Как да я спечеля???
Моля на модераторите да ми одобрят темата!
Здравейте!Пише Ви мъж.
Бих се описал като интелигентен,директен,импулсивен,уверен в себе си и възможностите си,поддържан,силно развито чувство за хумор,ненадминат оптимист,човек с много хобита и интереси.
Обичам да разговарям с хора,но рядко създавам приятелства.Живота ме е научил,че мога да разчитам само и единствено на себе си.Чувствам се удобно в почти всякаква компания,но рядко ходя по дискотеки.Рядко се впускам във връзки,защото имах няколко по-сериозни разочарования.
Оттогава внимателно избирам партньорките си,честно казано имам някакви,ако мога да кажа "остатъчни" страхове.
Харесвам едно момиче много,бих казал,че дори съм влюбен.От скоро сме заедно,но се опитвам да я разбирам.Старая се да съм подкрепа,упора и да и давам положителна енергия.Смятам,че тя също има нещо към мен.Опитвам се да и обръщам внимание,доста често обаче се случва да не спазва уговорките ни или пък е заета.Усещам,че семейството и приятелите за нея са всичко.Опитвам се да съм съобразителен с това,но ми става тъпо,когато разчистя деня си и срещата отпадне.Не искам постоянно да е с мен,не искам да я разделям от приятелите или нещо такова.Не я притискам за нищо,защото знам че всеки си има живот.Говорих с нея,но няма особен ефект.Опитвам се да я карам да се чувства специална,каквато е и за мен в действителност.Трудно споделя,защото са я наранявали няколко пъти.Има страх вътрешен,мисли си,че ще правим с*кс и ще я оставя.Виждам,че опитва да поддържа емоционална бариера с мен.На живо се държи по един начин,в чата по друг.Подозирам,че приятелките и семейството и дават акъл как да се държи с мен.
Как да я спечеля?Как да докажа,че съм сериозен?

Коментари

1.   Ако те обича, няма нужда да я ''печелиш'', това е любов а не награда.

2.   Просто приоритетите ѝ са подредени различно от твоите. Това си е проблем в дългосрочен план и един от вас трябва да направи компромис, по-възможност и двамата трябва да направите компромис.
Искрено те съветвам да спреш да разчистваш целия си график, за да бъдеш с нея. Отделяй 3-4 часа, освобождавай толкова от програмата си, за да не те е яд, ако отнеми среща. За такива часове все ще си намериш занимание, ще си отпочинеш и ще се заредиш с хубави емоции. Ако само ти правиш компромиси със себе си за да си с нея, а тя избира други хора пред теб, рано или късно ще се озлобиш малко и това ще се превърне в голям проблем за отношенията ви. Затова е правилно да промениш малко ежедневието си, но да имаш занимания в случай, че тя се откаже от среща.

Нормално е приятелите и семейството ѝ да са на висока позиция. Все пак би било редно да те включи в списъка с важни хора. Мисля, че са ѝ разбили сърцето и тогава до нея са останали определени хора, откъдето е решила, че тези хора ще бъдат на първо място занапред. Мога да го разбера, прояви малко търпение. Тя си носи емоционалния багаж и отчасти ти го прехвърля, не е правилно, но се случва често. Как да се справиш? Ами... бъди директен и импулсивен. Кажи ѝ, че държиш на нея, че няма да бързаш да правите секс, че щом тя има проблеми, то ще я оставиш да зададе темпо на връзката ви. Направи един по-искрен и емоционален разговор, откъдето тя да схване, че и ти си бил нараняван, но наистина искаш този път да се получи. Когато разговорите не се получават с разум, използвай емоциите си, покажи ги, бъди честен. Мен честността винаги ме спечелва повече от всички възможни жестове.

3.   Кажи ни за разликата в годините ви. Ако е по-малка може и това да я притеснява