Дали и тя има чувства- търся женската гледна точка:)
Здравейте,
Пиша нова тема, тъй като старата ми “Дали ме харесва или си въобразявам”се изчерпа- просто действах и разбрах, че ме харесва!
Накратко от старата тема :

“накрая не издържах и разкрих, че съм влюбен в нея”

“Преди няколко дни я чух да казва, че била ""изпаднала в дупка" и не можела да се концентрира, както преди”

“тя първа потърси погледа ми - дори се обърна, защото беше с гръб към мен и директно ме погледна в очите и така минимум 10 секунди очи в очи. После едва ли не - извинявай, аз така си гледам! Ааа, даже каза, че не помни! Сега и пиша от време на време, но общи приказки и нищо по въпроса, че съм влюбен в нея- тя вече го знае. Странното е, че продължава да казва, че мъжът и не се вълнува от нея, и че не и пречи да си пишем! ”

“При последната ни среща започна да ми обяснява разни лични неща и също така ме пита дали съм се справил с чувствата си, тъй като тя била загрижена за мен и искала да съм добре! Отново ми каза, че за нея не било проблем да и звъня и пиша когато реша”

“Последният път ми каза, че едва ли не чака с нетърпение моите обаждания, тъй като и било приятно да си говорим! . ”

“тя ми каза, че иска да и пиша и звъня, тъй като не съм и бил безразличен и ме харесва като мъж, колега и т. н!!! Дори ми е предлагала да споделям с нея и ми е звъняла когато съм изнервен, ядосан и т. н. “

“Ту ми се струваше, че иска да се случи нещо между нас, ту ми се струваше, че и досаждам и не иска да ме вижда и чува. След като не разбрах какво точно иска, завърших с директно предложение за секс, което както и очаквах тя не прие. След това почти спрях да я търся, а тя май се разсърди, тъй като сигурно реши, че това е била единствената ми цел. След това си писахме и се чувахме още няколко пъти, но като се видим в общата компания си личи че е сърдита. Аз нямах никаква цел - просто и споделих за чувствата, а после всичко при мен излезе извън контрол и завърши с това предложение. За нея разбрах, че е доста силен характер и дори да има някакви чувства няма да го покаже по никакъв начин, което е най-добре, тъй като иначе може да стане лошо. Не знам какво очакваше тя - искаше да ме държи около себе си, въпреки, че знаеше за чувствата ми! ”

И сега въпросът ми към жените е:
Може ли жена, която се държи по този начин да няма никакви чувства към мен - дори нещо леко да и е трепнало? Не, че ще предприема нещо, но просто не мога да си обясня това държание и ми се иска да разбера дали моят анализ е верен? А анализът ми е, че при нея са се появили чувства и затова се отдръпна.
И двамата сме семейни!

Коментари

2.   Жената може да те е харесала, но тъй като сте семейни да има резерви. Второ, това, че си и предложил секс е било тъпо. Всеки мъж може да и предложи секс, с какво твоето предложение ще е по-различно от това на някой друг? С какво изпъкваш ти като личност? Не знам защо повечето мъже си мислят, че като изпраскат едно предложение за секс правят огромно впечатление, и трябва да се чувстваш поласкана. На днешно време поканата за секс не е кой знае какво чудо, просто някой го ползват като здравей. Трябва да изпъкнеш ти, с твоите качества, за да те пожелае. Направил си и впечатление, ама като си изпраскал тая покана, си станал като всеки друг, и съвсем нормално си и е помислила, че това е единствената ти цел, че всички твои думи са били сладки лъжи, за да те огрее. Не всички жени искат да си развалят семейството, може да те е харесала, но да има резерви спрямо твоите чувства. Пък и да е решила, че по-добре да не влиза в драми.

3.   Но това предложение дойде доста месеци след като и се обясних в любов след което рязко се отдръпнах.После тя ми предложи да си пишем и чуваме.Какво може да очаква една жена, когато знае, че даден мъж е влюбен в нея, но няма как да са заедно?!Да са просто приятели - дали е възможно, като допълнително - и двамата сме семейни.
А аз бях изпъкнал, като качества и личност още преди да и се обясня в любов , и явно затова искаше да съм около нея.Видимо и доставяше удоволствие да я ухажвам.А колкото и странно да звучи, аз не си и бях помислил за секс, но просто в един момент реших, че може би тя иска да има някакво такова продължение и чака аз да се сетя.
Моето беше някаква чиста любов - едва ли не платоническа, тъй като тя ми се струваше просто перфектна.Красива, чаровна, секси, интелигентна, мила, усмихната, позитивна, с една дума-уникална.

4.   Здрасти, като си семеен не се занимавай с чужди жени, първо - не е редно и второ ще си докараш неприятности.

5.   М. май си се правил на голям сваляч. Жената те е дапуснала малко по близо до себе си, била е в " дупка" а ти направо си поискал секс като от уличница. Няма жена която да не иска, има мъже които не могат да си поискат! И двамата сте семейни, ти какво повече и предложи, "любов"и като се прибереш при любимата казваш колко я обичаш. В една компания сте, значи се пишеш приятел на съпруга и, пък и обща работа. Тази жена май е на много по високо ниво от теб. Правилно те е отворила, иначе рискува да си развали семейството, заради човек който май не си струва. Сега като не ти е пуснала ще пиете бира с приятели и ще казваш каква ли. ва е! Реакция на неуспял сваляч. Научи си урока, задачи не ти се случи в твоето семейство. Жените са тези които избира с кого! Тази жена трябва да бяга от такива като теб, за теб е щяла да е поредната бройка,

6.   Да. Може. Приема те са приятел. Жените обичаме да въртим на пръста някой под ръка. Аз не съм го правила, но знам, че мои приятелки го правят.

