Натрапчиви мисли за друг
Здлавейте! Аз съм момиче на 19 години. От три години имам сериозен приятел на 26 и не съм поглеждала друг мъж. Приятеля ми ме ревнуваше страшно много без да му давам повод и не малко пъти ми е правил сцени на ревност, затова дори не съм си писала с друго момче откакто съм с него. Но напоследък той се държи доста грубо с мен, викаше ми и не ми обръщаше внимание. Когато му казах че ми е омръзнало от това негово поведение, той каза ами като не ти харесвам намери си друг. Същата вечер заспах със сълзи. И може би от яд и от това че бях наранена, приех едно момче в приятели и то ми писа веднага. Писахме си общи неща и той ме покани да излезем. Аз му казах, че може да излезем някой път. Оттогава той ми писа още два пъти в рамките на няколко дни отккто си писахме и ме повика да излезем вечер. Аз му обясних, че не е удобно вечер защото си имам приятел и че е възможно само през деня на кафе. Той каза добре. Проблема е че ке страхувам да не разбере приятеля ми и се чувствам виновна, че посягам към друго момче. Моля за съвет.

Коментари

1.   Не е лесно да си с ревнив мъж, но държанието на партньора никога не е оправдание за нашето собствено. Ако си сигурна, че не обичаш приятеля си, раздели се с него. Но в никакъв случай през това време не контактувай с другия, защото ще се объркаш и изборът ти ще се базира на моментно привличане. Едва когато решиш да се разделиш с настоящата половинка и реално го направиш, започни отново да си пишеш с другия ако все още ти е тръпка и виж какво ще стане.

2.   Кофти мацка си, задкулисия

3.   Махай го тоя Отело и си дай шанс да срещнеш някой нормален, успех!

4.   Благодаря за коментарите, въпреки че не ми помогнахте много. Номер две пожелавам ти наистина да попаднеш на кофти мацка както казваш, но аз не съм тякава. Силно се съмнявам досега да си бил с момиче, което да не е писяло дори с друг.

6.   Номер 1 съм. Авторке, твоят коментар под номер 4 ни показва ясно, че искаш коментар, който да ти казвай : “давай, слушай сърцето си, върти любов с другия зад гърба на гаджето”. Щом е така, давай: каквото сама си направиш, никой не може да ти го направи. Жена, залитаща между двама или повече мъже, губи емоционалната си стабилност. Ако не ми вярваш, пробвай и ще се убедиш в природните закони.

7.   От Авторката до номер 1. Последното което искам е да залитам между двама и да ги "въртя". Просто писането в сайта ма помага понякога и независимо от коментарите изливайки мислите си писмено започвам да се чувствам по-стабилно. Не искам коментар давай бъди с двама. Досега никога не съм посягала към друг, въпреки че съм малка на години и много хора казват, че това е рядко срещано явление. Винаги съм се стараела да избягвам мъжката аудитория, за да не се караме с приятеля ми. Просто в момент на обида и огорчение сгреших. Но нито съм започнала тайна връзка, нито съм писала за любов или секс с това момче. Благодаря на всички, които изказаха мнение и отделиха време на моята история.

8.   Щом другия те влече първо се раздели с гаджето си и тогава завързвай връзка с друг. Имах същия проблем. С гаджето ми бяхме заедно 4 години. Започнахме да правим секс веднъж на 2 седмици, викаше ми, държеше се грубо, не ми обръщаше внимание. Не бях му изневерявала. Даже и не бях си го помисляла. Но един хубав ден друг ме спечели и ме загуби. Изневерих му и за миг не съм съжалявала. Вече една година съм с човека с който му изневерих. Нито веднъж не ме е карал да се чувствам зле както бившия ми. Но от морална и от религиозна гледна точка ми беше тъпо после че съм му изневерила. Щом започне веднъж да се държи гадно няма връщане, колкото и да казва, че ще се промени (защото все ми обещаваше, че ще бъде както преди мил, нежен и т. н. ) Оставяй го. След време ще разбереш че си по-добре без него. За какво да страдаш като ще има някой друг, който да те прави щастлива.

9.   От Авторката до номер 8. Напоследък все по-често се улавям да мисля за другото момче. А и ето какво се случи. Той ми пишеше всеки ден да се видим, аз му обясних че си имам приятел да го има напредвид но той настояваше просто да пием кафе. Накрая склоних и се видяхме. Разходихме се в един парк, той искаше да ме вземе с кола, но аз не исках и направо там се чакахме. Говорихме си само общи неща, за работа, за приятели и общи интереси. Той спомена, че си търки сериозна приятелка уж и отскоро е излизал освен с мен с още 2 момичета, но нито една от тях не изглеждала сериозна. По итах го защо настояваше да се видим а той каза, че съм му харесала визуално и е решил да ми прати покана и да ми пише. Спазвахме дистанция само се здрависахме. Оказа се доста симпатичен с красиви сини очи, които понякога са ми пред очите. Той настоя да ме остави с колата до нас, здрависахме се и каза пиши пак някой път и това беше. След два дни пак писахме и се оказа, че той е от селото преди моето и е син на един приятел на баща ми. След като разбрахме този факт повече не писа, а преди това искаше да се видим пак на другия ден. Бях се замислила да се разделя с приятеля ми заради него, но сега не знам какво да мисля. Той не писа да се видим пак, а аз се улавям че мисля за него. Искаше ми се да е сериозен и да ми каже какво иска от мен, а сега съм в пълно неведение. Може би се прави на играч и излиза тук и там и не знае какво иска.