Май съм опериран от жени вече
Здравейте и за много години това ще ми е първата история като цяло за пръв път ще споделя по принцип не споделям много държа всичко в себе си просто не ми е комфортно да споделям с хората но пък тука не знаете кой съм не ме познавате нито аз вас така че какво пречи на 25 години съм момче историята ми започва още от училище...
В училище бях много странен нито от лошите момчета нито от зубарите правех щуроти глупости всеки срок бях с последно предупреждение но пък като видех някой от мой те набори даже и по горните да тормози зубърче аз му помагах за мене тормоза в училище е много лошо нещо никога не съм имал интерес към ученето за това и оценките са ми били 3,4 за това и както виждате правописа го няма но не сме на изпит по бел и така дойдоха момичетата всичко точно като по филмите целуваш се с едната в другото междучасие с другата не се притесняваш за нищо абе живот бре ехх само как искам да се върне това време преди когато не познавах болката и празнотата дойде 12 клас преместих се в друго училище (изключиха ме от второто ) та в третото училище почвам 12 клас вече бях голям и не ме интересуваше нищо като цяло и през повечето време от годината даже не ходих и на училище но дните в който бях там аз бях там за да вида нея (Голямата любов) какъв глупак съм бил и така момичето красиво умно аз лудо влюбен постоянно я закачам тя не ми обръща внимание 2-3 месеца все едно говоря на стена но от вътре нещо ми казваше че просто се прави на недостъпна и продължих просто след всеки среден пръст който ми показваше аз се мотивирах все повече отиваме на екскурзия във видин както нормално все едно ме няма една вечер обаче докато вечеряхме в ресторанта пуснаха бавна музика и просто отидох до нея и подадох ръка и очаквах среден пръст но тя стана и танцувахме около 2 мин но на мен ми се стори цяла вечност през това време докато я прегръщах чувствах че все едно сме били заедно цял живот и след като песента свърши обратно към средните пръсти аз бях адски объркан мина се време дойде балат ни аз даже не исках да ходя не отидох в училището с тях не бях от тези чакали бала цял живот но тя ми се обади и ме попита защо не съм с тях казах и че просто не ми се празнува и тя ме помоли да отида поне в ресторанта и аз сложих едни кецове панталон и риза запалих колата и отидох надявайки се че това ще е денят обаче кво стана най добрата и приятелка дето беше влюбена в мене не ме оставяше намира постоянно ме дърпаше да се снимаме взимаше ми чашата да пие от мой то уиски и даже нямах време да си поговоря с моето момиче и нейната приятелка се напи много и се наложи да си тръгнат и туш край с мечтаната вечер но свършихме училище по-държахме връзка виждахме се аз постоянно исках да се виждаме даже съм ходил до тях с колелото на сестра ми детско за да я видя седели сме във входа и с часове заспивала е в прегръдките ми но пак не искаше да сме заедно бях объркан една вечер след като беше ходила на дискотека и беше препила ми звъна да я взема че не можела да се прибере така отидох взех я карах 3-4 часа из квартала докато тя ми спи в колата за да и размине и да се прибере ... след време дойде да спи в къщи пуснахме си музика легнахме гушнах я и тя заспа обаче аз не 4 часа седях и слушах една и съща песен защото не исках да стана да сменя песента за да не я събудя 4 часа просто я бях прегърнал и слушах една и съща песен и я галех по главата и това мина и пак не и не не искаше да сме заедно и това е докато един ден докато бяхме в къщи и си лежахме тя просто се обърна към мене и ме целуна.. разплаках се не можех да повярвам че най накрая момичето с което искам да съм от 1 година ме целуна и всичко беше прекрасно заживяхме заедно след 3-4 месеца и така 3 години щастливи но в същото време и много тъжни защото тя се опитваше да се промени опитваше се да ме промени мене като цяло 3 години се опитвахме да бъдем тези който не сме и то само защото криехме нещата който ни дразнят тя от мене и аз от нея и след време просто тръпката изчезна а аз през тези 3 години давах всичко за нея живота си давах здравето си давах отказах се от всичките ми приятели от семейството ми от всички се бях откъснал заради нея най интересното е как се разделихме и да ме питате не мога и да ви кажа просто накрая не знам какво и стана .. след това пак се виждахме бяхме си приятели помагах и със всичко което можех плащах и телефона 3 години купувах и телефони давах и пари всеки път като ми искаше за като цяло за тези 2 години след като се разделихме и дадох солидна сума от 3-4 хиляди лева обаче знаете ли кое е най интересното след като се разделихме тя почна да излиза с момче с което сме израснали заедно и как го разбрах еми плащам и телефона проверих с кой си е говорила и един номер много смс-и много разговори и ми е познат пиша го в моя телефон и какво да вида аз го имам записан е нормално познавам момчето от 22 години :D от детската градина в този момент бях на работа и болката от това че бяхме разделени е зрънце пясък на плажа в сравнение с болката която изпитах когато разбрах че се вижда с моя приятел краката ми се подкосиха щях да припадна 10 минути седях на земята валеше дъжд но даже не го отразявах просто седях даже не си спомням какво съм си мислел през това време и тогава за пръв път в живота ми усетих какво е някой да ти хване сърцето да ти го изтръгне и да го счупи на милиарди парченца това момиче ме съсипа нищо че с времето и простих и бяхме приятели но това момиче ме съсипа като човек след нея не бях същия като ме заговореше момиче аз просто се обръщах на другата страна не изпитвах нищо и така година и половина абсолютно без чувствен докато не срещнах второто момиче което вече ме довърши първата ме съсипа втората ме унищожи....

