Мъже,защо изневерявате?
Чета почти всички истории в този сайт и ми е изключително любопитно защо изневеряват мъжете-питам за мъжете, защото съм жена. Дали го правят с чувства, дали за разнообразие, за какво всъщност? Защо в много случаи се изневерява с жена, която е в пъти по-зле от съпругата? Отговорете честно.

Коментари

1-50 от 69

1.   Хората по природа са полигамни

2.   Аз не изневерявам, така че не съм съгласен с обобщението ти. Но дали съм искал - да, искал съм. И жените, с които съм искал често са били по-зле от приятелката ми. Както казва 1 хората сме полигамни по природа и е съществено човек да може да балансира човешкото и животинското в себе си. Примерно на животинско ниво ми се иска разнообразие, искам да разцепя някоя колежка от секс, но на човешко, разумно ниво знам, че това ще ми прецака отношенията с приятелката ми, които всъщност ценя повече от някакъв възможен секс.

3.   Логично е, едни мъже изневеряват, защото жените им не дават секс. Това е и нормално.

4.   Аз не съм изневерявал, имам си щастлив брак, но истината е, че съм искал да го направя и то само заради разнообразие, иначе нищо не ми е липсвало. Когато 15 г. си правил секс само с една жена, започваш да проявяваш любопитство - какво ли е да си с тази, дали е страстна, каква беше емоцията от първата среща, че последната ми таква беше преди 15 г. и съм забравил, май беше вълнуващо. Ей такива работи. Не съм го направил, защото не искам да се излагам вече на тази възраст, нито да стават панаири и да наранявам жена си. А и единствената, с която наистина ми доапдаше във всякаво отношение - емоцианално, физически, възрастово, се оказа читава и не пожела да изневери на своя си мъж. Пък може и просто да не ме е харесала достатъчно.

5.   Аз съм изневерявала, на мен не са. За тая работа трябват двама, така че е 50/50 съотношението, просто е прието мъжете са си признават обикновено. Двойни стандарти.

6.   Защото не всяка жена би се занимавала с обвързан мъж. Красивите, уверени жени не се задоволяват с второ място. Както в случая на Номер 4. Останалите, които са склонни толкова смятат, че заслужават. Понякога имат право.

7.   Я напиши същата тема за жените? Ще ми е любопитно да чуя какво ще кажеш?

8.   Защото мога.

9.   Кеф цена няма ;)

10.   Номер 4 - а задаваш ли си въпроса дали на жена ти не и е омръзнало 15 години да "ползва" само твоя твоя х..? Дали не иска и тя нещо ново, по-различно и повече от теб? И ако беше в аналогична на твоята ситуация (със жената, която ти е отказала) и друг мъж беше я пожелал, как ли щеше да влизаш у вас през вратата с рогата?

11.   10, да

12.   Причини много, но основно защото мъжката природа е такава - изследване след изследване. И никакви морални норми не я спират, нито сега, нито преди 2000 години.

13.   12, това за "мъжката природа" е писано от мъже, за да оправдаят постъпките си:)
Всъщност "науката" за мъжкото поведение е писана от ...мъже:)

14.   Мъжът изневяра, когато му липсва нещо иначе не се решава на тази крачка. Може и да мисли за други, но го прави само в съзнанието имали всичко, което му трябва в къщи няма да изневери. А това от което има нужда един мъж е много повече от любимото му ядене, чисти дрехи и секс по задължение. Мъжете също са хора искат внимание, отношение и топлина чисто човешко разбиране. Много жени си мислят, че това че са добри домакини, чистофайници, грижовни майки, че са верни на един мъж и че уважават роднините и приятелите му ги прави незаменими. е не е така често това не е достатъчно да задържиш един мъж. И с натякването и парадирането, че са перфектни съпруги и къщовници само задушават и отблъскват половинките им и сами ги пращат в ръцете на любовниците.

