, може ли да се запознаем? ", а не с "Изглеждаш много интелигентна и умна, искаш ли да си поговорим за руските класици? ". Кой бил повърхностен, че нещо не разбрах? Айде кажете ми колко пъти сте заговаряли хора, които намирате за грозни, с цел да се "кръстосвате"? Интересно ми е.

3. Без изобщо да съм красива, че и хубава дори, всякакви мъже (няколко лесбийки също) са нахалствали да си говорят с мен. Зимата на -15, завита до ушите в зимна шуба и шал, определено една жена изглежда супер достъпна и лесна. Тук дори не включвам циганите, клошарите и разни наркомани, които редовно подвикват след всичко на два крака.
Жената ясно е посочила, че няма претенции да е фотомодел... Какво високо самочувствие ви гони не ми е ясно?

Аз също ужасно се дразня от непоискано внимание. Най-лошото е, че когато откажеш любезно, веднага ставаш "егати тъпата курва, бате! " и какво ли още не. Не знам в какъв свят живеят по-горе коментиралите, но няма много общо с реалния. Блазе ви.
И не, това с лигата не е грозно. Вика му се критерии, предпочитания, стандарти, каквото искате... Колко са с покритие вече - не знам, но всички ги имаме.

6.   Номер 1, колкото и грозна да стана, никога няма да бъда с човек, когото не харесвам поради една или друга причина (няма значение външност или характер), така че и след 200 години мнението ми ще е същото, защото винаги си е било такова. Ако ти имаш отчаяна нужда от внимание и приемаш набези от всеки, то това е друга тема.

Номер 2, не позна. Нито изглеждам лесна, нито имам шизофрения. Обличам се с широки, удобни дрехи, а "кандидати" се намират веднъж на месец-два, не е нещо страшно. Не разбирам защо си мислиш, че трябва непременно да се издокараш като проститука, за да те налазват. Звучиш като ония типове, които казват на жените, че "си го търсят". Тоя манталитет е типичен за някои примитиви на изток, помисли над това... Иначе наистина разглеждам хората наоколо. Наскоро се осъзнах и спрях да го правя. Не зяпам.

Номер 3, някъде след десетия ред не издържах. Има един термин за подобни мъже - incel. Потърси го, може да научиш нещо.

от авторката

7.   Мъж на 40
Тази "изповед" е една от най-ужасните, които съм чел тук. Много моля модераторите да публикуват мнението ми, защото смятам, че дамата има нужда да го прочете.
Да се възприемаш за "висша лига" на базата само на външен вид (а и на каквото и да е друго) и от тази гледна точка да съдиш останалите, кой има право да те заговаря и да ти обръща внимание, и кой не, е абсолютната "низша лига" както и да го погледнеш. Даже и за махленския отбор не се класира.
Драга авторке, явно изглеждаш що годе добре, щом все пак те заговарят някакви мъже. Очевидно, обаче, имаш само и единствено това - външен вид. На последният етаж е пълна пустош. Дори и да си "Мис свят", завършила Харвард, Кембридж и Сорбоната с отличие - ветровете на зимата духат в главата ти.
Като мъж ще ти кажа нещо, което ти самата ще започнеш болезнено да осъзнаваш след само няколко години. Колкото повече остаряваш, все по-малко мъже ще ти обръщат някакво внимание... не само "орки", а всякакви... дори и "сериозния ти приятел". След 35 изпадаш в "трета лига" и ще започнеш да се чудиш как така вече никой не те заговаря. И кремчетата за бръчки няма дълго да удържат положението, повярвай ми. Така проблемът ти ще се реши по естествен път. Колкото в "по-висока" дивизия си мислиш че си, толкова е по-болезнено ще е приземяването, което природата ще ти устрои.
Така че, дръж се, решението на проблема ти е близо. Не се отчайвай!

8.   Не знам какво я нападате. Аз съм съгласен, че много хора нямат реална представа за себе си. Ето един елементарен пример - кастингите за певци, които ги дават по тв. Предполагам, повечето са хвърляли поне по един поглед. Има изненадващо много хора, които са убедени, че могат да пеят, а са меко казано ужасни певци.

Колкото до свалките - при положение че сваляш директно на улицата ни в клин, ни в ръкав, наистина се предполага, че горе-долу трябв да си от чергата на жената чисто визуално, защото тя не те познава и няма друга представа за теб освен визията ти. Ако се познавате вече и имате общи неща като познати, работа, хоби и др. е друга работа. Тогава може и грозен да си, но пак да свалиш някоя яка мацка. Но тогава вече визията не е толкова определяща чак в такава степен, защото можеш да разчиташ на други свои качества, които жената би оценила. Но това на улицата наистина е тъпо.

9.   Хехех, миличката. Колко дървета има да ядеш, ако знаеш...
Запомни едно: както се отнасяш и възприемаш хората, нищо по-добро недей да очакваш от тяхна страна...
Номер 7 е абсолютно прав. Познавам една като тебе, която в момента е пълно куку от несбъднати очаквания от живота.
На 28 със сериозен приятел? На 28 майка ми вече е гледала две деца, а аз вече съм ходел на училище...
Добре че не писа, че си "момиче"..

10.   Не знам на външен вид как си (не мога да те видя от тук), но на вътрешен си просто... жаба!
Подобна жена няма никакъв шанс със свестен и стойностен човек, бил той красив или грозен.
Ако не беше жалко щеше да е смешно.

