Приятелката ми е с мен само заради парите
От 5 години имаме връзка с приятелката ми. Днес разбрах една истина, което не ми стана приятно. Каза ми, че е с мен само заради парите и че ми изневерява. Вярно е, че е по-малка от мен, но защо така прави това момиче?

Мъж на 61 години съм. Нямам семейство и деца. Това момиче е единствената ми приятелка в живота. Нямаме брак с нея. С нея развалих девствеността си преди 5 години. Тя е на 26 години. Мечтаех си да имам дете от нея, но тя ме разочарова. Въпреки това продължавам да мечтая да имам дете.

Научих и още едно нещо за нея, което ме потресе. Правила е секс срещу заплащане с много други мъже и продължава да прави, като предлага пълна програма.

Издръжката ми към нея е 5 цифрена сума на месец и пак не е доволна.

Не дава много да я опипвам и целувам, но аз си го искам и настоявам, докато ми пусне. Секс с нея правим веднъж месечно. Не дава по-често, въпреки че на мен ми се иска. Въпреки че прави анален секс срещу заплащане с другите мъже, на мен не ми дава и никога не ми е давала. Правим си стандартен секс и френска.

Кажете ми какво да правя? Харесвам я и не мисля да я зарязвам. Имам чувства към нея. Друга булка едва ли ще намеря на тези години.

Коментари

1.   Авторът точно ли е написъл годините? Или е пълна гавра с нас?

2.   Зарежи я. Ако ти е голяма оная работа може да я е страх за аналния секс.

3.   Големи фантазьори, поне по добре ги скалъпвайте тези истории. Но за порноразказчета ставаш, продължавай да тренираш!

4.   Ти тия пари, чак на 56 години ли ги спечели та чака толкова или чак тогава се престраши да предприемеш нещо? Еми като искаш 26 годишна, ще трябва да се примириш, че тя търси материална облага. Само, че ти много се подценяваш. Не само ще намериш много други, но и при по-добри условия. Ще се намери коя да ти роди дете, ти само гледай наистина да е твое. Срещу петцифрена сума еднократно аз ще преровя целия свят и ще ти намеря млада жена, която те устройва.

5.   Шегуваш се. Ако наистина тя е на 26г., а ти - на 61г., как си представяш да е с теб заради чувства ? Та ти можеш да си й дядо.

6.   Това майтап ли е ?

7.   Искаш да ни кажеш, че си бил девствен до 56 г.?! Нещо, някой се гъбарка с нас.

8.   Измислена история !

9.   61? Не ми звучиш така...малко фалшива тема май а?

10.   Тоест ти си с проститутка? Мъже, смешни сте отстрани с момичета които могат да ви бъдат дъщери или внучки! Намери си добре изглеждаща 40 годишна СВОБОДНА жена. А дете.. има толкова деца по домовете, просто осинови едно. Късно ти е да си родител, защото си на 60 години, не се знае дали ще доживееш то да завърши училище/университет, да го видиш със собствено семейство и ако наистина стане това, тогава какво? Приятелката ти проститутка (с извинение към редакторите) ще се грижи за това дете? Да бе да! Ще му даде направо перфектен пример, да не говорим че може и да го остави на някой като теб да се възползва от него за пари.

11.   По-голяма тъпотия отдавна не бях чел.

13.   Внимавай само тая да не те прилъже да се ожените и после да ти вземе имотите и парите и да офейка. 10 бона издръжка на месец и само веднъж секс. Неизгодна сделка си сключил. Ако искаш дете, и това може да се уреди, и то срещу по-ниска сума. Абе човек, днес курви да търсиш. За пари са готови на всичко. Как така си имал акъл да станеш милионер а не си разбрал такива фундаментални неща?
Може да ме вземеш на заплата при теб - 5 бона на месец и ще ти водя по 2-3 на седмица.

14.   Боже това е скандално. Как така си си изгубил девствеността с нея. Смисъл... Каква е била причината да не правиш до 56годишнината си...