Любовникът ми не ме пуска да си тръгна
Той е семеен - обича жена си и няма да я напусне, но аз и не искам това - устройва ме да имаме неангажиращи отношения само за секс. Аз не живея със съпруга си и от 3 години имам връзка само с него. Не се чувствам обичана от него и проблемът за мен е точно този - влагам много повече чувства от него и това е причината да искам да прекратя отношенията ни, но когато направя опит за това - било с разговор, било с отдръпване, той се вкопчва в мен, става друг човек - точно този от който имам нужда и някак не ме пуска. Това се случва вече десетки пъти в рамките на година и аз хем изпитвам нужда да го изхвърля от живота си, хем той не ми дава да го направя. Какво е това? Едва ли човек само заради единия секс ще реагира така, като се има предвид, че има доста силно его и че е привлекателен мъж и няма да остане без женско присъствие ако мен ме няма. Единствените моменти, когато усещам чувства и привързаност от него са по време на секс - усещам една невероятна интимност и едно усещане сякаш прави любов с мен, а не просто секс.
Какво е това?

Коментари

2.   Какво искаш да чуеш мила? Може би, че е влюбен в теб? Ситуацията ти е сложна, сложно нещо са мъжете, от всякъде чуваме, че жените не знаем какво искаме а всъщност мъжете в много случай излизат по несигурни в чувствата и действия си.
Много обичат съпругите си не могат да живеят без тях, не си помислят за развод, но в същото време остават времето си, вниманието си извън дома при другата, чуждата и грешната. Идват грабват вниманието ни, успокояват ни с думите "спокойно нищо няма да се обърка, ще бъде само секс и това е", дават ни вниманието и отношението, което търсим. Жените сме наивни и позволяваме да ни объркат като не казват нищо ясно и съществено.
Аз бях в същата ситуация само, че за период от няколко месеца. Аз също не живеех вече с мъжа ми бяхме разделени от месеци, стар мой познат започна да ми пише и да ме убеждава, че изневярата е нещо нормално. Женен е с деца и има солиден опит в изневерите, отне му доста време да ме убеди да се срещнем. През цялото време си говорихме точно и ясно без недомлъвки. Съгласих се с ясната нагласа, че ще е за една вечер и после кой от къде е, е да ама не стана така, той продължи да ме търси, срещнахме се 5-6 пъти. Замина на работа в чужбина с семейство си, но това не се оказа пречка за отношенията ни не спираше да ми пише и звъни. Аз като теб започнах да се питам какво става, нали има опит с тези неща. Не съм си и пимисляла, че изостави жена си, но сам ми е казвал, че му давам спокойствие и топлина. Бях много объркана, реших да се отдалеча от любовника си и да спася връзката с мъжа ми. За щастие с много усилия успях да съживя брака си, сега сме заедно с мъжа ми и сме по щастливи от всякога. С бившия любовник си пишем от време на време, наскоро имаше здравословни проблем, претърпя инфаркт, бил е в клинична смърт, но за щастие се е спасил. Реших, че след всички проблеми, който му се стовариха на главата няма да си спомни за мен, но не пак ми писа. Какво да мисля и аз?
Съвет не мога да ти дам, нито мога да те съдя. Само мога да ти пожелая скоро да намериш отговора, който търсиш. Тук в сайта определено не е правилното място, ще те нападнат и наругаят и повече ще се объркаш. Най добре говори с любовника ти и разбери сама за себе си, какво чувства и какво иска той.
Късмет!!!
Ж32

3.   Устройва го. Освен това се амбицира, когато кажеш, че историята приключва. Казала си го сама - "има доста силно его".

Дядо Торбалан

4.   Семеен с две деца или три,А ти си девета дупка на кавала. Сама си помисли какво е това и как ще процедираш.

5.   Именно, защото има огромно его, затова ТОЙ ще те зареже когато поиска, но ТИ да го зарежеш, за него е немислимо. Разкарай го. Аз съм чувствала също, че не бива да общувам с даден мъж, но все нещо в неговото поведение ме е спирало, да си тръгна и накрая съм разбирала, че просто удължавам неизбежното, което по-добре е за теб, да настъпи когато ти си готова... Егоистично е, знам, но освен ти самата, никой друг не мисли за чувствата ти.

6.   Поредната жертва! Живееш смешен живот. Един човек, когато обича друг човек има очи само за него и живее с него, а не му обяснява врели - некипели и го оставя да бъде втора цигулка. Този мъж те манипулира, за да си разтваряш крачетата. Друго не го вълнува, а ти си вярвай в каквото искаш.

7.   За секса е. Ще играе театри и занапред. Защо ? Просто му идваш ефтинко ;)

8.   Нищо не е,бъди спокойна

9.   ти сама си го написала: егото му не позволява да признае, че някоя ще го зареже. Не те обича, просто го устройват сегашните ви отношения.
А какво значи "не те пуска"? Не те е вързал с белезници? Ако си решила, ставаш и си отиваш от връзката ви, ако не - стоиш, просто е.