11.   Здрасти,

аз на 25 и се водя за красив мъж. Базирам се върху това, как жените се отнасят и реагират, когато се видят с мен. Често съм получавал комплименти. Едно нещо, обаче съм забелязал, че не толкова красивите жени са много по-решителни откъм действията си към мен. Винаги ме заговарят, директно в прав текст са ми предлагали и секс и като цяло няма скрито покрито при тях, ако ме харесват. При красивите жени, обаче има винаги моментът на,аз съм принцеса и ти ще се държиш с мен, като такава. Може да ме харесва, но по почти не се издава, какво остава да ме заговори. Обяснявам си го, че по грозните не са прваили секс отдавна и наистина са решени да го получат, не подбират толкова и не се замислят как изглеждат в очите на другите.
Предполагам, че при мъжете е същото. Много пъти съм отказвал на жени, отказвал съм и тройка, защото наистина не са ме привличали.
Женени и разведени жени са искали секс с мен и буквално са ми се молели, но при мен няма ли привличане не се занимавам. Друг отделен въпрос е, че са имали мъже зад себе си.
Та в твоя случай може да е същото. Може би хората просто са на зор и наистина оставят на заден план начинът, по който изглеждат. Разчитат, че с директния си подход ще успеят. От друга страна обаче и ти си противоречиш, че ако били красавци все пак щяло да ти направи впечатление, което не ти качва много плюсове от моя страна.
Аз съм поласкан, когато някой прояви интерес към мен, и да виждам, че момичето е по-грозна, но винаги съм деликатен. Няма как да и кажа- виж, не ставаш ти си дебела и не ме привличаш изобщо.

12.   Жено, имам просто решение на проблема ти - кажи на гаджето ти да те води с кола навсякъде. Все пак той е твоя рицар и ще те пазни от гадните орки. Сигурен съм, че много ще му вдигнеш самочувствието!

13.   Н2 съм. До авторката.
Никъде не съм казал, че се обличаш, като проститутка, казах че си достъпна.Това са твой думи, не мой! Какво нападаш хората, които искат да ти помогнат,-даже не разбрала. Изглеждаш достъпна, убеден съм на 1000 процента и ще ти кажа защо...ами нямаш самочувствие. Това ти е проблема.. Ако искаш ми вярвай, отричай си го, но да знаеш това ти е проблема. Затова всеки втори грозник се пробва с теб.

Лек ден.

14.   Понякога се чудя дали в училище се преподава достатъчно добре четене с разбиране.

Ясно опоменато е, че не съм красива, никога не съм била и още по-малко вероятно е да бъда. Просто се поддържам и съм съвсем прилична, нищо повече. Не знам кого се опитвате да плашите и сваляте на земята с тия закани на какво ще мязам, когато стана на 35? Ами, много ясно! Винаги е имало стотици хиляди по-млади, по-красиви и по-интелигентни жени от мен. Всеки ден ги виждам, всеки ден си давам сметка. Да, и? Някаква промяна? Тц. Както някой каза по-горе - критерии, предпочитания, стандарти. Ако някои от пишещите тук ги нямат - ОК, ваш избор. За мен си остават такива, каквито винаги са били.
На всичкото отгоре тук става въпрос за свалки единствено на база външен вид, никой от тези мъже не е засягал/не се е интересувал от умствения ми багаж, от ценностите ми, от това какъв човек съм. Решили са, че им хващам окото по някакъв начин и айде. Еми не, мерси, гнусно ми е. И мърлявите дрехи, и мазните коси, и похотливите свински очички, и противните методи за сваляне. Малко ми понамирисва, че някои са били рязани от противоположния пол, когато са решили да се пробват и сега не си сдържат отчаяно-злобливите поучения. Съчувствам ви, на мен също се е случвало.

Номер 8 даде добри примери. Не е редно да се целиш там, където не ти е работа. Както аз не го правя, не искам и другите да го правят. Малко идеалистично, знам. Ако се познавате и имате някакви базови отношения - да. Лично ми се е случвало да си падна по доста невзрачно момче, но с убийствен хумор, интелект и харизма. Всички умирахме за него, страхотен тип!

Като по-млада, ми беше доста неудобно в такива ситуации, чудех се как да съм максимално любезна и т.н., но в последните години, ми доставя огромно удоволствие да поставям разни нахалитети без такт, самопреценка и възпитание на мястото им. Казвам всичко, което ми дойде на акъла без да се съобразявам, чак ми става неудобно от мене си, но не за дълго. Трябва да им видите обърканите физиономии и сринатото самочувствие. Да чуете псувните и жалките опити да излязат от неловката ситуация.
Виждайки колко злобни реакции предизвиква нищо и никаквата ми тема сред напълно непознати, явно съм се насочила съвсем правилно.
Благодаря ви за потвърждението! Гарантирам, че и на 75 ще съм си същата, дано доживеем, за да докладвам хахаах. :)

P.S. Номер 11: Да, точно до този извод стигнах и аз. Мъже (дори по-обикновени) са ми споделяли същото. Много пошло и низко поведение, а при отказ, се започва с обиди безумни изказвания. Това, което имах предвид по-горе е, че ако някой приятен мъж подходи като нормален човек, ще ми бъде много по-приятно, защото почти никога не ми се е случвало и, честно казано, ще се учудя, тъй като не съм свикнала. Подвикват ми и майстори, не мисля, че трябва да съм/да се правя на поласкана. Затова ми е писнало до краен предал и си казвам истината.

