Тя пие противозачатъчни
Здравейте, аз съм мъж и искам да имам 3 деца. Намерих си гадже, майка ми много го харесва. Тя беше най-добрата в нашата магистратура. Аз искам 3 деца и сам да издържам семейството. Тя в началото не искаше, но каза, че би направила всичко, за да бъде с мен. Намерих си допълнителна работа и така решихме да правим опити за бебе. Вече година. Чудих се защо не става, докато вчера.... случайно я хванах с противозачатъчните. Бесен съм! Толкова опити и едно нищо! Исках обяснение, тя каза, че я било страх от раждането, че не иска деца и че е с мен, защото само и натяквали, когато била сама, че не можела да вържи никой до себе си и че защото всички ни сватосвали. Обичала е времето, прекарано с мен. Аз я обичам и не знам какво да правя в случая. Каза, че в никакъв случай няма да роди 3 деца. Всички ни сватосваха, докато най-накрая успяха. Сега какво? Противоречието е голямо - аз искам 3 деца и жена, която да се грижи за тях и да не ходи на работа, а тя ми каза, че не искала деца и иска да работи. Наистина не знам какво да правя в тази ситуация, дори мислех тя като не иска деца да платя на някоя да ми роди 3 деца, но не знам. Обичам я, аз искам деца, тя-не, казусът е доста сложен. В същото време друго момиче ми пише, че ме обича и че ще ми роди 3 деца. Объркан съм.

Коментари

1.   Шегуваш се, нали? Това трябва да е измислено?
Като цяло нямаш право да решаваш как друг човек ще живее. Ако една жена иска да работи, нека работи. Ако тя има желанието да роди, добре, ще роди, но ако не е съгласна за 3 деца, никак не е правилно да я притискаш. Говориш в началото за тези неща, молиш за откровеност и ако не стане, взимаш си следващите решения внимателно, а не мрънкаш и не упорстваш.

2.   Просто бягай. Ще стане като с тази 33 годишната от друга история тук, която се сетила, че иска мъж, дете и семейство, ама си поживяла преди това. Аман! Намери си някое момиче, което няма да те лъже. Поздравления за това, че искаш семейство, иска се смелост и да не си шибан егоист, на което повечето хора се обиждат, но са именно такива!

3.   Няма казус - това е трябвало да го обсъдите много по-рано, още когато сте решили да живеете заедно. Явно искате различни неща и трябва да сте искрени за такива важни неща. Какво значи друго момиче ми пише, че ще ми роди три деца и ме обича? ! Ти въртиш номера зад гърба на жената, с която си в момента. Като ти е фикс идея три деца и домакиня вкъщи, разделяш се с настоящата и си търсиш това, което искаш.

4.   " Бързата кучка, слепи ги ражда".
Приятелю! Аз също си затворих очите и виждах само мое дете. Не ми се живееше. Като теб исках единствено да създам семейство и да държа в ръцете си собственото си дете. Стигнах до там да търся жена да и платя само за да го роди. Изключих абсолютно всичко. Предпазливост, внимание и т. н. Докато не се запознах с жена на 33 и и казах директно. Това имам; искам това и това, ако не си съгласна да не си губим времето. След 6 месеца тя забременя. Когато разбрахме, Велзевула нахлу в живота ми. Попиляха ни с изследвания и тревоги. Усложнено раждане. В момента синът ми е на 5 години и е с диагноза психоза. Държи се като аутист. Не говори и общо взето се държи като за година и половина. И всичко това е заради този изрод майка му! Когато разбра, че е бременна това "нещо" откачи. Обърна се на 180 градуса. Скандали, крясъци, разправии. Идвало ми е да и откъсна главата и да я занеса в районното. Не скачай в торбата с главата напред. Спри да я притискаш. Нека да роди едно дете, а другото само ще дойде. Не си насилвай късмета. Тази която ти обещава да ти роди деца не е от читавите. Не гони дивото за да не изпуснеш питомното.