работех сервитьор в дискотека когато срещнах второто момиче уникална красавица говорихме си цяла вечер аз я обслужвах за мене тази вечер тя беше Клеопатра а аз от тези дето и махат с ветрилото и така тази вечер момичето не искаше да си даде номера бях много разочарован но се оказа че една приятелка я познава и след седмица две разговори и молби я накарах да ни срещне всичко точно обаче момичето се оказала сгоден... но това не ни попречи да си говориме с нея в един наргиле бар до 04:00 просто си говорехме и говорехме времето си отлетя и така почнахме да си пишеме но аз нищо конкретно не предприех защото тя си имаше приятел обаче една вечер докато си говорихме и пушихме наргиле тя тайно ме хвана за ръката нещо в мене трепна и за пръв път от близо 2 години си помислих че може и да има бъдеще за мойте любовни отношения и тя ми разказа че с приятелят и не са щастливи просто са заедно заради бизнес отношения и тя не го обича дори и секс не правели няколко месеца се минаха през това време ние се виждахме криехме се като деца беше забавно интересно (даже не сме правили секс ) но настина се влюбих в това момиче не беше като при първата ми любов но пак беше силно возехме през ноща по няколко часа няколко пъти сме спали в колата и това всичко без да сме правили секс аз започнах да я обичам.. и бях отново готов на всичко за едно момиче .. обаче един ден ме викна да си поговорим и ми каза че вижда че не се занимавам с нея само за едното ебане а че съм бил сериозен и тогава ми наговори от тези не си ти аз съм в мене е проблема и докато плачеше и ми казваше как съм бил прекалено добър за нея как не ме заслужавала и как съм заслужавал нещо по добре от нея аз си мислех че просто ми говори глупости защото съм и омръзнал( обаче след време един приятел ми разказа колко момчета са я ебали и че той лично я е ебал и че тя била просто курва) и така нашите контакти приключиха момичето замина за чужбина а аз отново бях предаден за вотри път в живота ми в рамките на 6 години намерих момичета за който съм готов да дам живота си и двете ме предадоха това беше преди около 2 години и от тогава просто не знам дали някога ще мога пак да се доверя на момиче от 2 години не съм трепвал когато вида момиче а съм се запознавал с много момичета смисъл такива тип само секс имало е такива дето се влюбват но просто им казвам че вече съм безчувствено копеле и почвам да си мисля че май вече настина съм опериран от жени като цяло живота ми не е никак лесен загубил съм адски много ама адски много болка никога дори и с тези 2 момичета не съм споделял болката ми винаги както казах и в началото държа всичко в себе си може да ме видите да се забавлявам по дискотеките но в моменти когато съм сам моменти като този в който пиша тази история се чувствам адски ама адски самотен защото през последната година изгубих и всичките си приятели много хора ме предадоха и то ме предадоха за пари защото когато имах и всички пиеха на мойта сметка приятели бол когато им давах пари приятели бол когато парите свършиха приятели йок като цяло вече съм видял почти всичко от живота видях какво причинява любовта видях какво причинява смъртта предателството абе като цяло в момента съм сам сам самичък тъжен самотен и най лошото нещо най най лошото нещо че всеки божи ден си мисля за първата ми любов и това ме кара да мисля че тя беше истинската любов в живота ми 3 години от както сме разделени аз всеки ден мисля за нея и всеки ден ми е мъчно и ми липсва нищо че тя вече дори и не знам защо последно като се видяхме ме помоли да и взема телефон на изплащане аз и го взех ифон 8 и след това просто ме блокира и във фейса ама аз тъпака направих друг профил да я вида що прай и кво да вида снимка с некъв смешник "Най-Любимият ми" е явно момичето си е намерило приятел и е решила че ме е използвала достатъчно и ме е блокирала а аз тъпака всеки ден си мисля за нея явно това което и казах че дори и да не сме заедно дори и да сме разделени от 10 години аз пак ще я обичам и за мене винаги тя ще е истинската любов ще се окаже вярно еми това е мойта история малко дълга малко объркваща но толкоз мога извинявам се за правописа.. аа и да не забравям имам един много добър съвет за всички Намерите ли момичето/момчето което от вътре усещате че това е човека направете всичко по силите си за да го задържите не го приемайте за даденост защото клишето че оценяваш нещо само когато го загубиш е напълно вярно