18.   Знаят много добре на какво приличат и са адски злобни. Особено комплексираните отхвърлени мъже. Само виж коментарите. Излиза, че щом си жена, си длъжна да ходиш покрита със скафандър и да се кланяш по три пъти до земята на всеки комплексиран клошар. Имаше една тема, в която момче се оплакваше от малкия си размер на половия орган. Ами познай, какво ли не съчиниха по картинка само и само, за да оправдаят миниатюрните си полови ограни и комплексите си. Адски ги е яд, адски са нагли и злобни. И особено застарелите чичовци са най-нахални и най-злобни, когато ги разкараш. Не разбраха, че както и да плюят, фантазиите им няма да се сбъднат. 5 Също го каза както е.

19.   До някъде те разбирам, аз като мъж съм резервиран от към заговаряне, не защото са грозни хората а обикновенно защото ме заговарят за 2 причини цигари и пари. Но проблема на въпросните мъже които те заговарят не е във външния вид, а в социалната калибрация. Умението да можеш да реагираш правилно в дадена ситуация, на дадено поведение и сигнали и да знаеш как да нагодиш. Не се дразни в крайна сметка знаем, че сме инциатори на запознанства, а жените сте по-резервирани и няма нищо лошо човек да се пробва, приеми го като комплимент просто. Относно външния вид аз не се възприемам като привлекателен по днешните стандарти, но това не трябва да ме спира да търся онова което искам, било то секс или сериозни отнушения е без значение. Комуникацията е много могъщо нещо, но за целта за да се калибрираш ти трябва практика, същото е като да караш колело. Не е тайна че жените обичате с ушите. Приятелски съвет, начина по който се изказваш от страни изглежда сякаш парадираш с външен вид и принизяваш хората с не толкова добра генетика и съответно пораждаш гняв и напатки в нас мъжете което е нормално. И вместо да се извлече ползва от написаното, се превърна в поредната тема в която се отправят напатки
и обиди между двата пола. Знаем че ние без вас не можем, но и вие го знаете че без нас също не можете, без значение грозни или красиви, така че не знам какво делим. На мен ми би боло интересно и приятно да споделиш теб какво те привлича в един мъж освен външния вид, както и не само ти а и всички останали. Поне като ви заговаряме да знаем как да се държим.

20.   На базата на всичко, което авторката е написала, стигнах до следните заключения:

1. Тя не се оплаква от вниманието, което получава, както всяка жена, а се оплаква от това, че получава внимание, не от красиви мъже от нейната категория/лига и по-нагоре, а от простолюдието - орки, елфове, огри и т. н., които според нея не са "достойни" за нейната красота и извършват престъпление, осмелявайки се да я заговорят, Нейна Хубост.

2. Още в заглавието на темата казва, че простолюдието трябва да си знае мястото и ясно уточнява, че дели хората: "отявлено грозните хора, нямат идея как работи животът".

Авторке, няма да се изненадам, ако си също така и расист/националист/привърженик на други видове дискриминации, на база характеристики. не под контрола на съответния/съответните индивид/и.

3. Авторката сама си противоречи - според нея, тя е хубава, поне до някаква степен, и другите според нея, не са. В случая авторката използва нейното субективна оценка за вид класификация и после "но поне някакъв реализъм да има". Замисли се авторке - ако тези, които ти определяш за грозни, се имат за хубави, тогава какво... правим? Те откъде да знаят за твоите "правила и критерии"? Изобщо кажи ни как да делим хората на красиви и грозни? По какви критерии? И ако тези хора попадат във втората категория, какво решение предлагаш? Те нямат право на отношения с тези от първата група ли? Просто ми е интересно.

4. Интересът на "орките" кара авторката да се чувства несигурна за външния ѝ вид. Това кара авторката да търси подкрепа от себеподобните ѝ приятели и приятелки, които потвърждават нейните хипотези.

Искам да ти кажа, че може да си 10 от 10 по отношение на външния си вид, но поне аз не бих взел индивид с таково мислене и характер за жена. Ако партньорът на авторката претърпи някаква катострофа и се превърне в торсо, авторката ще го напусне на мига, защото той вече ще е част от "отявлено грозните хора". Авторке, недей да създаваш наследство, използвай външността си само за полови отношения с другия пол (макар да се съмнявам някой да те вземе за жена), ще сториш само зло. И между другото, ако не искаш внимание, недей да използваш градския транспорт и изобщо живей на място, далече от тълпите и простолюдието. Ако все пак някой се приближи към теб, кажи му част от нещата, които си написала тук. Веднъж като видят какво има под теб, никой няма да иска отношения с теб. Ако все пак имаш намерение да продължиш да използваш градския транспорт, ориентирай се към работно облекло. Ето ти един пример за това, което номер 2 е казал - преди 2-3 години в улицата се разминах с една неземна красавица. Тя беше с таково облекло и походка, че беше повече от очевидно, че търси внимание. Всички си обръщаха главите към нея. По-късно пък се запознах с друга красавица, която беше така прилично облечена, че даже и да имах сексуален интерес към нея, щеше да ме е срам да я заговоря само за това.

21.   Не обичам в личното ми пространство да навлизат нито грозни, нито красиви муцуни. Нахалниците са ми еднакво противни.