6.   Разделете се! Не може да притискаш така жена да ти ражда и да остане на твоя издръжка. Ами ако нещо се случи, ако се разделите? Тя ще остане на улицата, без професия, без пари и с три деца на ръце. Мислиш ли за това изобщо? Я си предстви, че ти си жена. харесвате се с мъж, но той иска деца, постоянно да се чекнеш и всяка година да си в родилното. И да висиш на негова издръжка. Вече си викаш "Добре, че не съм жена" нали? Ти не търсиш жена, която да обичаш и уважаваш и приемаш, ти си търсиш робиня, която да седи вкъщи, да ти ражда и гледа потомството, а ти само да си лежиш на дивана. Ами приеми го, не всяка жена си мечтае вече да бъде робиня. Не и в 21 век. Давайте, нека оплюването върху коментара ми да започне сега!

7.   Измишльотини на квадрат.

8.   Насила хубост не бива! Щом не иска, чао и толкова, има други които искат. Не пишеш на колко сте години, но на жените малко по късно им идва акъла, ако е на 20, може да я почукаш още малко, докато и дойде акъла!

9.   хах . Не можеш да накараш някой, да седи и да гледа само децата . Първо се ражда 1 -след това се мисли за друго. На колко е ? С това напъване да имате веднага не е добре , но и да те лъже не е ок.

10.   * Звучиш вманиачен,което не е добре за теб.

* Ако тя не иска деца не може да я накараш,като искаш деца намери си инкубатор.

* Не си написал на каква възраст сте???

* Всичко става с обич и подкрепа,не с насилване на нещата.

- Maryjane

11.   Освен, че няма да ви роди деца, ще си докара и рак на гърдите от противозачатъчните, защото са хормони.
М 1964

12.   Намери си циганка. Като гледам колко си тъп и заблуден - ще си паснете.

13.   Не можеш да принудиш някого да имаш дете, това не е аксесоар. Трябва да се говори спокойно на тази тема и да има разбиране от двете страни.

15.   Ти си много смотан..

16.   Защо точно искаш 3 деца? Откъде си сигурен, че дадена жена може да зачене толкова и износи? Хората на едно се радват, защото понякога трудно става, ти си убеден, че 3 може да ти даде някоя. Имаш ли възможност да ги отгледаш в момента, или ти е фикс идея? Можеш ли финансово в момента да издържаш петчленно семейство, и изобщо годен ли си за баща вече?
Насила хубост не става, и май ти е станало мания това с трите деца, и затова другата ти изглежда добър вариант. Тя пък ти казва, това каето искаш да чуеш, и едва ли ще е по-различна от сегашната. Ще те върже с децата, защото е отчаяна. Май не си дорасъл за семейство и сериозни отношения. Не става само с искане на 3 деца, или да ти е мания. Ако на всяка го казваш, ще ти се чуди защо точно толкова и защо ги пришпорваш да раждат. Може сегашната ти приятелка да не е съгласна да е домакиня и да си стои в къщи. Или пък да ражда толкова деца, може 1-2 да и стигат. Може да не се чувства готова, но с твоето настояване не правиш добро и на двама ви. А пък другата е поредната отчаяна, която ще ти роди мечтаната челяд, само да си неин. Сам си се насадил с твоята мания.

17.   Зависи на по колко години сте. Една жена като стане на 33-34 и нагоре сама почва да мрънка, че иска деца. Ако туко що сте завършили не е проблем няколко години да поработите. Работата не пречи да има жената деца и да се грижи добре за тях. Аз имам в момента едно и ще имам и още, но ням да съм домакиня, защото това е скучно и неблагодарно занимание. Имам хубава работа и ми харесва да съм там, а след работа с мъжа ми сме равни.

18.   Дано не е истина....

