Не съм щастлива . Къде обърках живота си ? Какво да направя?
Здравейте, Честита Нова година! За пръв път пиша тук, въпреки че съм чела доста. Аз съм Ж 26. Откъде да започна, за да имате някаква представа все пак. На кратко като дете имах ужасно детство. Нашите се разведоха и остахме с брат ми при майка ми и нейния любовник. Всекидневно бяхме малтретирани, обиждани и от двамата. Със счупвания, синини и прочие. На училище ми се подиграваха. Няколко пъти съм правила опити за самообийство. (д хапчета, до влака и т. н)Живеех е кошмар. Бях на 16 като си хванах първото гадже. В. Просто беше първият човек, който се държеше мило с мен. Обаче беше от турски произход и естествено майка ми не го харесваше. ( Но и да не беше, нямаше да го хареса) С него бяхме в едно училище. Държеше се мило, но си личеше, че не ме обича. Аз се влюбих лудо. Не можех да ям, да спя само за него мислех. Но той не искаше нищо сериозно, беше курвар. Това малко или много ме отблъсна, но вече бях хлътнала. Казваше ми, че ще срещна някой, който ще ме обича. Аз бях детствена тогава на 17 и реших, че просто иска секс и затова ме отряза. Хем идва вкъщи да ме вижда и се натискаме, хем не иска да се обвързва и да ни смятат за гаджета, за да не си загуби част от момичетата. Аз се престраших той да ми е първият, защото бях влюбена до безумие. Обаче след, това той продължи да търси нещо ново. Идваше късно вечер само за секс.... ужас. Много плаках, страдах, бях на нож с майка ми, защото не бил за мен и всекидневно ме пребиваваше. На този етап мислех, че си струва боя и ще се боря за него. Но той замина за чужбина и съвсем забрави за мен. След определено време се запознах с А. Той е скромен и срамежлив, незнайно как ме заговори. Станахме гаджета, паснахме си във всичко секс, чувства, общи интереси, че дори и визуално си приличахме. Разказах му за нашите и го запознах с тях. Майка ми поиска секс от него и той като я отряза и вече не беше добре дошъл. Ако разбереше, че се виждаме и ме пребиваше, но аз търпях, защото бях влюбена. Чупеше ми картите и телефони те. Криехме връзката си 5 месеца, докато навърша 18 г. за да мога законно да се махна от там. Заживяхме заедно, чувствах се прекрасно. 4 години. След време обаче разбрах, че той още е влюбен в най добрата си приятелка от училище. Не са ходили, но той много я е обичал. Тя била станала стриптийзьорка и вземала наркотици. Уж я бил забравил, но всеки ден все за нея говореше. Как я гледал в болницата след катастрофа с мотор, къде са ходили, колко бил щастлив. Аз се дразнех естествено и реших да се променя, за да заприличам на нея, така да ме харесва повече. Започнах да чета за автомобили и други нови за мен неща. Нямаше обаче голяма промяна, все беше отнесен. След време се появи и друга негова приятелка, с която случайно видях, че си пишат. После взех и да проверявам. Такива неща си пишеха просто не е истина. В леглото всичко ни е било както трябва, той ми беше вторият мъж и аз му бях втора жена. Сменяхме всички пози, дори и свирки. Но нещо му е липсвало явно. Та с тая другата се виждаха тайно, лъжеше ме. Докато веднъж не му казах, че знам, че си пишат, но излязох виновна, че съм преглеждала телефона. Започнах да му правя напук, за да ме ревнува. Започнах и аз да си пиша с мъж И. Той естествено ме ласкаеше и аз му споделях какво става между нас. Нещата започнаха да задълбават. Аз сияеха постоянно когато си чета телефона и той го е видял също. Една сутрин ме издърпа от завивките и започна да ме бие и блъска. Искаше да му кажа паролата, за да види кой ми пише. Аз не я казах и ми сцепи главата със стол и цялата ме насини. Каза ми да се махна и излезе. Аз си събрах нещата и след спешното тръгнах към И. Не се бяхме виждали никога до сега, той живееше на другия край на България. Отидох там, но А не преставаше да ми звани и да се извинява, нямало нищо смисъл без мен и т. н. Аз реших да пробвам с това момче, за да се отърся от всичко. За него уж бях принцеса и т. н добре се отнасяше към мен, но скоро разбрах, че ме лъже за всичко. Че ходи на работа, пък той се щляе, крадеше ме и разпродаване вещите ми за наркотици. След 5 месеца исках вече да се разделим, тъкмо да си търся квартира и С започна отново да се извинява. Идваше всеки ден да ми се моли да се съберем, спомних си, колко съм го обичала и хубавите моменти и се събрахме. Така до ден днешен. Вече 9 години сме заедно, той не иска сватба, не иска дете. В началото всичко беше наред, но той не обича да излиза никъде, заради това и аз не излизам. Иначе пътуваме доста. Направихме си общ бизнес само с труд и лишения. Но незнам защо той не се радва на нищо, нито му се прави нещо. Каквото и да правя не се кефи на нищо и все е сърдит. Следователно това се предава и към мен и аз не съм щастлива. Бих била щастлива само да ми обръщаше повече внимание и да ми показва любовта си. Да ме прегърне, да ме целуне да правим разни неща заедно. Отскоро пак видях да си пише с жени искал само секс, имам връзка, но не искал да умре само с една жена в леглото. Много ми е болно и тежко. И винаги все едно се наговарят. Видях, че първото ми гадже В. ми е писал как съм. Този, който беше курвар. Казах ми, че имам син на 5 обаче не бил щастлив с жена си. Много съжелявал, че на времето не ме е оценил и, че друга не го е обичала така. За него било важно, че съм си посветила първият ми път с него. Търсил ме доста време. Искал възможност да ми докаже, че държи на мен. Вече не искал много жени некачествени, а само една, която си струва.
Какво да правя, просто някакъв ужас. Много ми се искаше да не загубя 9 години от живота си и го обичам, но отсреща май не. Просто искам да съм щастлива

