Сама ли ще съм
Аз съм жена на 22 и преди малко повече от година си намерих гадже и чак тогава правих секс за първи път. Изобщо не се карахме, но след година вече си омръзнахме и не се обичаме като преди и се разделихме. Аз съм срамежлива и тогава чак се изненадах, че си намерих гадже. Тогава се страхувах, че ще си умра девствена, а сега се страхувам, че ще умра без мое семейство. Ние се бяхме запознали в университетът ни. Не му беше направило проблем, че 2-ри курс бях девствена. По друг начин случайно дали някога ще мога да си намеря гадже. Дали на работа или докато отивам до магазина или в някой автобус или както и да е. Аз в градът ми излизах с приятелки, но на дискотеки много рядко ходех. А сега в градът с университета ми пия кафе с колегите и също много рядко и след лекции излизаме и излизах и с бившия. През другото време си стоя в общежитието. За това се чудя дали като не съм много общителна и не излизам много някога пак ще мога да си намеря гадже. Поне вече имам някакво самочувствие. Мисля след няколко години ако си нямам да се регистрирам в сайт за запознанства. Но за тях съм чела, че много стари мъже си слагат фалшиви млади снимки или че някой искат просто секс или да изневерят на гаджето си. И друго бившия пръв започна да ми говори и аз отвърнах. Ще е добре ли пак да чакам някой мъж да започне, защото мен ще ме е много срам аз да започна с някой. Откакто бях с него започнах и по-добре да се обличам и да се гримирам понякога. Преди това си мислех даже, че никога няма да искам деца, че то е памперси, реване, пари, но след като бях с него осъзнах, че ако някога обичам наистина някой ще искам да остарея с него и да имаме дете. Та като стана на 80 да не се чудя защо изобщо съм живяла и че съм изпуснала най-хубавото в живота. А парите на мъжа не ме интересуват колко ще са. И аз ще работя. И последно Харесвам свестните мъже, няма да се оставя някой да ме бие или всеки ден да се прибира пиян. Има свестни повярвайте. Бившия пиеше само на рожденни дни на приятели като ходеше и пак не се напиваше.

Коментари

1.   Аз съм на 20 и също като теб съм доста срамежлив.
Не си сама, всяко нещо си чака своето време, повярвай ми.

2.   Ние не сме Бог откъде да знаем дали ще умреш без семейство. Има нещо наречено съдба

3.   Като ти гледам правописа, или ще си сама, или ще е някой от тези, дето се напиват...

4.   Още си доста млада. Нещата коренно ще се променят като завършиш и почнеш работа. Ще почнат да се появят най-различни контакти и хора. Не го мисли това сега, а учи.

М35г.

5.   Много време отделяш да мислиш за неща, които просто се случват по някакъв случаен начин. Дори и да не искаш ти ще се срещаш с много хора, в такива времена живеем. Достатъчно е да имаш елементарни умения за общуване, колкото да поддържаш един нормален разговор и да задаваш въпроси. На дискотека дали съм стъпвала и 2-3 пъти в живота си, но днес вече деля дома си с някого и правим планове за сватба и бебе. Дискотеките не са единственото място, на което можеш да се запознаеш с хора, не се плаши.