Никой не ми вярва
Здравейте аз сам 5 клас. Правихме тест (*не класно*) по български от сборника ни и понеже аз никога не съм отгръщала отзад защото този сборник сме го отваряли 2 или 3 пати в годината. По време на теста реших да отгърна да видя какво има отзад. Заклевам се не видях отговорите защото не отгърнах изцяло страницата. Видях само картинка. Обаче госпожата ме видя и ми се скара. Каза ми че заради това че съм старателна няма да ни пише тази оценка защото така и така сме оформени и нямаше смисъл. Целия клас ми се смяха. Понеже мама все ме взима от училище една съученичка я видя и и каза. Тази съученичка уж ми беше приятелка ама ме предаде хич не ми пука обаче. Сега ми измислят прякори в училище като "преписвачка" "преславачката (заради името ми)". Даже някои хора които измислиха як начин да препишат понеже им се провалиха плановете ми удариха един шамар и ме напсуваха. Цялата година имах приятели сега сам сама, азщото тези хора не са ми били приятели. Как да ги накарам да ми повярват?

Коментари

1.   Ох мила ,вземи наблегни на сборниците и учебниците, този сайт определено не е място за петокласници!

2.   1. Не обръщaй внимaние нa думите им, и не сaмо нa тях a по принцип.
2. Избягвaй тaкивa хорa дa сa ти "приятели".

Кaто цяло дa не ти пукa зa нищо, остaви хорaтa дa прaвят кaквото искaт. Гледaй себе си, и не бъди кaто тях!

3.   Не го мисли, ще мине. Не е толкова голяма работа

4.   Няма да ти повярват. Ама скоро започвате ваканция. До септември ще забравят.

5.   Как така ще ти удрят шамар? И то нагли преписвачи? Друг път недей да позволяваш подобно нещо! Ако някой ти посегне физически или отвръщаш и се сбивате или директно при Директора! На подобни наглотии казваш мен кво ме интересува, че сте нагли преписвачи и сте глупави и толкова един тест не можете да направите! Не се свирай като мишка в никакъв случай. А на "приятелката", която е побързала да доносничи и кажи, че ще си отмъстиш. Нека трепери низката и душица. На майка си спокойно можеш да обясниш какво се е случило. Ако не ти повярва - нейн си е проблема, че ти няма доверие.