Коментари

1.   УжЪс ! Горко на тази дето ще те вземе ..

2.   Авторе, не можах да ти дочета фермана - за точки и главни букви чувал ли си???

3.   Най-дългото изречение, което съм чел.
Не го дочетох... Няма шанс

4.   Това никой няма да го прочете, та то е ЕДНО ИЗРЕЧЕНИЕ? !

5.   Като се абстрахирам от загубените мозъчни клетки, не е нищо ново под слънцето. Всеки е бил нараняван някога от някого. Шапка ти свалям за търпението което имаш и за начина по който се отнасяш с дамите, просто не са били за теб. Малко ми идваш найвен и глупавичък за днешния стандарт, но пък си добра душа и вярвам че ще срещнеш правилния човек, който ще те излекува. Не спирай да търсиш. Good luck!

6.   Авторе, ако това е истина, трябва да се научиш да си вземаш поука от житейските неволи, за да имаш някакъв прогрес.

7.   И аз не те дочетох пич, но си прав - историята ти започва от училище, някъде първи-втори клас, часовете по български език...

8.   Тези жени вътре в тебе ли са били, че се наложила операция?

9.   Авторе, на кратко ти казвам това което на мен ми костваше 15 години да разбера сам. Най- прекрасната жена е не родената! Плюйте ме. Хранете ме. Но това е самата истина. Имам над 10 "сериозни" връзки зад гърба си. Не съм си поставял за цел Клеопатра или красавица. Моментът в който разберат, че могат да те мснипулират както искат става страшно. Ревал съм като малко дете за жена. 3 години ме правеше на парцал. Ела си - върви си. И това на 400 км. Мълча. Стискам зъби. Ходя по гайда. Е няма такова животно! Накрая стиснах зъби, очи, уши- всичко и взех за жена една селска пръчка. Само и само да ме дари с дете което да обичам с цялата си същност. 6 години съжалявам, че допуснах това да се случи. Оперирай си тотално мозъка за тези същества и се отнасяй по същия начин с тях.

10.   Ако си забравен, назад недей се връща, не се прекланяй, обич не търси! Ако си забравил, можеш да си спомниш, но за миналото прошка не моли! Ако си намразен, с омраза не отвръщай, вдигни глава и гордо отмини! Ако си намразил, омразата си не издавай, не казвай нищо - просто замълчи!

А3А2

11.   БЕЛ и пак БЕЛ, че цял живот ще си останете неразбрани - буквално и преносно. И оперирани от мозък, също!