19.   МОМЕНТАЛИЧЕСКИ я разкарай. Една година да те лъже е тотална подигравка с теб. Ако беше с мъже нямаше да съм толкова краен, случава се, но да лъже за общото ви бъдеще е непреодолимо препятствие:
- не можеш да и се довериш за нищо
- манипулаторка е
- вечно ще съжаляваш, че нямаш 3 деца по нейна вина
- жена, която не иска деца е червен флаг.
- жена, която не иска деца специално от теб... ясна работата

20.   Пич, не си прав. “Майка ми много го харесва”. Ти на колко години си и що за мъж си щом критерият ти за жена е мама да я харесва? Мама ли ти каза, че трябва да имаш три деца и да държиш жена си вкъщи домакиня? Няма какво да й се сърдиш, че не иска да имате деца. Защо да свързва живота си с мъж, който си е навил на пръста, че си търси инкубатор за три деца, детегледачка и домашна прислужница? Ти не я обичаш изобщо. Ако я обичаше, щеше да искаш тя да бъде щастлива и щеше да уважаваш мнението й, включително това кога е готова за деца и дали иска да работи. Децата са следствие от любовта между двама души, а не цел. Все пак, ако си убеден, че това искаш, по-добре потърси някое момиче от малък град или село - много от хората там мислят по подобен на твоя начин и би могло да ти се получи (това е съвет, не се заяждам и не целя да обидя никого - не всички са такива, както и не всички в града са модерни и там има хора с патриархални ценности).

21.   Щом я обичаш, пусни я на свобода. 3 деца са много, сам ще се убедиш, когато се появи първото.

22.   Ти не си нормален.
Посети психиатър.
Деца не се правят ей така.
Още не си усвоил правописа и се водиш по акъла на майка ти, но деца ще правиш.
Та ти още не си пораснал!
Прегледай се, сериозно, тази фиксация не е нормална.
И само за статистиката, от ромски произход ли си? Мюсюлманин?
Наистина не искам да те засегна, просто забелязвам такива фиксации предимно в хора от този тип и ми е интересно дали и ти си част от правилото.

23.   Е много я обичаш, щом не можеш да напаснеш желанията си към реалността. Може да си стиснете ръцете на едно или две деца и да си поделите майчинството. Нищо няма да ти стане да си погледаш и ти собствените деца. С искане само не стават нещата. Една жена като види, че мъжът е готов да поеме родителската си роля, е по-склонна да роди повече деца. Ти си мислиш, че бременността, раждането и кърменето са песен, но те се приравняват към тежък физически труд. Това ти е спестено, а ти и след това не искаш децата де факто. За какво са ти, само да си продължиш гените, но друг да ти ги отглежда (и после да ревеш, че не са възпитани добре! ). Ами дарявай сперма щом не искаш да се грижиш за децата си.

24.   Зарязвай я, лъгала те е година тази жена. Ходи при другата.

26.   Разкарай я. Не ти трябва тази пикла.

27.   Намери си жена, която иска същото, което и ти.

Alpha, ж. 30

28.   Намери си друга, която също иска деца.

29.   Харесва ми идеята ти, освен това, че тя не трябва да работи. Един нормален мислещ за демографската криза.

31.   Аха...
И това момиче, дето те обича и ще ти роди 3 деца как те обикна? По телепатия и през чата ли?
Май ти си авторът и на историята за оная, дето я извели веднъж с чисто ново BMW и за втората среща си направила двойна клизма...

32.   Защо пък точно 3 деца? Странен си и не уважаваш мнението на човека до теб.

Bluebell

33.   Авторе, ти не искаш жена, а инкубатор! Не знам какво си представяш, но приятелката ти също е човек и има право на мнение и на свой живот. Не можеш да насилиш жена да ражда и то три пъти, ако не иска! Така, че просто спри да издевателстваш над момичето, разделете си и потърси жена, която наистина иска да има много деца и няма нищо против животът и да мине между телевизора, пералнята, печката и смяната на памперси, а по-късно писането на домашни. Ама нали знаеш какво значи това? Че ти ще трябва да поемеш цялата издръжка и на жената и на децата. Защото няма как хем тази жена да ти роди три деца, хем да е прекрасна домакиня, хем да работи на пълен работен ден. Та да не ревнеш един ден, че парите не стигат, а? А колкото до това, че другото момиче е съгласно да ти роди 3 деца. Не мислиш ли, че това си е изневяра спрямо приятелката ти? Хем я обвиняваш, че не иска да живее така както ти искаш, хем зад гърба и си пишеш с друга и дори обсъждаш колко деца ще ти роди. Подло, много подло. Отделно, ако все пак скъсаш с настоящата си приятелка и се събереш с другата, я ти роди деца, я не. Защото на приказки в интернет можеш да обещаваш какво ли не, ама като стане напечено никак не е сигурно, че няма да даде на заден. Така, че добре си помисли ти какво търсиш. Равностойна партньорка, която да обичаш и да уважаваш мнението й или крава за разплод. Ако е второто, остави момичето да си потърси някой, който наистина ще я обича такава каквато е, а ти си потърси някое момиче без образование, без амбиции и без мечти, което е готово да изпълнява всяка твое желание стига да я издържаш. Защото щом не зачиташ желанието на приятелката си за нещо толкова важно, сигурно е, че няма да я зачиташ по принцип, така че ти трябва жена, която няма нищо против да е слугиня без право на мнение. Съжалявам, авторе, но просто си роден на грешното място и ако не ти харесва... Саудитска Арабия знаеш къде е. Там ще имаш не 3, ами 13 деца ако поискаш.