15.   Какво значи 'изневяра'?
- не спя с чужди жежи
- не гледам порно сам
- не се заглеждам по колежката
- не си мисля за най-добрата и приятелка като съм в леглото с жената

По-точка първа - мъжете изневеряват, защото чуждите жени им пускат. Защо не зададем въпроса:

"Жени, защо се забивате с обвързани мъже като може да си изберете някой отчая инсел, който да ви е верен цял живот? "

16.   Аз като съм влюбен и имам приятелка друга не мога да погледна, но най-дългата връзка, която съм имал продължи 2 години. При по-продължителна връзка от 10-15 години, нямам си представа за това, как биха се променили нещата. Все си мисля, че в една връзка не всичко се основава само върху секс, но хората изневеряват по най-различни причини. Като, че ли бих толерирал сексът за една вечер за чисто разнообразие, както на партньора си, също така бих позволил и на себе си, и не го смятам за изневяра. Но ако нещата се простират до емоционално ниво и ако усетя, че човекът с когото имам връзка има чувства към някой друг, бих прекратил незабавно отношенията ни, както самият и аз не бих си позволил емоционално да се сближа с друга, докато имам чувства към половинката си.

17.   Стига с тези нелепи и смехотворни оправдания, че такава била мъжката природа. Сексът е част и от женската природа, но досега не съм чул жена да се оправдава така тъпо. Когато душата е курва, полът няма абсолютно никакво значение. За жалост, повечето сте си курви - и мъжете, и жените.

Ние, неизневеряващите, сме такива не само защото е неморално, подло и т. н., а и защото сме влюбени и обичаме и уважаваме партньорите си! Други просто не виждаме. "Когато сърцето е пълно, очите не търсят". Сигурно сте го чували. Вярно е. Жал ми е за вас, че не сте изпитвали най-прекрасното и най-силно чувство, а именно - любовта! Един наистина влюбен, дори не би си помислил за измяна, камо ли да направи. Дано и вас ви споходи любовта някой ден, тогава друго ще говорите.

18.   За повечето мъже изневярата е чисто физически акт, така че не разбирам какво толкова ви пречи.

Мен изобщо не ме интересува какво прави съпругът ми, докато се прибира в къщи, показва ми любовта си, обръща ми достатъчно внимание и т. н.

Не ми се прави секс всеки ден, така че и аз съм доволна, и той.

19.   Жена съм, но да се включа. И аз много често си задавам този въпрос и се страхувам, че някой ден може да ми изневерят. Проблемът не са само мъжете. Все пак мъжете изневеряват с жени. Постоянно ми се случва да заглеждат приятелят ми от горе до долу пред очите ми в присъствието ми, сигурно го и свалят докато ме няма. Възмущава ме това леко поведение на голяма част от жените. Да, това дали той ще подаде на изкушението зависи от него, но просто жените са големи кучки въобще не им дреме. Не знам каква трябва да си за да си незаменима. Добра във всичко ли? То ако е така винаги ще им липсва нещо на мъжете. За себе си мога да кажа, че бях на косъм да изневеря и слава на бога, че не го сторих. Причината беше, че ми липсва внимание от страна на моя човек, липсваше ми да ме ревнува и такива неща.

20.   Жена съм, но стига сме заклеймявали мъжете!

В дълъг брак съм, примирявам се без никакъв секс от години насам...
Трудно поддавам, но за толкова години, два пъти жестоко залитнах по чужди, обвързани мъже...
А съм честолюбива, праволинейна, принципна...
Съквартирантството у дома ми замъгли ума и така...

Какво стана ли? !
Мъже на място, затова ги и харесах, не пожелаха да изневерят и толкова!
Не знам дали щях да го направя, но благодарение точно на техния морал, не сгазих лука...

В последно време май пак залитам по друг...
Мислех, че е по-млад от мен и свободен; усещам, че има влечение към мен, гледа ме и ме вълнува...
Разговорихме се и разбрах, че всъщност сме набори...
Като разбра, че съм омъжена обаче, деликатно, но твърдо... се отдръпна!

Попадам на невероятни пичове и емоционалната ми и сексуална суша продължава с пълна сила...

Какво искам ли? !
Да се влюбя и аз най-накрая и да си тръгна от този брак заради споделена тръпка... само дето май ще трябва да пусна клона преди да търся нов!

В случая аз си търся белята...
Не всички мъже са с леки ангели...
Или може би просто са, но не са ме харесали достатъчно, за да ме поискат... знам ли? !

