Как да се отпусна
Здравейте! Имам нужда от малко помощ.. имма си приятелка от 3 месеца та и повече всичкко ок но тя е малко труден характер ( постоянно го повтаря) и нешо не можем да се отпуснем - тя казва че тя не може да се отпусне докато аз не се отпусна и после я накрам тя да се отпусне. Често не е на каеф и като я попитам какво и е, тя казва ' Оше не ме познавам няма значение няма да можеш да ми помогнеш'. Но когато я попитам с какво да помогна тя веднага скача и казва то си трябва нюх за това нещо не е да ти казвам. Опитвам се да я опозная като задавам въпроси като си говорим но и в това много много не върви. Може и проблема да е там че нямаме много сходни теми.

Същотака тя един път намеква за секс, това дали играе няква роля

Та въпросите са ми как да я накарам се отпусне пред мен и да почне да споделя.

Благодаря за помоща

Коментари

1.   Никога няма да разбера защо хората се мъчат да създават отношения и връзки с други хора, с които нито има какво да си кажат, нито характерите им си заслужават усилията, а в твоя случай дори и не можете да си говорите нормално. Само заради едната хубост и секса ли е? Какво се надяваш да излезе от това? Заслужава ли си?!

2.   Пиши грамотно, на мен ми действа много секси! Според мен щом полагаш усилия, а тя не откликва, може би просто не сте един за друг. Това са си три месеца връзка. Дори да смята, че няма как да помогнеш, поне би ти споделила. Пък и си усетил сам, че нямате много общи теми.

4.   Може би преди да тръгнете е трябвало да си дадете време да се опознаете. Аз също бях така с последния ми приятел. Запознахме се и скоро тръгнахме, въпреки че не се познавахме достатъчно, а трябваше. Аз бях тази, която не можа да се отпусне, докато накрая не скъсахме. Това, което искам да ти кажа е, че ви е трябвало повече време. Тъй като обаче времето не се връща назад :Дд просто излизайте по-често като сте двамата, говорете си, споделяте си. Ако тя не споделя, ти и сподели първи. Покажи, че се интересуваш. Така ще се сближите повече.

5.   Ако и в секса си толкова неграмотен, не се чуди защо не ти се получава. Момичето ти го е казала точно-нюх трябва, т. е., опит. Тя не е учебна кукла, първо се научи как се прави, и тогава се занимавай с момичета!

6.   Ако мислиш че я обичаш много, колкото и странно да звучи, прочети всичко, което намериш за депресия. Знам че пише общи неща и почти всеки може да припознае подобни симптоми но все пак има специфики, които може би може да познаеш. И ако решиш че я обичаш и искаш да ѝ помогнеш, въоръжи се с търпение, много търпение!

7.   Един уточняваш въпрос - ти българин ли си? Ако да ти препоръчвам да оставиш приятелката и да се позанимаеш с български правопис и правоговор. Възможно е да не е разбрала какво и говориш.

8.   Приятел.. налазвай я и стига приказки!

9.   Направо я разкарай!
Такъв "характер" хич не ти трябва. Все ти ще си кривият, а тя ще си е "такава"...
Разкарай я, и гледай следващите ухажори, след тебе, как ги прави на маймуни. Тогава ще се чудиш и маеш как си могъл изобщо да се хванеш с такава, която има невероятния талант да прави от всеки един човек - нещастник.