7.   Автор
До 5
Коментар 3 е мой и там може да прочетеш, и малко да ти се изясни ситуацията.
Мили дами, какво ме направихте, нито съм сваляч, нито съм и предложил секс, като на уличница.Не тя, а аз я допуснах до душата си след като постъпи така с мен.За вас окей ли ще е да давате надежда на някой лудо влюбен във вас- ей така, просто да ви ухажва и да ви вдига самочувствието.Не познавам съпруга и , а също така през дългите години брак никога не съм си и помислял за изневяра.Авно наистина сърцето не пита, а сега повярвах и , че любовта си е направо болестно състояние.

8.   Няма. Иска да си вдига акциите, да я сваляш. Само си губиш времето, като гледам и разговорите ви са сбор от празни думи. Блокирай я. Не е единствената жена на планетата.

9.   Здравейте!
Този сайт е като книга за реалния живот, умеем да пишем, но не можем да четем, ако четем не го разбираме, и не си вадим поук.
Автор, не смяташ ли че година и половина две е страшно много време в писане и оплакване. И понеже ти анализираш постъпките на изгората си/ позволи да я нарича Героинята, како се изразяваш/, пропускаш коментарите които са ти писани или не ги разбираш. Аз само ще се опитам да анализирам написаното. А най малко познаваш Героинята, макар че ти е споделяла дори и интимни неща касаещи семейството и. Това е и грешка от нейна страна, защото се опитваш да използваш слабостите и. Няма лошо човек да е влюбен, без значение на годините, но любовтта е и уважение, отдаване и най важно да запазиш достойнството на партньора.
Изневеряващите мъж/жена/ могат да се издадат на 100% по наистина елементарни признака. Поведение, /ти си го описал точно/, смяна на гардероба, промяна на външния вид, еротично бельо / но което не ползваш в къщи/. И съмненията започват, докато не направиш фатална грешка, и всичко то се завърта на 180 градуса за миг.
Виждам по темите ти, че в периоди когато никой не ти е отговарял си си писал сам. Но не си забелязал, по точно не си познал Героинята, че е писала в твоята тема и ти в неята. Няма как да има 90 процента съвпадение / а и тя ти е писала, , дано ти си същия човек, , / За работата, ти и помагаш в някой работи, но не сте колеги /тя също го пише/, тя те кани на кафе с колегите и на саме, организира партита, извода ми е че ти работиш за нея и може би ти е шефка.
Да не се окаже че е с по добра визия, телосложение, образование и доходи от жената? Фаталната грешка че познава съпругата ти, и както пише/ но ти си го пропуснал/ тя я следи, както и теб, а не мъжът и. И ако не си го разбрал, всичко е само въпрос на време/ няма неразкрита изневяра/, а ти по добре го знаеш от опит. Закъкво съжаляваш съпруга и, любовника на жена ти да не би да те е съжаляваш? Едва ли.
Не си разбрал най важното към което се стремиш, а то е написано с големи, главни букви!!! Героинята има нормална щастлива връзка, и иска само емоционално сексуално преживяване, но ти пак си бил повече самовлюбен отколкото влюбен. Само погледите са ти останали, пък и колегите сигурно вече знаят/ да ме извиняват инвалидите/ нали не работите със слепи и глухи.
Семейните жени които искат да си запазят семейството, кариерата си, сигурността си, дори крехката хармония която са си създали в семейството се плащат от прекалено влюбени мъже. Изневярата е тайна, споделена между двама души, от които единият е вече предател. зЗатова се е отдръпнала за известно време. При тебе е само въпрос кога, и колко хора ще завлечеш към дъното.
Незнам дали съм прав, но това е само малка част която анализирам, ако поне 50% е така се замисли сериозни как продължаваш, иначе пак ще сменяш гардероба.
Героинята може би все още чете твоите теми и ти нейните, ако не го обсъдете откровено и се разберете кой какво иска, и доколко е съгласен да рискува.
Извинение за нежната половина, че с правото казват че някой мъже не струват, пък колкото и добре да изглеждат.
Успех и на двама ви!

10.   9
Доста си си поиграл с анализа, но за съжаление не е верен.
1.Никакви нейни слабости не използвам- по скоро тя знае доста неща за мен.
2.Да, влюбен съм и съм запазил достойнството и на 100%
3.Смяната на гардероба съвпадна с повишаване на доходите ми, а и никъде не съм писал, че използвам еротично бельо!
4.Анализирах тази, която ми беше писала в темата и 99.9% не е тя.
5.Да, това за визия и телосложение е индивидуално и различните мъже харесват различни жени.
6.Нито работим заедно, нито ми е шефка.
7.Няма нормална щастлива връзка- ако имаше такава щях да съм грубо отрязан и това може би щеше да е много по-добър вариант за мен.
А за това, че не струвам не знам как да ти отговоря, тъй като жените с които съм спал са по-малко от пръстите на едната ми ръка, а през годините са ми се натискали повече от колкото са ми пръстите на двете ми ръце!А по време на дългогодишния ми брак не съм бил с друга жена освен съпругата ми, въпреки изневярата и!!!