от жена на средна възраст

21.   <20>

Сори че го казвам ама трябва да поработиш над физиката си. Някак си ме озадачава мъже да са толкова морално извисени, че да откажат секс на секси жена ;)

Няма такива мъже !

22.   20 - Не мисля, че не са те харесали, а че са се усъмнили в намеренията ти.

Самото предложение за секс от жена навява у един мъж мисълта, че после ще бъде шантажиран или изнудван по някакъв начин.
Колкото и равноправни да искате да сте жените самите вие сте си извоювали "име", че постигате много неща чрез секс.

Иначе казано ако един мъж предложи секс на жена то той просто иска да се изкефи.
Ако една жена предложи - значи ще иска нещо друго след това ;)

24.   18, явно не обичаш съпруга си

25.   Номер 17 споделям мнението ти напълно. Аз никога не съм изневерявал и не го намирам за нормално или си с човека или не си и точка.
Но ер 20 просто си тръгни... Не усложнявай повече нещата(лично мнение) потърси си щастието сама а не да търсиш с кой да се из.... Ш

26.   Номер 5, хал хабер нямаш дали не са ти изневерявали. Може само да се надяваш да не са. Е, ако само на вибратора си кръшкала, може и да си сигурна :D

27.   от 20 до 21

Има, 21, има и още как!

Точно затова си позволих да пиша тук, за да споделя опит..

Съдбата си прави голям бъзик с мен, не е истина просто!
Винаги съм имала някаква абсолютна непримиримост към неверниците - мъже и жени, но ето, че животът ми ме постави в непредвидима ситуация...
Да живея с мъж, който буквално ме отписа като жена след като ме върза с бебе и на когото така и не можах да изневеря през годините... Просто явно е по-силно от мен - надушвам неверниците отдалече и бягам с триста от тях...
Защото, 21, нарочно пропуснах да спомена тези, които ме сваляха, но от които избягах като дявол от тамян..
Никога не съм си падала по по-млади от мен мъже, но няколко точно такива поискаха от мен... точно секс!

Единият беше около 30 годишен и направо ми каза в прав текст, че съм била много сексапилна...
Хм... , не така... Не и с мен...
Знам, че имам стегнат задник и хубави крака, но какво от това? !
Та... искаше да ходим веднага на хотел и да се развихряме...
С най-възмутения си поглед :-)) му казах :
"Ау, как така... хотел? ! Омъжена жена съм!!! "
А той : "И какво от това? ! И аз имам приятелка... "
Аз : "Значи има с кого да правиш секс... " и дотам.
Но се прибрах и ходих да драйфам от отврат...

Не са за мен тези работи, си казвах...

Да, но наборът ми... , този дето ме изгаря с поглед щом ме види... , не мога да си го избия от главата...

Това, че се отдръпна... е голям афродизиак за мен!
Бягаме един от друг, а тайно се изпиваме с погледи...

При мен е голяма борба... При него, не знам...
Май вече не ми пука от заканата, че ще ме изхвърлят като куче ако кривна...

Та... има много свестни мъже! Които заслужават да са със свестни жени! Само дето в живота има по много от всичко и не знаеш на какво изпитание ще налетиш!
И няма нищо по-несправедливо от прибързаните заключения!

Останете със здраве и късмет от мен!

28.   Предполагам, че мъжете изневеряват поради същите причини поради, които и жените изневеряват. Освен това, тия мъже, които изневеряват, нали изневеряват с друга жена? Какво не и е ясно, на питащата? Броят на изневеряващите мъже и жени е еднакъв...! Няма как, да изневеряват само мъжете или само жените.

30.   №21

Има. Това простотия и разгоненост не е универсална.

31.   Мислех да пиша, но 17 ви е казал/а всичко. Лека нощ.

