Споделена история от Секс и интимност

Първият ми път беше с компаньонка
Здравейте.

Млад мъж на 24 години съм, и колкото и срамно да е - до скоро бях девствен. За това реших да прекратя този мой лош късмет, като си наема момиче. Това се случи един петъчен следобед малко след работа. Прибрах се, взех си душ, избръснах се и се обадих на момичето да се видим. Цената не беше кой знае колко - 60лв. за час и момичето също беше младо и симпатично. Тя започна с френската (аз очаквах да свърша до една, две минути макс), но такова нещо не се случи. Бях възбуден, но за моя най-голяма изненада просто не можех да свърша дори след като почнахме самия секс. Пробвахме най-различни пози (на задна, аз отгоре, после аз отдолу а тя върху мен) и така около 40 минути докато накрая с триста зора (пак на задна) Аз свърших. Тя усети навярно по това, че члена ми почна силно да пулсира и започна да пълни презерватива със сперма.

После като се прибрах дълго обмислях този мой "подвиг" - както казах по-горе - очаквах като девственик да свърша до две, три минути а изкарах 40+..
Дали от това, че бях на работа същия ден и бях изхабил доста енергия там а и не бях хапвал нищо цял ден, или пък просто много съм се притеснявал? Как мислите?
Само да спомена, че след акта седнахме двамата чисто голи на дивана да изпушим по цигара и в последвалия разговор ТЯ ми каза, че просто не може да повярва, че до сега не съм бил с момиче по тоя начин - мислеше си че се шегувам като й казах че ми е за пръв път

Коментари

1.   Ами честито първо и браво, че си попаднал на точната професионалистка, надявам се да не си изхвърлил номера ? - не си мисли, че с друга ще ти е по-добре.
Колкото до въпроса ти - имаш право - от умората е, но може да е и от самото въление. Аз имам малко опит с такива момичета и нещата са протичали по подобен начин. Честно казано най-добре беше с едно до две момичета и няма смисъл да викаш различни, защото все пак и те са хора и им трябва малко време да се настроят и да се отпуснат. Според мен, ако викнеш същото момиче и другия път ще ти е по-добре, защото тя ще ти има доверие вече и ще е по-отпусната. Закъснял си доста, но дано това ти помогне да се отпуснеш с нормалните жени.

2.   Някой май фантазира... totally fake

3.   Ами така е като няма симпатии към момичето, може и 5 часа да се е**** Но когато пробваш с момиче, което наистина харесваш ще видиш разликата :)

4.   браво Проститутките са яки стига да имаш пари

5.   "24 години съм, и колкото и срамно да е - до скоро бях девствен. " трябва да сме го правили до 18 иначе сме смотаняци... Ти си човека хах :D Посредствено мислене имаш да знаеш, в живота ще патиш, без да съм гадател ти го казвам, после да не се чудиш защо страдаш. :)

6.   "Аз съм ххх на ххх години .... Как мислите? (или Дайте ми съвет?)" -
колко познато...

7.   Аз първите три пъти когато правих секс изобщо не можех да свърша. Притеснявах се и мисля, че това оказа влияние.
Свърших за пръв път чак на четвъртия път, когато правих секс и след това нещата се нормализираха.

8.   Не е за хвалба. И аз по същия начин - първият път с проститутка, и 30 минути не можах да свърша. Накрая се довърших с ръка. При мен причината като че ли беше мисълта, че съм с омърсена жена, която видимо НЕ изпитваше влечение към мен, а просто си вършеше работата. Аз също не изпитвах влечение към нея - все пак си е проститутка и не я познавам дори. Така че изобщо не е за хвалба това. Имам чувството даже, че пишеш, за да се похвалиш, че вече не си девствен. Съжалявам, но с пари всеки може, така че не се брои !!