22.   Сама си достигнала до правилния извод - не зяпай хората и никой няма да те заговаря, гаранция. Освен това като станеш на моите години /47/ ще те заглеждат само мъже над 60, което си го спестявам /неприятно ми е много/, като се правя, че не виждам. Това е... Иначе, няма лошо някой да те заговори, хора сме, винаги можеш да си възпитана и мила и да откажеш. Стига с тия филми привлекателни, непривлекателни... Всеки се бори за място под слънцето в този живот, коя си ти да съдиш хората?

23.   <18> "застарелите чичовци" знаят как да "сбъднат" фантазиите си защото имат кинти и нямат илюзии за "голямата любов" и "вярност до гроб" ;) Виж застарелите лелки и да имат - фантазиите им си остават само фантазии ;) а най-лошото е, че те самите смятат, че са фантазии на другите ;))

Апропо - по мое мнение най-злобните коменти тук са на тийнове, които са свикнали всичко да им се поднася наготово и смятат, че в момента в който се тагнат като кандидат гадже на някоя то тя веднагически трябва да оцени колко добри гени носят и да им скочи сама в леглото ;) А ако може и едни палачинки да врътне сутринта направо цена няма да има ;))

24.   Какво я нападате всички, все едно е длъжна да обръща внимание на всякакви. В другата тема плюете жените с бройки, пък сега тука плюете, жена, която отхвърля кандидати. Не е длъжна да се държи добре с всякакви.
Вчера в един магазин на касата, пред 20 души опашка, 100 килограмова жена вместо да си свърши работата ми прави супер закачливи мухабети, е как да реагирам, да се хвърля да я разцелувам ли?
Разбирам, че я нападате, защото може би се припознавате в "свалячите", които е описала, но чак такава злоба...

25.   Няма да ти хареса да го прочетеш, но най-вероятно си далече от понятието красива и затова ти "налитат". Просто някакъв льольо вижда жена, която както се казва става за ебане, но вижда и че не е голямо чудо и решава да се пробва. А жената започва да си мисли, че е много красива щом така я заговарят. Само че ако беше много красива, такива льольовци изобщо нямаше да си помислят да пробват, а щом се пробват значи... прави си изводите. И още в началото като прочетох "шармантна" взех да се чудя - дали си от някакъв край на България където се използва тази дума или просто са ти писали доста дъртаци в интернет и си го запомнила. Има някаква прослойка, не знам стари ли са или от неясно потекло, но смятат че като кажат на някоя шармантна и оная умира от възторг. Извод - смени си гардероба или прическата в посока към нещо по-добро.

PS: Знам, че ще има десетки засегнати жени, чувстващи че се отнася почти за тях. И да цъкате 1 звезда, това е реалността!

26.   Това, което стана ясно от темата ти, то е че имало "лиги" и ти си смятала, че всеки трябва да седи в своята.

Няколко неща. Първо, освен ако предложенията не са поднесени по най-грозния начин, не си в никаква позиция да проявяваш грубост. Можеш, но тогава можеш само да мрънкаш, реално състрадание няма да има за теб.

Второ, претенцииките няма да стигнат. Няма да откажеш внимание ("поласкана"), но само от правилния източник? Ми жалко, животът не работи така. Добрата новина е, че няма да трае дълго, спокойно.

И най-вече:
"Не бих си позволила да нахалствам на човек извън моята лига. Ако той направи първата крачка - ок, но си знам гьола."

Като си го знаеш и си толкова праведна, познай какво - ще си седиш там, с или без предложения от чаровния принц. Не бихме искали да си помислим, че си лицемерна и повърхностна, нали?

27.   Разбирам я авторката. Ще ви разкажа за мен аз също съм на 28г имам мъж и дете на 5г. Изглеждам добре и имам реална преценка за себе си. Карам джип за 70 бона, потдържам се, работя, изкарвам пари както и мъжа ми. Чувала съм хиляди пъти колко красива съм от всякакви хора, даже и от жени :) Не търся мъжко внимание. Прави ми впечатление, че постоянно някакви мъже по улиците ме заговарят или строители от близкия строеж ми подвикват, което много ме дразни. Аз ги поглеждам лошо и директно ги режа. Чувствам се кофти, че такъв тип мъже ме заговярят, които очевидно нямат шанс с мен.

28.   Мацка, нещо си се объркала. Светът не работи така, както си го мислиш.
Това кой от коя лига е не ми е ясно. Мен някой жени много ме харесват, други не могат да ме понасят, а на трети съм безразличен. И според мен това е съвсем нормално. Кой определя в коя лига съм? Знам със сигурност кой не го определя - ти. Ти може да прецениш единствено на какво ниво съм според ТВОИТЕ критерии, които не е нужно да съвпадат с моите или тези на другите хора. Това е ТВОЯТА реалност, не моята.

Човек има граници и отговорности. И носи отговорнст за това, което е в негов контрол. Не му е работа да мисли, за онова, което е извън контрола му.