32.   Жена, 30
Номер 22, твоя коментар до момента ми беше най-интерсен. Много страдам от тези двойни стандарти... и затова се чудя как би могло, на пъвро място, да гледат на мен, като на личността X, като се абстрахират от социалния ми статус (разведена с дете). Защо като ме харесат, това ги отдръпва имам чувството (пви все че не съм лепка и не им се навирам и не търся/гоня никого) Просто като случайно харесам някого очаквам да действа, а ловците измряха и отсъпиха място на някави други породи мъже...
За протокола, разведох се, поарди друга причина, не е имало изневяра нито от моя страна (от негвоа не знам) но друга беше причината. Абсурдна е историята, няма да коментирам сега. Това го споменавам, понеже често мъжте си мислят, че разведените жени, или на нас са изневерили или ние сме изневерили и това ми тежи.
Като ми се сринаха предсатвите за любовта сега не ми се впуска в нещо сериозно. Не че гъмжи от варианти за несериозно.
Та Идеята ми е, ЗАЩО ако ни пожелаете, то ще е сигурно че е зарди самите нас, а ние, видиш ли, ако искаме да правим секс с някого - значи искаме нещо друго от него, ще го шантажираме, изнудваме и подобни глупости.

33.   От 20

до 22
Намеренията ми никак не се различават от мъжките!
Искам да дам воля на желанието си и да ми е хубаво точно с този мъж... Представям си необуздана страст, сега ми се е приискало, дано се случи! Споделена тръпка и оргазми на поразия... След които просто ще си тръгна с усмивка и омекнали от сладка умора колене... без да очаквам да ме търси или да ме дарява с каквото и да било... единствено и само с още и още споделени, интимни моменти! ...
Защо жена да не поиска само наслада от харесван мъж? !

до 25

Решила бях да си тръгна след като синът ми завърши, а дотогава да стискам яко и зъби, и колена, но никога не става така, както го мислим, нали? !
Съдбата се бъзика с мен и не знам какво има да става...
Знам, че искам за 1ви път от дъното на душата си и трудно ще си сложа спирачки, ако и той го поиска, това е... Точно той ще вземе решението... да става каквото ще!
Никому не пожелавам живот без тръпка, без взаимност, без любов и без секс... равносилно е на смърт!

Това, което изпитвам сега, ме разтърси из основи и съм благодарна на тези очи, които ме накараха да се почувствам жена от мига, в който влязох в обсега им...

34.   Изневярата от една страна е емоционално убийство на човека, който се е доверил. И второ, което не знам защо изобщо не се коментира е, че приелият изневярата като начин на живот е сериозен източник на зарази, които може да пренесе без самия той да е подозира. Този факт изобщо не трябва да се подминава. Така той ще окичи жена си с някое хронично заболяване или още по-жестоко, с паразити, които предизвикват рак. Така, че за такъв човек да се твърди, че е мъж вече наистина е много пресилено. Не е мъж, а е мъжле, но не на жена си, а на онези, на които се е доверявал в тайния си живот и от които се е заразявал. И мястото му е при тях! Що се отнася до полигамията, да си ги вземе женичките и да си храни в къщи! Всичко друго е лъжа и измама на подобни мъжлета, които освен комплекси от нагона си нямат какво друго да покажат!

35.   Пак от 20

По повод на женските намерения...
22, без да се хваля, нека ти кажа следното - имам наследствен апартамент в голям, окръжен град от 18годишна и винаги съм го давала под наем; нормална работа за читави пари; колата ми е втора ръка, но от нея искам да ме заведе от точка А до точка Б и ми е предостатъчна...

Значи ако искам секс от мъж, непременно трябва да съм с някакви задни мисли за материални облаги?!
Нека си го кажа така, както го чувствам, а вие споделете мнение след това!

Наборът ми, този, който ме е запалил както никога досега..., харесах го и естествено, че ми се прииска секс с него! Ей-така, заради споделеното изживяване, заради удоволствието, което даряваш и получаваш с човек, който ти е допаднал...
Не ми е интересно къде живее и какви пари вади...
Искам го като мъж и толкова...

Хайде стига сме свеждали всичко до материалното, какво ще кажете?!
Никога ли не ви се е приискало да прекарате неповторим момент с някого, да се отдадете, да си го изживеете на макс и да си запазите хубавия спомен?!
Искам точно това! С крехката надежда, че ще ни хареса и ще си го поискаме пак и пак, все пак не сме от желязо, нали?!
Дано ме разбрахте...Нарича се CARPE DIEM и дано ми се случи!

