За подиграека ли съм?
Здравейте! Аз съм момиче със заболяване ДЦП(трета фаза, лека диагноза)! Тази вечер съм много тъжна, тук да споделя да търся облекчение и много ще се радвам да чуя вашето мнение. Миналата година се запознах с едно момче и веднага си рзменихме фейсбук и инстаграм. Той е по- голям от мен, работи като полицай, студент по специалност Електроника. Аз се занимавам с онлайн продажби, студентка съм по спецалност Информатика. Писахме си доста време и решихме да излезем. Той избра да отидем на хотел и да се черпим. След това той ме напи и веднага започна да ме съблича за секс. На другия ден ми казва, че няма нищо против моето заболяване и иска да бъдем гаджета. Съгласих се! Започнахме да се срещаме по - често, пътувахме по- често заедно навсякъде и всичко беше супер. Обаче леко постепенно започна да ме кара да се променя и ме води на лост да тренирам, защото той иска напълно да махна болестта ми да не се тормози. Много ми стана гадно! Нищо не му казах. След това започна да ме обижда, че съм имала косми по гърдите и ми вика дай да ти ги махна. Пак отново нищо не му казах. Стана ми още по- гадно! Имаше още много подобни такива обиди, но аз мълчах цели 4 месеци. Постоянно ми се кара и ми вика да правя нещо за него, да се грижа за него и така нататък. И му казах добре и ще се променя. Аз нямам навик да се грижа за някой, но за него се стараех. Една стутрин ставам рано и отивам да купя сандвичи за мен и за него. Купих ги, донесох ги, той ги изяде и след това той ми каза, че не съм купила санвичите с любов. Много се ядосах и нищо не му казах. Всеки следобяд обичам да си почивам и да си гледам телевизия или да слушам музика. Той много мрази да почивам следобяд. Ние не живеем заедно, а ходех при него за 24 часа. Има нещо което аз не мога да разбера, познавам баща му и мащехата, обаче не иска да ме запознае с майка му. Той говори само лоши неща за майка му и ми казва, че тя е луда и само лежи по цял ден като мен. Аз не знам дали е луда, но защо не иска да ме запознае с нея. Каква е причината? Баща му е алкохолик, майка му не знам каква е, братовчедите му също са алкохолици, баща му преби брат си, сестра му се омъжи за един бандит... Много се разочаровах от неговите пропаднали хора! Тогава аз реших да живеем в София и да сме по далеч от неговите пропаднали хора. Тогава имаше страшни скандали за София и накрая реших без него да заминавам. Нямахме 1 година връзка той ми предложи да правим опити за бебе. Направо зле ми стана. Този път не можах да замълча и му казах, че няма да има никакво бебе и накрая се разделихме. Мина се две седмици аз го потърсих отново и накрая той ми каза, че ако искам да съм с него трябва да бъда домакина, готвачка, чистачка и така нататък. Беше направил списък и така му се разкрещях, казах му какви са тия глупости, какви са тия планове... И той ми вика ако нямаш планове, нямаш работа с мен. Ужас! За мен плановете понякога водят до разочарование, затова аз не правя планове. Единственното нещо, което исках от него е да се обичаме и да се приемаме такива каквито сме. Кажете ми къде сбърках? За подигравка ли съм? Той има ли представа как живеят влюбените хора? Без някой да очаква от другия нещо.

Коментари

1.   Запиши се на някакви уроци по Бел ....

2.   Добре, че си се отървала. Не се връщай при този. Не му е наред нещо, а може би нищо не му е наред.

3.   Ти, аз и която и да е жена заслужаваме много повече от това да си играят с нас! Добре, че си се оттървала, ако пък и дете имахте тогава нещата стават много по-сложни.. Някой ден ще срещнем хора, които наистина ни приемат такива каквито сме, не се опитват да ни променят и дават мило и драго за нас! Съчуствам ти за болестта ти..