Влюбена в преподавател
Здравейте на всички!
Аз съм едно нормално 21 годишно момиче, студентка съм и съм влюбена в мой преподавател, асистент който ми води упражнения. Той не е много по-голям от мен, 6 години, завършил е магистратура миналата година и директно е почнал да преподава в университета. Знам, че звуча адски банално, не съм вярвала, че ще ми се случи, но ето. По време на упражнения той се държи много приятелски с всички, но усещам, че прави визуален контакт много по-често с мен. Усещам, че се наблюдаваме прекалено много един друг. А аз буквално гледам само в очите му, омаяна съм от големите му топли очи, но повече ме привлича самият факт, че е много ерудиран и интелигентен, той е еталонът ми за мъж.
По-лошото е, че специалността ми е такава, че той е един от двамата асистенти, които ще водят всичките упражнения от тук нататък, и ще ми бъде адски трудно да го избягвам. Не мога да го избягвам, не мога и да си помисля за нещо между нас, защото си давам сметка, че той гледа на мен единствено и само като на студентка.
Здраво стъпила съм на земята и знам, че нищо не може да се получи между нас, и това ме съсипва, тъй като в него откривам всички качества, които търся в един мъж. Влюбена съм, но всичко ще си остане платонично...

Коментари

1.   Аз имам приятел от детинство, който стана преподавател в университет, а жена му му е била студентка.
А моят мъж е с 10 години по-голям от мен, а като е завършил университета за 2 години е преподавал на моя набор но не в моето училище предмета си. Така че не се знае.

2.   Опиши ми силата на оргазмите, докато матрубираш мислейки за него!

3.   Действай. Няма нищо лошо. Познавам студент, който се ожени за асистентката си. Сега имат дете даже.

4.   Глупости, няма причина да не може да стане нещо. Разликата в годините е супер малка, а това че е преподавател не е никакъв проблем. Съвсем не е задължително да гледа на теб като на студентка, дори и на 40 да беше.... а той е на 27....

5.   Има го и другия проблем-ако стане нещо, и ако някой разбере , колегите ти ще си мислят,че изкарваш оценката си по даден предмет като спиш с него, и за двама ви ще е гадно. Много са опасни такива отношения.

6.   Номер4, той и на 80 да беше този асистент, пак 'съвсем не е задължително' да гледа на нея като на студентка. Защо го споменаваш изобщо това 'и 40 годишен да беше'? Щото ти си 40 годишен, или 50?
Какво е това натрапване пак на стари поколения.. Отврат! И няма общо с темата.
СТИГА СТЕ НИ (се) НАТРАПВАЛИ ВЪЗРАСТНИ МЪЖЕ!

Авторке, 6 години не е 'супер малка' разлика, както казва номер4, но е Окей.
Обаче не е етично преподаватели/преподавателки да имат любовни неща със свои студентки/студенти.
Можеш да изчакаш да минат следващите 2-3 месеца и да му пишеш да излезете като мине сесията юни месец, или поне изпитите по предметите, по които той ти води.
И така лятото, като сте далече и необезпокоявани от университетската среда, да видиш какво ще стане м/у вас, защото доколкото разбирам го искаш за приятел, а не просто за секс.