36.   от 22

Към всички, които са ме споменали :-)

"Та Идеята ми е, ЗАЩО ако ни пожелаете, то ще е сигурно че е зарди самите нас, а ние, видиш ли, ако искаме да правим секс с някого - значи искаме нещо друго от него, ще го шантажираме, изнудваме и подобни глупости. "

За това ще трябва да благодарите на златотърсачките и всички жени, които са вързали мъжете с деца ;-)

37.   Странно, 22/36,

Около мен няма чак такъв наплив от златотърсачки? !

Събрали са се все хора от една черга и се простират според нея..
Може би наистина трябва да приемем факта, че така както мъжете могат откровено и недвусмислено да ни пожелаят за секс, така и ние по аналогичен начин, си позволяваме да ги пожелаем пак за секс, няма лошо!

А ако този, когото чистосърдечно искам за секс, е джентълмен, ще ми подари цвете, друго не ща :-)) и вместо да ме води по скъпарски ресторанти, ще ме побърка направо ако ми предложи да готви за мен в задушевна обстановка и после да ме люби до зори! Толкова е просто!

Нали темата беше за изневеряващите мъже...
Моето включване имаше за цел да представи различна гледна точка...
Не попадам, а просто си падам по точни мъже, които не пожелаха да са с мен не защото съм отблъскваща или интересчийка, а просто защото думата "вярност" означава нещо за тях!
Добре е, че ги има! Нека го отбележим и спрем да опорочаваме всичко!

И още нещо по повод на златотърсачките - един мъж ако не иска една жена... и 100 деца от нея не могат да го вържат по абсолютно никакъв начин... , лично мнение!

от 20

38.   Стане ли въпрос за изневяра и се почва с обяснения и поучения, колко е долно, подло и грешно да изневериш. И тези дето най-оплюват и съдят всъщност тайно си мечтаят и на тях да им се случи, или по скоро да имат смелост, първо да си помислят за тази стъпка.
Аз лично изневерих, веднъж както каза 20 направих го без никакви задни мисли и сметки, без никакви очаквания за материални облаги. И двамата бяхме семейни, не си дадохме друго освен внимание и време, което ни липсваше в домовете ни. Бях в труден момент отчаяна и съсипана, буквално бях разочарована от хората и от живота. С кратката си лятна авантюра си върнах усмивката и вярата в себе си. Харесваше ми да съм с дадения човек, макар и за кратко си дадохме емоция, която няма къде другаде да получиш. Бяхме си нужни един на друг, макар и да беше моментно си остава красив спомен.
Всъщност от изневярата разбрах, колко държа на съпруга си и, че няма по важно от семейството. Ето за тази страна на изневярата никой не говори.

39.   от 32 към 22 (понеже си ме цитирал)
Да, яд ме е на златотърсачките а впрочем, мъж с дете немож върза, тва е глупаво. Но не мога даис отговоря на въпроса за уплаха на мъжете от мен, аз която изглеждам добре - не е мое мнение - а на протиположния пол. Обаче катоп разберат че съм добре финансово и това отблусква повече от всяка залтотърсачка. Явно хубава с пари плащи повече... Някак си не могат д повярваъ, че съм харесала някой заради самия него. Ето това ме влудява. Струва имс е ненормално и налудничаво... пак акзвам- сигурно трявба да виним златотърсачките, но повярвай ми- такива като мен които си имаме всичко за да живем добре и сме независими и почва едно такова явно и мисилено присвиване на очи -и беж да ги няма. а преди да разберат коя съм и каква съм всичко е шес, флирт, забававляваме се, всичко е супер секси, допълваме се... не знам, Сякаш мъжете подсъзнателнио трябва да чусвтат че не можеш без тях... не мога да разбера.. аз може да хлътна здраво по някой но като разберат че освен готина съм и независима и винагио решават че има нещо гнило. И говоря в множествено число но всъщност визирам еидн конкретен, но някак си имам чуството, че мъжете винаги имате птребност да зависим по някакъв начин от вас и да сте незаменими. Не ви се вярва че хубава, умна и имотна жена ще е харесала точно вас, заради самите вас. Не знам какви са тия комплекси, но аз страдам от това. Отърсете се от тия глупости и предрасъдъци! Не вички жени са меркантилни, а тези кито не сме - поне можете да бъдете на 100 процента сигурни, че ви харесаваме заради самите вас! Не търсете под вола теле!