Ще се опитам да го обясня по-просто. Аз съм мъж с топки. Една от ролята на мъжа е да бъде ловец. Моята роля е, като харесам една жена, да се опитам да я сваля. Да се запозная с нея, да си разменим контакти, да я поканя на среща. Аз няма как да знам дали тази жена ме харесва и дали би била заинтересована. Мога да гадая, да предполагам, но не виждам смисъл. Предпочитам да се фокусирам върху моята част - да потърся контакт.
Твоята роля, като жена, е да филтрираш мъжете. Ако харесваш един мъж, ще му дадеш контактите си и ще излезеш с него. Ако пък нямаш интерес (не съм твой тип, обвързана си, не ти е до връзки в момента), ТВОЯ отговорност е да ме отблъснеш (не ми даваш телефона си, не ми вдигаш, казваш ми, че не си заинтересована). Което е ОК. Длъжен съм да уважа решението ти. Няма какво да се тормозя, това дали ще приемеш да излезеш с мен е извън моя контрол.
Вече дали ще ме отрежеш учтиво или грубо - преди ми пукаше, вече ми е през оная работа. Ако го направиш учтиво бих си казал нещо от рода на "приятно момиче, жалко, че няма интерес". При грубо държание, ще си направя изводи за възпитанието ти. Няма какво да си го слагам на сърце - не съм направил нищо лошо, искайки да се запознаем. Това, че ти си се засегнала и си се разбесняла си е твой проблем, не мой.

Виждаш ли колко е просто? Аз искам да се запознаем и съответно търся контакт с теб? Нямаш контрол над това и нямаш право да ми се сърдиш за това. Ти пък преценяваш дали ме харесваш или не. И аз нямам право да ти се сърдя, ако ме отрежеш - това е нормално. Ако моето его не го приема и това ме обижда - мой проблем, аз трябва да се оправя с комплексите си. Разделение на отговорностите.

29.   Авторке, няма да си правя труда да коментирам разбиранията ти и сбърканите ти представи за човешките взаимоотношения, всеки има право да живее и мисли както прецени. Да се "кефиш" обаче, че си унизил човек, който е имал смелостта да ти разкрие чувствата си - НЕ Е "висша лига"

30.   28 Нямала контрол над това и нямала право да се сърди ли?!! За лично пространство да си чувал?! За човешки права?! По-добре ганьовците са ги прочетат и да спрат да се вживяват във велики гръцки богове, защото жените и хората изобщо все повече си търсят правата или възмездието. Та ако съдебната система не заработи както е в повечето случаи, не се знае на коя как ще й писне от поредния нагъл комплексар и какъв престой в болница ще му уреди. Авторке и всички други, гледайте коментарите и си отговаряйте на въпросите. От цялата кочина с нахли комплексирани дърти и млафи свине, се намериха цели двама мъже, които да не изопачават фактите и да не правят съчинения по картинка, само за да си избият комплексите. Цели двама! Живи да сте, размножавайте се вие двамата колкото се може повече, че онея свине ни изгониха при чужденци.
ж22

31.   24 За пореден път глуповатите комплексари си противоречат нали... Както винаги. Не им стига акъла дори да си избиват комплексите, така че да не разбере човек още от първата им дума, че са жалки, злобни, грозни комплексари. Жените с бройки са курви, но трябва да връзват на всеки срещнат! Ако не- тогава са себични курви!! Що сте смешни бе жалкарчета, милите те.... хахахаха Старчето отгоре и то се изприщи пак. Ама нямаа, пак си си отхвърлен увиснал старец със изостанало мислене, няма слугуващо на старец агнешко, за теб. Освен медицинските сестри в старческите домове де, катетъри това онова хахахаха

32.   Номер 29 - аз пък се кефя на строителите от строежите, това са истински /корави/ мъже, които работят с ръцете си, а не някакви изфинени льоловци, живеещи в нета. Като ми свиркат, го приемам за сто процентов комплимент и от веселата страна, разбира се.

33.   До 29 - хахахах какви чувтства? Виждаш някой човек и вече имаш чувства ххаха :) Иначе не виждам нищо лошо в запознанства по улиците. То ако те заговори някой на улицата значи не става - ама ако някоя приятелка ти препоръча някой молоулник дето я е минал или е чула че е голяма работа - може да се запознаете понеже е "проверен" ? Толкова по зле за играещите на сигурно и проверено:)

34.   От 28 - хора, не позволявайте някой друг да дефинира стойността ви. Бъдете най-добрата версия на себе си и живейте според собствените си вярвания, цели и ценности. Някои ще ви харесат, други не - все тая. Една такава като номер 27 - я чуках в джипа ѝ. А тогава дори нямах кола. А не съм някой супермодел, нормален поддържан мъж съм.
С въпросната дама се запознах в парка и това, което ме впечатли, беше книгата, която четеше. Една от любимите ми. За джипа разбрах по-късно, но ми беше през кура. Между другото, момичето се оказа много приятно и бяхме заедно почти година след това. Още сме в приятелски отношения.
А ако мислех като авторката и 27 и си бях казал, че не съм ѝ в лигата и не бива да я занимавам? И двамата щяхме да пропуснем доста хубави моменти. Но вместо това оставих на нея да прецени дали съм в лигата ѝ. Оказа се, че съм. Може би няма да се класирам според критериите на авторката, което е ОК - уважавам правото на избор на всеки. И аз имам критерии - някои ги покриват, други не, но това не критерий за тяхнота стойност, единствено за това дали ще са част от моя живот.
Така че хубавици, ще заговарям когото си искам и съжалявам, ако не ви е приятно. Аз нося отговорност за своите чувства и действия, поемете вие отговорност за вашите, вместо да хейтите. Или недейте...ако това работи за вас.

35.   Съжалявам, но авторката е права и ако някой се засяга, сам да си направи извода защо.

