Изневерих, а сега какво...
Здравейте, на 20г съм имам приятел от 3години и нещо, почти 4. Връзката ни е страхотна, той прави всичко за мен и аз за него. Пасваме си идеално като характери. Но въпреки това, аз му изневерих с едно момче миналата година няколко пъти, наскоро пак със същото момче и ми харесва. Не чувствам вина. Започвам да мисля повече за него, отколкото за приятеля си. Но ако се разделя с приятеля ми, знам че ще се чувствам ужасно и няма да искам да бъда с това момче, с което съм изневерила. Не знам какво да правя, може би да прекратя отношения и с двамата, малка съм за връзка и глупава. Или просто жените си остават КУРВИ?

Коментари

1.   Тема провокация. Нищо повече.

2.   Говори за себе си, аз не съм курва. Просто си глупава и наивна. Постави се на мястото на приятеля ти. Скъсай с него, защото е по-добре сега отколкото да изгубиш още няколко години когато вече си по-стара и да осъзнаеш, че не е за теб или той да го направи. Като цяло не сте един за друг и не е перфектно всичко, щом изневеряваш системно и не чувстваш вина. Дори бих казала, че не го обичаш, а по-скоро ти харесва факта че просто имаш приятел. Прекрати отношенията и с двете момчета и се фокусирай върху себе си, ако трябва си намери нова тръпка, но гледай да не правиш пак глупости.

4.   В началото със сигурност ти е било трудно да изневеряваш, защото си чувствала вина,после ти е харесало,а след това вече ти става навик ни угризения на съвестта ни нищо.Заслужаваш само такива които ще ти изневеряват и на теб.

7.   Просто се е изхабила връзката и флиртуваш с други. Млада си поживей си още малко ;)

8.   Е, както си я подкарала няма да има спиране. Представи си само на 40 г. като станеш с колко ли ще си изневерила.. Горко на съпруга ти.

10.   Да

11.   Темата е написана от момче, посечено от момиче!

13.   няма лошо, тръгни с този, който те е изчукал и до 1 месец те е оставил. Няма как, ще ти се върна бейби. Чукай се на воля, бати ку*вите, ако аз те разбера, влагам в теб и си ми приятелка ще ти счупя главата в стената и ще ходиш в пирогов най-малко, после ще се съберем ще правим секс. Ще те завържа и ще викна 3-4 човека платени да те изчукат и и те гоня със спермата по лицето вечерта гола, пък се оправяй както искаш.

14.   Абсолютно права си, вие жените си оставате неизлечими курви, не всички, но повечето от вас. Този факт отдавна съм го разбрал и затова съм решил да си живея живота като ерген. Вие му мислете.

15.   Ти решаваш дали си курва или не. Всичко са извинения, защото е по-лесно така. Аз те съветвам да кажеш директно на момчето. Рано или късно нещата се разбират, какъв е смисълът да го нараниш след 5 години например, когато разбере, ако все още сте заедно? Само ще му изгубиш още време. Ще го преживее и ще си намери друго момиче, което дано го цени повече и това е. Така че, ако не искаш да си курва, просто му кажи директно, извини се, скъсай с него и си ходи при другия.

16.   Не слагай всички жени под общ знаменател! Ако нямаш уважение към себе си, уважавай поне другите жени. Всеки сам гради бъдещето си. Има различни хора и различни мнения. Ако за теб е ок да се държиш по такъв начин - забавлявай се, живота си е твой. Моето мнение по твоя въпрос е, че трябва да оставиш момчето с което си от 4 години, защото не си му вярна и не е честно спрямо него. Свикнала си с него, в началото ще ти е трудно свикването без него, но няма да ти отнеме повече от седмица-две. С другия прави каквото си искаш, но едва ли той иска някаква връзка с теб. И особено ако знае, че си изневерила с него на приятеля си, няма да иска да бъде с теб, защото ще направиш същото и с него. Не си вече дете, дръж се като голям човек. Успех!

17.   Първо... аз не съм изневерявала, но мисля, че ако направя такова нещо, първото, което ще почувствам е гузна съвест, поне аз съм така когато направя нещо, което смятам за нередно, така бях като дете, затова вече, пораснала съм и се възспирам да правя неща, които са в разрез с моите ценности, за да не се чувствам зле. Обаче ако се случи, мисля че ще кажа на приятеля си, длъжна съм, той трябва да знае, пък каквото ще да става, решението е негово ако реши ще се справим заедно с това... ама най-вероятно няма да имам очи, да го гледам след предателството, но... да речем, че ми прости, това ще значи, че много държи на връзката ни, и ще направя всичко възможно, и аз да покажа, че държа на нея... Всмисъл... виж, хората грешат, прошката е нещо добро, но злоупотребата с нечие доверие, добрина и любов - не е добро. Ако мислиш, че съм курва, бъди си такава и не лъжи себе си, и мъжете започвайки връзки.

19.   Темата ми прилича като писана от момче, което се опитва да накисне момичетата, но това си е мое предположение, но не са 100 процента. Както и да е.

Ми, то вие сте си такива жените, имате си всичко и пак от келешлък си харесвате някой и си лягате с него без изобщо да има смисъл. При все, че си имате всичко във връзката...

20.   Некой да я гръмне таа, та момчето да си намери някое истинско момиче.

21.   няма никакъв смисъл да продължаваш връзката защото винаги ще ти седи това на главата, отзад в съзнанието и някой ден той ще разбере повярвай ми.... Просто скъсай и си намери някой друг нов...

23.   Номер 7, говориш абсолютни глупости. Има огромна разлика между това да живееш и това да курвееш. Аз избрах първото и не съжалявам. А ти, авторке, недей да заклеймяваш всички жени, не всички са курви! Щом не си щастлива с приятеля си, остави го. Не го прави на глупак, постави се на негово място... Позволи му да намери някоя, която да го обича истински, ти също потърси щастието си другаде. Тази връзка е обречена и омърсена...
Ж, 21

24.   Не знам дали наистина си момиче или си момче, не знам дали историята е истинска или провокативна, но последното ти изречение ясно показва, че имаш проблеми със самочувствието и пълноценността в живота си. Работи в тази посока.
Ж31

25.   Специално ти авторке си глупава и курва и такава ще си останеш. На 20 години си и с колко мъже досега си се чукала, имат ли две дузини или са повече. Какви курвета сте вие младите. Ужас сте.