34.   Много точно казано от номер 22. Напълно съм съгласна. Аз също наблюдавам същото, което казва.
Ж22

35.   И аз за много неща не съм съгласна с автора, но пък за най главното го подкрепям с две ръце-никоя жена няма право да лъже партньора си. Той си въобразява, че правят бебе-тя пие противозачатъчни. Никой никого не може да накара насила да роди-ама бъдете честни, коректни, говорете с човека до вас, не лъжете. Не губете времето на никого, щом не искате деца си намерете партньор просто за секс-ще ви лапнат като топъл хляб. Само не лъжете.

36.   Много сте яростни всички да упреквате човека, а не забелязвате тънката линия, че той ѝ е казал. Казал е на момичето, че това иска, бил е честен с нея. Като толкова го обича, тя трябва да го лъже и да пие противозачатъчни? И до кога така? После ще го лъже, че не може да има деца ли? Като не иска деца, да не е с него, бе? Инкубатор, ала-бала. Човекът иска 3 деца, иска жена и семейство. Като тя не го иска, какво прави с него? Като му ОБЕЩАВА, че ще го направи, защото много го ОБИЧА, защо го лъже? Обича, ама обича както на нея ѝ изнася. Не всички са като вас - самодостатъчни си и да искат най-много едно дете, да се отчетат. Има хора, за които това е целият живот, както за доста от вас работата им и кОпона.

37.   Малко ми звучиш като откачалка. Вманиачил си се в тая идея да имаш 3 чаавета. Някой да ти е казвал случайно че нешата се случват от само себе си и колкото повече навиваш манивелата толкова повече се дърпа другата страна. Когато му дойде времето то ще се случи дали с тази жена или с друга. Ако си на 45-50г давай зор ама иначе защо бързаш. Поживейте си, опознайте се виж тази ли е жената защото нали се сещаш че децата ти ще пораснат и ще си тръгнат и п. к ще остане жена ти. Ако ви е било писано ще имате деца и колкото ви е отредено от горе- може 1, може 4.
Номер 33 ти го е написал много точно

38.   Виж, ще ти го напиша просто и ясно. Забременяването е само началото. Едно е жена да забременее, съвсем друго бременността да протече безпроблемно и самото раждане да е без инциденти. И това да се повтори 3 пъти, колкото искаш ти. Много хора с мъка имат едно дете, защото нещо се случва, жената губи плода, или трудно зачева изобщо. Понякога хората пробват с години за едно дете, а ти искаш от раз да стане. Работите стават с късмет, и правилно напасване на партньорите. Изобщо помисли ли колко време ще и е необходимо да ти роди 3 деца, всяка година по едно ли? Или колко опита ще трябва? Ти изобщо пита ли колко деца иска?
Имах отношения с такъв като теб, и по-добре, че се разделихме. Тогава просто не с чувствах готова за дете, нямах постоянна работа, бяхме още в началото на връзката си, нямахме и една година заедно. Обичах го, но не бях сигурна дали той е човекът за мен, и с това припиране просто ми опротивя. Правенето на бебе лесно, ами после? Обвини ме, че не искам деца, че ги мразя. Пълни глупости! Просто тогава не бях готова емоционално за тази стъпка. След време срещнах вече съпругът си, и си имаме детенце. Но той не ме пришпорваше и поставяше условия. Просто се случи. Правиш огромна грешка, като я ограничаваш да е домакиня и да ражда само. Тя трябва да работи, да се развива. Така само ще те намрази, и дори и да ти роди дете, за нея то ще е нежелано, защото не е искано. Да, ще се грижи, обича, но няма да е като да го е искала. А пък другата, тази дето много те обича- просто ти казва това, което искаш да чуеш. Ще ти обещае деца, за да те върже, нищо повече. Никоя жена няма да прибегне до такива обещания, ако не е много отчаяна и малко луда.