Коментари

1.   Майкооооо, пълна трагедия са ти всичките партньори. Така като чета никой за нищо не става. Не ти върви. Какъв е смисълът да се връщаш като не е станало преди.. не знам някой който е бил в такава ситуация да даде съвет

2.   Вземи нещата в свои ръце така като се пускаш по течението няма как да стане избери си ти партньора проучи го добре ако трябва и го промени по твое усмотрение просто в теб е вината явно 1-2ма да те минат в тях е вината 3ма окей ама от 4 нагоре ти си причината :)

3.   "Вече не искал много жени некачествени, а само една, която си струва. "

Да беее. Просто иска някоя тъпачка, дето да го търпи да кръшка, а ти си точно такава!

4.   До номер 1, да прав/а си, но като го обичам А. и все пак живея 9 години с него. Много ми е трудно да започна отначало

5.   До номер 2. Незнам може би аз имам вина, че се доверявам прекалено много. А що се отнася до бройката, става въпрос за 3 ма мъже, с които съм била до сега. Не мисля, че са голяма бройка и съм била отдадена изцяло. С първия бях около година, с 2 рия, с който съм и в момента 9 години с 6 месечно разделяне, тогава бях с 3 тия който се оказа най - зле мамино синче, аз си скъсвх гъза от работа на 2 места, той ме лъжеше, че работи и като взема заплата ме крадеше. Отделно вземаше наркотици, и въпреки това се опитах 5 месеца да се опитам да живеем заедно. Извинявай, но не мисля, че е в мен проблема

6.   До номер 3. И аз дълбоко в съзнанието си мисля, че е така. Веднъж курвар- винаги такъв. Няма улягане това. Пък да не говорим, че е с дете

7.   Аз пък също мисля, че проблемът е в теб- ти си ги избираш такива. Подсъзнателно е, избираш трудни отношения, защото за теб това е станало норма, предвид семейството ти, носиш си емоционалния багаж от детството, казано накратко. Какво да направиш? Ако не си щастлива и имаш различни очаквания за живота от човека до теб- напусни го, не бързай с нови връзки, важно е да поживееш сама. Ще ти подейства очистващо, чети и мисли повече, намери си нова по-добра среда, научи се да се цениш, за да те оцени и друг. Успех!