36.   Само аз ли се радвам, когато някой ме сваля? Жена съм и не лъжа, че ако някой ме сваля ми е приятно. Не, че приемам, защо мили жени си кривите душите? Нали затова гледаме да сме красиви и приятни - коя жена искрено мрази комплименти? Мила авторке, разбирам идеята и чувствата ти. Коментиращите са засегнати, защото думите ти им се струват крайни и обидни. Ако се засягаш от случайни свалки, просто спри да отдаваш значение на тези случки и отмини с усмивка, не влизай в разговор.

37.   30, ако някой те хване за задника, е нарушение на личното пространство и достойнство. Ако някой обаче ти каже "Здравей, да се запознаем, аз съм Петър" не е. Ако това те обижда, съжалявам. Да, може да опиташ да спретнеш за нещо подобно престой в болницата на някого. Може и да успееш. А може и да си понесеш последствията, зависи на кого ще опиташ.
Ако искаш сърди се, твоя работа. Ти се товариш.

38.   Авторке, мен ме заговарят постоянно, всякакви непознати хора и това, че те заговарят, няма нищо общо с твоята или тяхната визия. Общува им се, особено ако има създала се ситуация. Досега, освен ако човекът не се е държал грубо, никога не съм мислила - уф, че противен човек, как си въобразява, че може да общува с мен?! Не ги преценявам по визията, по дрехите, а по начина, по който се обръщат към мен.
Постави се на тяхно място, как би се почувствала ако някой на когото си казала добра дума или си се усмихнала, те погледне враждебно и пренебрежително? Гадно, нали?
Конкретно за мъжете, които са решили да те 'свалят', те няма как да знаят, че си обвързана, освен ако не си с брачна халка или годежен пръстен, така че... няма защо да се сърдиш. Тъпо ти е, че са неугледни както сама каза, а ако бяха красавци - щеше да си поласнана, нали? Игра на егото ти е това, нищо повече.

39.   Авторката е абсолютно права. Аз съм мъж и винаги съм недоумявал увереността на някои индивиди, които както се изрази авторката са две три категории по-надолу, що се отнася до флиртове. Според мен, чисто психологически това е добре за тях, защото ако осъзнаваха къде се намират, биха се смачкали, но е супер дразнещо за всички останали.

40.   Авторке, ако си симпатична (дори и средно красива) ще те заговарят различни типове - и красиви и не толкова; и интелигентни и не толкова и т.н. Хубавото на всеки се харесва. Но ако тези, които определяш за " красиви или средно красиви го няма никакви може би нямаш правилна преценка.

42.   Авторке, ако съпругът ми си "знаеше гьола", никога нямаше днес да се радваме на такава любов и такова семейство. Само си представи - той от село, със средно образование, с три тениски за лятото, които сменя през ден, работник, без пукната пара... как е дръзнал да започне да ухажва жена с две висши образования, апартамент на пъпа на София и огромна вила в предградията, на всичкото отгоре елегантна, поддържана и добре приета във всяко общество. Звучи нелепо, нали? Е, да, ама пичът се престраши. И въпросната "гранд дама", т.е. аз, така хлътнах по него, че забравих всичките си фасони и щуротии. Това, което не мога да отрека, обаче, е, че съпругът ми наистина е красив. Но това в началото някак не личеше: носеше се като клошар и дори нямаше един преден зъб. Колко хубав мъж е, пролича едва когато доби самочувствие, подмени гардероба си, започна да обръща внимание на себе си и в очите му се появи онзи неустоим блясък на хищника, който е сграбчил кошутата. Според мен, грозни хора няма. Има такива, които не са открили вътрешната си красота, не са осъзнали силата си и не са насочили енергията си към градивни неща.

43.   42, не че нещо, ама ти нищо не каза.

44.   38 съм.
Замислих се, авторке... Ами, аз съм с хубаво тяло, но харесвам пълни мъже. Има доста интересни примери за визията на двойките. Харесвай каквото искаш, или не харесвай, но не прави проблем и обобщения от личните си предпочитания, защото няма такова нещо като - рус Кен, с руса Барби, може Барби да хареса Шрек :)

47.   Авторке, този въпрос от заглавието на темата ти си го задай сама на себе си и на повечето жени, тъй като всички вие сте наясно, че без грим, рисувани вежди (които често са на съвсем различно място от изскубаните такива), прически, подплънки в сутиена, високи токчета, пристягащи бедрата тесни дънки и някои други хитри женски похвати вие ще бъдете видени в естествения ви външен вид, който обаче е многократно по-неугледен от това, което умишлено представяте пред обществото с целия този маскарад, прикриете десетките ви недостатъци. Хайде да не се лъжем, че гореизброните женски похвати уж само леко подчертавали женското ви излъчване, защото и повечето мъже са наясно колко по-различни сте, когато сте току-що излезли от банята.

На улицата или на среща сте:

1. С грим, прикриващ истинското състояние на кожата ви, бръчките ви, остаряването ви, акнето/обривите, тъмните петна около очите, подпухналите очи, формата на веждите и очите ви...

2. С прическа, прикриваща част от лицето ви (най-вече бузите) и така оптически го правите да изгелжда по-тясно.

3. Със сутиен, който не само повдига гърдите ви с няколко сантиметра (понякога и повече от 10 см) и ги прави да изглеждат по-съхранени, твърди и с красива овална форма, а и обикновено подплънките в тях лъжат окото, че са доста по-големи от това, което всъщност увисва пред погледа на мъжа при свалянето на сутиена.

4. Със стегнати по скъсване панталони пристягате бричовете и сланинките по бедрата и задника. Лятото пък, благодарение на еластичните йога клонове, се постига зрителна измама, че краката са по-плавно оформени и без целулитени струпвания.

