Безразлични са ми
Здравейте! Искам да споделя, имах приятел, но се разделихме отдавна. Мина се доста време пробвах с много други съвсем различни по- характер, външност, държание. Кефят ме, но не успявам да се влюбя. Викам си тоя път е различно, но след известно време ми става скучен въпросния и почвам да си търся друг.

Коментари

1.   Или те са ти наистина антипатични, или имаш травма от раздялата с бившия и вече не вярваш на мъжете? Страх от изоставяне? Не си дала информация, но определено изглежда като някакъв вид страх, който ти е създал бариера, която те пази, но и не допуска никого до теб, а това ще те измъчва в бъдеще, ще се задълбочи ако не седнеш да си направиш себеанализ, или поговори с приятел, който те познава и разбира, или с психотерапевт.

2.   Ами безразлични ще ти са. Ти си сменяла много момчета и си свикнала да ги използваш (повтарям, да ги използваш) само за секс. О, има много такива жени-това са курвите. Като опитат с няколко мъже те не могат вече да заобичат отново и да се спрат. Сменят ги често като бельото си. Ти искаш разнообразие като мъжете плейбой. Няма да си седнеш скоро на задника и да мирясаш, това е болест. Днес жените по бройки на мъже надминаха и курварите по бройки на жени. Вие отдавна сте грабнали щафетата на победители в този спорт. Може и да спечелиш някоя голяма "награда" скоро в този спорт.

3.   Няма как да се влюбваш във всеки, приеми го. Някои хора ще ти допадат повече от други. Понякога ще се влюбваш, друг път ще си привлечена само физически, а трети ще си привлечена на емоционално ниво и нищо повече от това. Нормално си е. Няма как два пъти да се влюбиш еднакво , всеки човек ще ти носи различно усещане и това усещане ще си е само между вас. И никога не започвай връзка с огромни очаквания за любов, подобни неща не могат да бъдат планирани, това са чувства, не схеми.

4.   При честа смяна на партньора често се получава едно привикване към смяната, което прераства в апатия. Просто нагласат ти се променя от градене на дългосрочни отношения към смяна.

5.   поздравления ти си ку*ва не е голямо мистерия

6.   искрени съболезнование на онзи който се влюби в теб, явно до тогава ще си била с 30... ако вече и не си. Сменяй мъжете, но не ги използваш ти, а те теб, защото ние ви чукаме, а не вие нас и после ние ви коментираме, като седнем на маса с приятели как сте го лапали и как сте го поели : ))) продължавай бейби

7.   Нормално съвременно момиче. Повечето сте така.

8.   Нещата могат да се променят, ако си изградиш критерий, ако започнеш да си търсиш човек, с който имате общи интереси, общи теми, който може да ти бъде и приятел, не само гадже. И когато го намериш, не бързай, а изграждай отношенията крачка по крачка.

10.   Ще си намериш майстора, не ги слушай тези по-горе :)