40.   38, да! Ужасно подло, долно, гнусно и непростимо е да изневериш. (И после, защо мъжете ни наричат с онези грозни думи? ) За по-голямо предателство от изневярата не се сещам. Какво по-лошо от това да стъпчеш нечие доверие? Да го накараш все да се съмнява и в други, ако изобщо потърси друг? Да му оставиш рана за цял живот? Да го унижиш така жестоко? Да го накараш да се чувства недостатъчен? Сигурно ще кажеш, че не е проблем, когато половинката не научи, но Е. Това, че той/тя няма да узнае, не променя факта, че е предаден/а.
Много ми е любопитно, вие изневеряващите, с какви очи гледате съпрузите си, знаейки, че сте ги предали??? Как не ви гризе съвестта, как спите и живеете спокойно? Изключително ми е тъжно, че живея в свят, в който морала, честността, лоялността и любовта (истинската и чиста любов) са подигравани. Ако продължавате така, не ви чака нищо хубаво. Помислете си...
Всичко хубаво!

От една млада неизневераваща жена

41.   38, още нещо, пак от 40. Много грешиш във второто си твърдение. Никога не съм си мечтала за изневара, даже ми се повръща само от думата. За мен има много по-важни неща от това да се начеша. Например, да доказвам любовта си по-често. За щастие, има и други като мен.

42.   Да не се самозалъгваме. Всички се поибават тук там. Номерът е - да не се хванем:)

43.   <39> Като те чета смятам, че освен готина, секси и независима си и много, много начетена ;))

44.   Номер 32 съм отново. Извинете ме за техническите грешки. Много ме е яд като бързам и се разместват букви, някъде липсват или се сливат масово като оставя коментар в сайта и не ги редактират явно.... само четат съдържанието.

45.   38, иди се застреляй за да разбереш колко е хубав живота... Да ти имам умрялата логика.

47.   38 до 40 незнам от колко време ти е връзката и през, какво сте преминали както се казва всеки мери с собствения си аршин. Искам да кажа, че с времето хората, чувствата и мислите ни дори се променят. От коментара ти става ясно, че явно само жените изневеряват, мъжете ни наричат с грозни думи защото техните изневери никой не ги съди. Забеляза съм, че тук в сайта ако жена сподели, че е изневерила всички я нападат с камъни, а ако мъж изневери му се дават съвети и разбиране.
На мен не ми обяснявайте колко долно предателство е да изневериш, не само към човека с който си. Първо е предателство към самия себе си, аз първо предодох и унижих себе си с това, после половинката ми. Пожелавам ти само да предполагаш колко отчаяна и смачкана съм била за да стигна до тук, дано никога не разбереш изневеряващите. Не забравяй, че има и друга страна и на теб да ти изневерят, за себе си може да си сигурна а за човека до теб не можеш да дадеш гаранция. Хубаво е човек от време на времето да се оглежда около себе си, да се даде сметка, че не всичко е цветя и рози, не говоря само за изневярата има и други начини човек да те нарани. Поне ако ти се случи нещо гадно да си малко подготвен, да не изпадаш в шок и въпроси "ама защо на мен ми се случи, с какво го заслужих сега това" Ако е кратка изневяра добре, но има и такива, който продължават с години, любовниците живеят два паралелни живота, други се влюбват и забравят и деца и всичко. Съдете ме колкото искате, да сгреших, поне в всеки един момент знаех какво правя, не съм вложила чувства, не съм се влюбила като първата глупачка. Именно най - верните и принципни жени пропадат най - лошо.

