Семейството ми не се интересува от здравето ми
Здравейте, аз съм момиче. От една седмица ми горчи устата. Това е периодът на грипа, и аз много се притеснявам. В началото имах лека кашлица, но от понеделник досега кашлям, имам хрема, една нощ сякаш имах болки в ушите, после ми минаха, сутринта аз винаги си мия лицето и очите, но от няколко дни, чувствам, че ме болят очите, като гледам, сякаш имам гурелчета, а аз нямам. Вчера купихме сироп и капки за нос. Днес ми беше топло челото, аз помолих майка да ми даде пари да отида за термометър, но тя не ми даде. Каза да не се прибирам вкъщи, ако го купя. После се разплаках и й казах, защо не ми го купи тя, а майка ми ми каза, че нямам температура. Сестра ми стана и се развика. После ми купи термометъра, показа 37 градуса температура. Много се притеснявам това висока температура ли е? Сестра ми ми каза, че съм лош човек. Това вярно ли е? Двете ме обиждат, дори на улицата. Примерно, ако майка ми купи нещо вика. Аз исках да ми даде парите за термометър, а не за заведение.
Ако отида с някое момиче на дискотека или на разходка тя ще вика, че харча пари.
Аз никога не съм ходила на такива места.
Според майка парите са само за храна и сметки. Правилно ли постъпих като помолих майка ми да ми даде пари? Отново лош човек ли съм?
Аз ги обичам и уважавам много, мисля, че като казаха, че не ги интересува за мен, няма да ми дадат една стотинка са били ядосани. Казаха, че вдигам панаир, и ако не престана, ще ме изпратят в лудница.
Винаги казват, че се преструвам. Много се притеснявам дали ми се сърдят. Как да им поискам прошка?
Майка ми ми казва, че я тормозя, а аз никъде не излизам. Нямам социален живот, никога не съм ходила никъде, за да не харча пари. Според тях само хайтите ходят на такива места.
Казват, че когато започна работа, цялата заплата ще отива за сметки и храна.

Коментари

1.   Първо, наистина си втълпяваш, че си болна и може би затова си ги изнервила и така са реагирали. 37 градуса си е напълно нормално. Не си лош човек, но вероятно си станала досадна покрай термометъра и затова така. За ходенето, зависи на колко години си, но като чета по написаното смятам, че още си малка за тези неща и затова така говорят.

2.   Имаш температура. Нормалната Т е 37. Пий парацетамол и помни, че от грип не се умира. Каква е тая истерия напоследък. Ще ти мине като на куче☺. Имаш ли педиатърка - там освен за извинителни бележки, се ходи и за боледувания.
Майка ти отдавна не ти е майка и те мрази, защото заради вас тя работи като роб и няма бял ден. Баща нямаш ли. Поведението и е като на пачавра. Такива хора не заслужават да имат деца.. На такива хора децата трябва да бъдат отнемани. те затова в норвегия си действат правилно. омраза към децата.