39.   Аз направо се изумявам как тук жени масово изкарват мъжа, че е ненормален, че иска три деца. Явно не случайно раждаемостта сред българите е толкова ниска. Макар, че има доста български семейства с 2 деца, тук таме и с 3, но има много, които нямат. И не защото не могат, те даже и не са пробвали, а защото ги мързи да гледат деца и са по живота. А истината е, че време има за всичко, стига човек да е добре организиран. Те тези, които нямат деца, повечето гледат кучета и котки, те също изискват грижи, защо да не гледат българчета, ами животни само? Виж, ако мъжа е мангал или западняк, тогава българката е склонна и 10 деца да му роди. И тук не става въпрос за пари, има досататъчно българи с манги, а за омраза към собствения си етнос и неприязън и злоба към българските мъже и българското. Вас българска майка ли Ви е раждала?

40.   Дали темата е провокация или не не знам, но знам, че много от проблемите на хората идват от неосъзнаване, неискреност и стремеж да промениш другия и начина му на живот. Много по-лесно би било, ако хората говореха искрено за това, което търсят и търсеха подходящ за себе си партньор, а не си навиваха на пръста фикс идеи. И от едната, и от другата страна.
Ж31

41.   Иначе и бащата на моето дете уж много искаше дете. От своя страна аз исках да изчакаме, а той ме убеждаваше. Е, убеди ме. Правехме дете целенасочено. После изведнъж, щом се оказах бременна, той искаше да абортирам? ! Да, ама не е познал! Уж после се радваше, но малко след раждането се покри. А сега се влачим по съдилищата. И те така...
Ж31

42.   Към 39
Авторът поне 10 пъти натърти в своята история, че иска 3 деца, без значение от коя, само толкова да са. Ей това вече не е нормално. Проблемът не е, че иска семейство, ами че този брой деца му е като фикс идея, и приятелката му веднага трябва да му ги роди. Ами ако жената няма физическата възможност да износи толкова бебета, какво правим? Дразни и това, че иска от нея да си стои вкъщи, вместо изобщо да я попита тя какво иска. Все едно му е инкубатор и домашна помощница. Нормалните хора говорят, и не се пришпорват. Може много да иска деца, но да не може да ги издържа в момента. Жените избират на кого да родят. Тук няма нищо общо богатството, колите. А дали мъжът е съзрял за дете, дали няма да те остави бременна, дали е надежден човек като цяло. Жените наблюдават, и не е добре ако черните точки се трупат, било от поведение, думи. Иначе щеше да се ражда от всяко гадже.
Друго, което мен ме подразни, е че авторът изобщо не обича приятелката си, щом изобщо обмисля вариантът с другата, която уж иска същото като него. Все едно се намира на пазара, и оглежда стоката. Хвърлил е толкова усилия в сегашната си приятелка, само за да я захвърли заради някаква, дето уж щяла да роди от него. Кой нормален прави това? Кой нормален, уж обичащ мъж, ще иска деца на всяка деца от която и да е? Нали трябва да обича майката, нали ще живеят заедно, нали тези 3 деца трябва да имат семейство? Много поучителна е историята под номер 4, ако е истинска. Човекът от бързане и пълна липса на мисъл, сам се е насадил. Сега и троши главата, защото работите не стават насила и по часовник. Да не си губили напразно времето? ! Еми, така си направил нещастни трима души, включително едно невинно дете, което няма вина, че тати бърза като невидял и си преследва своята мечта.