48.   И позволете няколко думи от авторката. Не очаквах, че ще се получи такава хубава тема, с толкова разнородни и искрени коментари. Моята идея беше да разбера точно това, което попитах-защо мъжете изневеряват? Защото и от случки в живия живот, пък и от това, което чета тук оставам с убеждението, че болшинството от мъжете, които изневеряват, го правят без чувства. Аз съм жена, омъжена, никога досега не съм изневерявала и съм дълбоко убедена, че за да го направя трябва хептен да ми падне пердето, да се влюбя до лудост. Иначе-никога. И понеже мисля-не знам дали правилно, или не, че всяка жена за да изневери, да рискува семейството си трябва да има чувства. Не мога да разбера мъжкото мислене, наистина не мога. Дано прочетат мъже и се опитат да обяснят. Макар, че коментарите и на дамите тук са много интересни. Моите адмирации към №20-това не ми се беше случвало да чета-жена, която си признава, че е влюбена, че е готова да изневери поради неудачи в брака си, но мъжът се отдръпва, като разбира че е омъжена. Госпожо, попаднали сте на страхотен мъж, мъж който се държи като такъв, не вярвайте на глупостите, че трябва да си оправите физиката и че по тая причина ви е отказано. Това са глупости, те не пробират когато е чуждо. Аз мисля, че сте попаднали на точен, коректен мъж, който има ангажимент към жена или пък уважава вашия брак и не смее да се намеси. Ама да знаете, че малко от малко ми върнахте вярата в мъжете, след като разказахте за този човек. Изпитах невероятна симпатия към него-без да го познавам

49.   Мъже,

Как реагирате когато жена недвусмислено ви подаде сигнал, че ви харесва? !

Жена съм и рядко печеля от това, че загатвам за симпатиите си към мъж...

По-склонни ли сте към авантюра, когато сте сигурни, че сте желани или напротив, бягате и не желаете да ви ловуват? !
Как изобщо възприемате открити и недвусмислени в желанието си към вас жени? !
Какво в държанието на жена ви подтиква да откликнете на порива ѝ? !
Приемате ли я за лесна, отчаяна, загоряла, напрапница и т. н. щом се е осмелила да ви покаже симпатиите си? !

Задавам този въпрос, защото съм в положението на жена, която харесва, показва го, усеща някакъв интерес, но... дотам? !
Направих 1та крачка и сега просто ми се иска да ме свалят както си трябва... не бих могла и не смятам да правя следващите крачки...
Има ли някаква надежда или...? !

По темата : ето, че не всички мъже моментално откликват на женските пориви! :-))

50.   Ами повечето изневери са заради самото чукане. Жената до теб може да е много свястна, отговорна, ама като е куц секса, мъжът или ще изневери или ще маструбира предствайки си разни работи. Казвам го като мъж - за да ми е ок секса, трябва да ми се случва като в порно филмите. Искам си порното бе, това ме кефи, орално, та в 69, та аз отгоре, та тя отгоре, та еякулации върху лице, в уста и т. н. и т. н. А тя ако скуиртва, да го прави върху мен дето ѝ е кеф. Ако всичко това ми се случва ще съм доволен, ако пък не, ще си мечтая за такъв секс-това е. Мъжете сме такива... всички нормално развити сексуално индивиди. Дори някой да не си признава, защото му отказвате това или онова, а той не ви натиска, защото ви уважава, не променя факта, че е сексуално незадоволен и постоянно си мисли за секса който иска. И тук най-голямата грешка на жените е, че обикновено отговарят: "ами като искаш това или онова, ходи си при курвите там". Ами да, в един момент той точно това ще направи. И вместо жената да си каже: "абе нещо не правя както трябва, моя пич не е щастлив с мен, дай да влезна да попрочета какво и как, като съм толкоз дървена, как се лапа, кое ги кефи мъжете"... тя му вика, ходи си при курвите.
Изневерите са най-често поради следните причини-или щото си е коцкар, или защото жената му е писнала, но повечето са, защото на мъжа не му се случва секса така, както трябва.
Има една стара приказка: Дама в обществото и мръсница в леглото. Ама на повечето жени им минава ей така през ушите и въобще не вникват в таз истина-като се казва мръсница в леглото, разбирайте точно това.
Я да видим тук, колко жени са били активните в секса. И под активност не разбирайте просто да загатнете на мъжа, че ви се прави секс, т. е. да иницирате. Активна жена е тази, която първа го почва. Като казвам почва, разбирайте наистина почва с една хубава, страстна и мръснишка свирка. Или пък да си го сложи на дивана, да си свали гащите и да му подаде пусито си в устата. Или пък докато си пише нещо на компа, той да се приближи до нея, да я хване леко за косата и да и го подаде в устата. Колко??? Ей такъв секс искаме, това е положението. Като не можете и най-вече, както се усеща, че такива неща не ви са приятни, се търсят такива жени, на които са.
И от тук отговора на въпроса, ама тая каква е, как може той да изневерява с нея. Ами може-първия път го направил от зор, ама като оная е както си му е реда, продължава да е с нея.
Не искам да бъда разбран погрешно, просто казвам това, което мъжете желаят. И тук иде реч за едни нормални хетеросексуални мъже. Не говоря дори за анален секс, разни други неща, садо мазо и т. н. Лизането, свирките, чукането както ви е кеф и когато ви е кеф... и където ви е кеф, си е нещо нормално. Ама тя не лапа, не дава това, не иска онова, никаква активност, лежи само по гръб-е няма как, ей го и резултата.
Мъж на 45 г.