10.   Бягай! Ако искаш постоянно да си втора цигулка и да те използват остани. Искаш да развалиш семейство или да потърсиш твоето щастие? Рано или късно и този романс ще приключи. Въпросът е кога? Като станеш на 60? Има много начини да прекратиш. Важното е ти да пожелаеш.

11.   Чувства по време на секс? Добре ли си, чуваш ли се? Който наистина има чувства ги доказва в ежедневието и в трудните моменти, не по време на секс. Слез на земята, прогледни. -....

12.   Хем те устройва неангажиращ секс, хем ти е криво, че влагаш много повече чувства. Не те разбирам.

13.   Там е проблема че хубавия секс не е Любов, Женииии

14.   Този човек просто е с огромно его и не може да понесе да бъде зарязан. Повечето силно привлекателни хора и от двата пола са така, освен ако не говорим за индивид с много високо ниво на съзнателност, но те са твърде малко.

Alpha, ж. 30 г.

15.   Искаш да чуеш от нас, че той те обича. Но това друг не може да ти го каже, а и какво значение има дали те обича, щом "обича жена си и няма да я напусне"? Нормално е за 3 години да не си му безразлична, да се привърже към теб и това, което му даваш, но привързаността и любовта са различни неща.
Според мен най-лошото за теб в тази връзка е, че така си въобразяваш, че си имаш някого, когато реално си сама. Дори да не я прекъснеш веднага, оглеждай се за друг.

16.   При мен е обратното, незнам какво ми прави този човек. От Варна съм, всяка сутрин ме взима от катедралата, и връща от работа, той е шофьора на фирмата. В началото ми подаряваше цветя. На 40г. съм, а той на 60г. и ме кара да се чувствам малка, а и годините не му личат. По нисък е от мен, но се целува страхотно. Даже се абстрахирам от всичко и тръгвам срещу тези които го настъпват. Просто запълва липсата на флирт който не получавам вече. Понеже живея извън Варна, и хващам автобус до града, като ме намокри по вайбър, ме кара директно в селото, отбиваме в някой горичка и го правим в служебния бус. Карам го да се чувства мъж, и да ме съветва по служебни въпроси. Вика ми бамбинка малинка. Ревнувам го много от втората му жена, и много го обичам, женска завист.

17.   До 13

Моля ти се, обясни ми защо тогава през живота си не съм имала любов, никаква..., но и така и не изживях никакъв хубав секс?!

Ако обичам, ще ми се получи и секса...
Знам го, защото в момента съм си харесала един мъж, от месеци го познавам (макар и бегло), но му имам такъв жесток мерак, че падне ли ми, ще му стопя лагерите направо:))
Като се размечтая за него и мастурбирам, свършвам с невероятен скуирт, а това никога не ми се е случвало с мъж...
При мен тръпката ще доведе и хубавия секс...
Хубав секс без чувства при мен няма...
Ж44

18.   "обича жена си и няма да я напусне, но аз и не искам това - устройва ме да имаме неангажиращи отношения само за секс"

Това те сумира като човек: тинята на обществото.
Искаш любовни отношения. Правиш го със семеен човек. Не ти пука за съпругата му. Не намираш нищо нередно в действията си, не те грее за потенциалното страдание на тази жена.

Защо ли имаш правото да дишаш кислорода, предназначен за истинските хора?

19.   Типично по женски - винаги някой друг ви прави нещо, вие никога не сте инициаторът на нищо... "Не те пускал" - вземи го прочети десетина пъти това, после го напиши по правилният начин, та дано си разбереш проблема. Иначе на нас ни стана ясно само, че добре те е*е, и заради това стоиш, но искаш нещо повече. Ми явно сте я играли тая игра достатъчно дълго да разбереш, че няма да ти го даде. Или се радвай на е*ането, или го отрежи.

Също като не живееш със съпругът си, защо не вземеш да се разведеш официално и не си намериш нормален човек и не създадеш нормална връзка? Според мен проблемите са ти достатъчно сериозни да вземеш да посетиш един психолог най-добре...

20.   Това се нарича манипулация. Не е любов, ако на това се надяваш. Мислиш се за по специална от останалите и дори от жена му, но не си. Живееш измислен живот, живота на втора цигулка. Ако те обичаше както тайно се надяваш щеше отдавна да се е развел. Виждала съм го. Един познат вечно с любовници се мъкнеше. И той богат и хубав с жена и деца. Заради никоя не се разведе. В крайна сметка се влюби в последната си любовница и за 2-3 месеця се разведе.

21.   Какво значи не те пуска, с вериги ли те оковава? ! Айде моля ти се. На теб не ти се иска да те пусне, защото си жалка душица, която я е страх да не остане сама и на сухо. Ще свърши света, разбирате ли. Ами нека те тъпче този тогава, а ти се надявай да те заобича. На кукуво лято ще стане, да знаеш. Значи две и две правят четири, но на теб ти се привиждат пет, ето това ти е ситуацията. А после - кой ми с. а в гащите? Ти, мила, ти.