5. С високите токчета, чрез които искате да изглеждате пред околните хора по-високи, отколкото сте в действителност.

6. Силно вманиачени в самоубеждението, че сте естествени, красиви, високи и стройни. На практика повечето от вас са силно неестествени и съвсем не така красиви, високи и стройни. За вас търсенето на одобрение в чуждите очи е от първостепенно значение и това е причината да отделяте огромна част от живота си в замаскиране на всичко, което счетете, че не харесвате у себе си. И недей да отричаш, защото ако се харесвахте наистина, нямаше изначално да правите опити да прикривате или изопачавате естествените си външност и ръст. Опити за оправдания от сорта на "Ама аз проста така се чувствам по-добре... " са точно потвърждение на същото, което заявих в предходното изречение.

Ако бяхте действително толкова хубави и желани, колкото си мислите, че сте с двата пласта китосване, дрехи и високи токчета, пробвайте тогава колко ще сте успешни в личен и професионален план, ако например сте поне 3 месеца без нито грам грим, без сутиен с подплънки и без високи токчета. Обаче почти всички ви е страх да го сторите, защото знаете отлично какъв би бил резултатът за вас.

Все пак ми е интересна гледната точка на жените по отношение на гореизброените факти.

49.   47, нали ти е интересна женската гледна точка, та да ти я дам.
Говориш как жените били комплексирани, но си толкова комплексиран от ръста си (171см), че много настояваш на тоя 1 см!!! сакън да не кажеш, че си 170.
И е нормално да привличаш кофти жени - ти просто си кофти човешко същество и всеки нормален човек го надушва дори само от един твой коментар и затова качествените жени те заобикалят.
Ако ти беше толкова читав, колкото си мислиш, че си, досега някоя качествена жена да те беше грабнала.
Ама просто не си.
Толкова си зает да гледаш треската в чуждото око, че не можеш да видиш гредата в своето...
А като почнете да ми развивате теории как сте желание мъже до 50, че и след това, чак ставате смешни.
На 50 млада жена може да желае парите ти, може да желае славата ти (ако си супер известен холивудски актьор, какъвто очевидно не си), но не желае теб и меката ти пи*ка.
Моля ви, стига витали в облаците и приемайте реалността такава, каквато е.
От една щастливо обвързана влюбена жена с повдигащ сутиен.

50.   От 47 към 49.

Комплексите ти веднага лъснаха още от момента, в който започна да пишеш за тях. Споменах, че съм висок 171 см, защото си служа с факти, а не с лъжи. Точно поради същата причина и не съм писал 172 см, защото този 1 см отгоре би бил лъжа, както лъжа би било да напиша, че съм предложените от теб 170 см. Сега разбра ли къде е разликата между служещ си с истината човек (аз) и служещ си с лъжи и преиначавания такъв (ти)!? Дори и за най-малките неща не си позволявам да лъжа. Ако кажа, че ми е дълъг 17 см, значи не е нито 18 см, нито 16 см.

Преди да твърдиш какви жени, според твоите представи, съм бил привличал, прочети отново написаното от мен. Всичките 6 точки съдържат факти и само факти. И сама знаеш кой от двата пола използва гореописаните (или по-голямта част от тях) хитрости с цел търсена зрителна измама на човека отсреща и преб обществото като цяло. Един човек, който е доволен от външния си вид, не се чуства притиснат да отделя дълго време всеки ден да го прикрива и изопачава!

Не зная откъде ти дойде наум да го изпюеш това за 50-те години, след като в мнение номер 47 никъде не съм писал за такива сравнения, но все пак ще ти отговоря, припомняйки ти факта, че мъж с добри нравствени качества на 50 години може и без нуждата от пари да привлече и задържи до себе си двойно по-млада жена и да създаде семейство с нея, докато една жена на 50 е почти невъзможно да стори същото с двойно по-млад мъж (ако е за изчукване няколко пъти, може, но не и за семейство и създаване на поколение). Пък дори и за 5-10 години по-млад мъж е крайна рядкост да хареса жена на 50. Не се прави, че не го осъзнаваш пределно ясно! Повсеместно жените се оплакват, или тихомълком достигат до истината, че след преминаване на христовата възраст мъжете на ТЯХНАТА възраст не ги харесват и искат по-млади и съхранени жени. И основната причина се корени в прекомерната употреба на грим и запушването на порите на кожата, недравословното хранене (често е угояване), липсата на движение и спорт, за при някои също и пушенето на цигари и пиенето на алкохол. Неслучайно изброих нещата в точка 6 в мнение 47, тъй като тази ви самозаблуда да си вярвате колко сте желани и красиви ви удря като парен чук след навършване на 33-35 години, когато изведнъж мъжкото внимание към вас започва да е предимно от страна на позапуснати 50-годишни мъже, а не на тези 20 години по-млади от тях добре сложени мъже, които са ви харесвали само 2-3 години по-рано.