51.   Аз пък подкрепям 20 и 38.

Много важно е и двамата изневеряващи за са с еднакво мислене и еднакви очаквания. Най-добре и двамата да си имат семейства, които не искат да развалят. Тогава само могат да го правят заради тръпката и емоцията. И не, не става въпрос само за секс, но и за истински неподправени чувства, които не са изпитвали от години.

Не подкрепям връзките между младо момиче и доста по-голям обвързан мъж. Защото обикновено мъжът няма намерение да зарязва семейството си и момичето остава прецакано.

Успешната и неразрушаваща изневяра не е за всеки. Но може да се случи и да носи наслада с години

Камен

52.   Пак съм 38 напълно съм съгласна с номер 50. Каза го точно и ясно отговори на въпроса "Мъже, защо изневерявате? ".
Еми аз съм от жените дето много добре съм го запомнила това, че мъжете искат от жената до себе си да е :дама в обществото, мръсница в леглото. Може да не съм успяла, но поне се опитвам, докато други дори не могат да разберат какво значат тези думи. Не съм от тези дето само лежат и чакат, показвам какво ми харесва и се старая и на човека до мен да му харесва. Наистина има си моменти не ти е до секс, но при някой жени оправданията са се превърнали в навик, не ги разбирам на светици ли се правят, бъдещи монахини ли го играят, незнам? Държат се с мъжете си по-дръпнато и от девственици. Поискат ли им свирка или анален "а не аз такива неща, не правя, иди си при к*****е. После мъжа виновен, че мисли само за секс, ами нали за това е мъж, трябва му жена да го накара да се чувства мъж, и ние трябва малко да се постараем.
51 прав си изневярата не е за всеки, всъщност всеки може лесно е харесваш си някой и си лягаш с него, но ако имаш поне малко мозък първо доста ще трябва да помислиш. Как ще го направиш и по важното с кого? Наистина не е за всеки да си играе с огъня, сгрешиш ли изгаряш. Иначе си е емоция, няма спор.
Авторке и аз изневерих, защото ми падна пердето, но не че бях влюбена, имах други проблеми със съпруга ми. Направо бях буквално смачкана и не, не ми е изневерил. Ей това ни е на нас жените проблема все за чувства говорим и все любов търсим и после плачем. За щастие моя случай не беше такъв, впуснах се в тази авантюра с уговорката "ще е само секс и толкова" и така и стана. Остана ми само хубавия спомен и до там.
Колкото до най - проявените съднички, каквото искате пишете, задавайте колкото си искате едни и същи въпроси, обяснявате колкото искате, че не разбирате изневеряващите, все тая.
Дано поне като четете теми от който се отвръщавате, да извлечете някъква поука с нещо да сме ви полезни. Не забравяйте за да е доволен, мъжа и да не го питате после защо е изневерил от време на време забравяйте го тоя морал, поне в леглото.

53.   До 49.

Зависи от жената.

В повечето случаи самите жени, които показват силен интерес, на мен не ми харесват достатъчно. За това не отговарям.

Но последната... Успя да ми влезне под кожата. От начало тя ме търсеше, после започнах и аз. Срещи, чатове, много разговори и споделяне. И когато нещата станаха сериозни, тя се отдръпна... Сега прецаканият съм аз.

Но това са рисковете на живото предаване ;)

1-50 от 69