Подхвърлянето ти за "мека п*шка на 50 години" допълнително затвърждава слабостта ти да си служиш с факти, но и на това ще ти отговоря, защото аз използвам само и единствено факти. В момента съм на 38 години и последната ми приятелка (привлекателна делова жена на 27 години с 5-6 пъти по-висок доход от моя) ме наричаше Неуморно жребче. Сама си прави изводите колко ми е "мека". Начинът, по който ѝ го вкарвах, ѝ беше като наркотик. С течение на времето си пролича, че това е основното, което все още ни задържа заедно, искаше да промени изцяло ежедневието ми според нейните привички, без тя да е готова да споделя и моите занимания, затова беше ясно, че нямаме бъдеще. На сегашната ми възраст бих харесал жена и на 25 години, и такава на 42 години, стига да имаме общи занимания, добре изградена ценностна система и да сме взаимно способни на отстъпки в разумни граници един към друг, за да развиваме стабилно отношенията си. И всичко това задължително изисква искреност, уважение и доверие. Ще ти дам съвет: Никога не подценявай истинския афродизиак на качествения мъж - общуване с грамотна, със зряло мислеща жена, която не се води по мнението на стадото, а има собствено такова и умее да го изразява по правилен начин! Например Black Sabbath и Alpha ж 29 много ми допадат като начин на расъждение, макар и да се е случвало да имаме и разминавания по някои теми.

51.   Мрън-мрън.

Това му се вика проблем, да те дразни внимание от другия пол. Сложи си шапка-идиотка, напиши на нея с червен дебел шрифт "ОБВЪРЗАНА" и си готова.

52.   Номер 50-а бе стига с тия 171 см вече- то бива бива комплекси ама твоето е извън пътя. . Къде що има теми в тоя сайт, се чувстваш длъжен да коментираш, че си 171см. Колкото и пъти да го повториш, няма повече да станат.

53.   От номер 50 към номер 52. Провери кой за пръв път в настоящата тема спомена "171 см" (използвай Ctrl F, за да ти се отвори търсачката долу в Mozilla Firefox или Google Chrome и напиши там "171") и ще се убедиш, че това не съм аз, а номер 49. И така. Номер 49 е прочела едно мое мнение в друга тема, където бях споменал колко съм висок и се е пообъркала къде точно пише, вкарвайки ни в клин, ни в ръкав тези 171 см в настоящата тема. Същото омешване на теми си личи и от думите ѝ за "мъже до 50", което беше засегнато отново в другата тема, а не в тази тук. И понеже номер 49 писа тук, но имайки пресни спомени от съвсем различна тема (вероятно ги е чела една след друга), се наложи в мнение 50 да ѝ отговоря и разяснявайки това, което беше объркала. Съответно затова аз също в отговор на нейните думи за моя ръст повторих тук "171 см" и сега на теб погрешно ти се е набило в съзнанието, че уж аз съм този, който "Къде що има теми" (както ти се изразяваш) пише за това. Първо си проверявай фактите, преди да се изказваш прибързано. После се замисли кой в действителност има комплекси, щом се заяжда за това, че номер 49 е решила да повтори един факт от друга тема в тази. Такова поведение е особено непривлекателно и приляга добре на заглавието на настоящата тема. Весели празници!

54.   50, случайно попаднах на коментара ти. Много благодаря за думите.

Black Sabbath

55.   Към номер 1... другите коментари не можах да ги дочета.
Та ИЗКЛЮЧВАМ конкретната тема, както и това, авторката хубава ли е, глешна ли е преценката за нея си и т. н., но точно така: готините жени трябва да са с готините мъже и обратно. Ама нямало ли други качества-има разбира се, но водещото винаги е било сексуалното привличане, пък ако и другите качества са налице, значи нещата са супер. Изключвам и жени, дето се хващат с разни грозници за пари, но е съвсем нормално на красивия и стойностен мъж да му се полага, а и да му отива... а и да е справедливо-красива и стойностна жена.
То и в ежедневието може да се види-хубавите мацки ги чуках хубавите и отворени пичове. От къде накъде някой смотаняк ще се вре където не му е работа. С какъв аргумент мисли, че му се полага красива жена - щото видите ли бил еди какъв си-добър, мил и тн.... бухахахаха. Ами то и готиния пич може да ги има тези неща ;-)
Толкова от мен, всеки да си знае мястото.

56.   Чета коментара на 30 и направо си представям функционираща съдебна система. В съдебното решение се казва "обвиняемият, при все че е непривлекателен, се е доближил до потърпевшата с думите "Здравей, аз съм Пешо, може ли да се запознаем? " За това му поведение съдът отсъжда 3 години затвор при първоначален строг режим".
Или отивам да се запозная с нея, тя ми казва "Не се интересувам" и после започва да урежда престоя ми в болницата. Проследява ме къде следя, казва на приятели "този има 10 кила наднормено тегло, но си позволи да ме заговори. Разбрах го, че живее в 49-ти блок в Люлин. Викайте мутрите и да ходим да му чупим краката".
Направо са ми смешни такива като нея.

57.   Авторке, според мен и ти като много други жени страдаш от нереална самооценка, както и от нереална оценка на околния свят. Не може хем да си съвсем обикновена на външен вид жена, хем да очакваш само красавци да те заговарят.

Само да припомня, че според проучване в Tinder и OkCupid жените оценяват долните 80% от мъжете като "грозни", докато оценките, които мъжете дават за жените, са равномерно разпределени. И преди някой да е казал, че това не е отражение на реалността, просто да излезе навън и да се огледа.

Според мен мъжете, които те заговарят, са нормално изглеждащи мъже, просто не отговарят на високите изисквания на Твое Величие. Бас държа, че и приятеля си си го подбрала по строго определени критерии и най-вероятно е по-красив от теб.

Пък после "жените били обичали с ушите си"... Глупости на търкалета! Та вие сте по-повърхностни от мъжете!

1-50 от 58