Свърши в мен по време на менструацията ми
Здравейте, както стана ясно от заглавието, проблема е следния. В първия ден от менструацията правихме секс и свърши съвсем съзнателно в мен. Знам, че шансовете човек да забременее са минимални, но все пак съществуват такива. Та въпросът ми е, да пия ли ескапел за всеки случай? Той ми каза, че няма от какво да се притеснявам, но за мое успокоение щял да вземе. Много ми е притеснено, защото точно сега не ми е до бебе, а като си знам късмета... Моля за адекватно мнение, нужен ли е ескапел? Другото, което ме притеснява е дали след прием ще ми се разбъзика цикъла. Не съм взимала преди, до сега е бил изключително внимателен
Да добавя, аз съм на 19, той на 35. Нито аз съм готова за майка, нито той има намерения. Моля за адекватно мнение, не съм запозната много

Коментари

1.   Аз малко не разбирам... Молиш ни за адекватно мнение, при наличинето на крайно неадекватна ситуация ли, или как?!?

2.   Само като прочетох заглавието и ми се додрайфа яко.Що не му позволиш да ти го набута отзад докато ..... Ще си направите копрофилия.

3.   Не се забременява толкова лесно, колкото си мислиш. Аз забременях на третата година, след като започнахме опитите. Шансът е изключително малък, така че не се трови излишно. И следващия път умната!

4.   Не, не пий. Няма смисъл.

5.   Ако се "разбъзикваш" с мъже без презерватив и им даваш да си правят кефа както си щат, много ще има да пиеш ескапел. Че и други лекарства.
Кажи на чичето, че ще му излезе по-евтино да си купува презервативи вместо ескапел.
Не би трябвало да забременееш по време на цикъл, но съществува малка вероятност.
Прочети още на: Зачеване по време на цикъл? Да, възможно е | Puls. bg - https://www. puls. bg/zachatie-c-39/zachevane-po-vreme-na-tsikl-da-vzmozhno-e-n-30378

6.   3-та година? Не се забременява лесно, но ако се е забременяло след 3 години опити, със сигурност е имало проблем. Нормално е след 1-2-3 до 6 месеца. След година и половина ако не се забременява, а се правят опити - проблем има.

7.   И аз мисля че няма. Овулацията е сл 14дни.

8.   Няма смисъл. И друг път като свърши в теб, докато нямаш цикъл и се чудиш дали да пиеш Ескапел, по-добре го пий веднага, а не след като ти отговорят в интернет. А в този сайт въпроса можеше да излезе и след 1 ден. Тея въпроси се питат в бгмама където се отговаря веднага. И Ескапел се пие възможно най-бързо. Чела съм, че колкото повече се закъснява със взимането му, толкова по-вероятно е да не подейства. А аз повече не бих правила секс с някой, който съзнателно свършва в мене и то като съм на 19. Иначе добре ти е казал сега не ти трябва Ескапел, само ще си развалиш тялото.

9.   Колко ти е дълъг цикълът? 28 дни или по-къс или по-дълъг, редовен ли е? Ако се случва да е къс, си изпий хапчето и най-добре повече не прави секс без презерватив. Може и да ти изпишат от хапчетата, дето се пият всеки ден. На мен малко не ми понасят, предпочитам си презервативите, но няма да забременееш, колкото и да се празнят в теб. Иначе и да не свършва в теб, пак има риск, а колкото си по-млада, толкова по-лесно е да забременееш. Ескапел обърква цикъла, пие се в екстремни случаи, но е по-добре от аборт. От болести пазиш ли се?

10.   Аз на твое място ,бих изпила едно хапче.
Не за друго, ама е така да ти дойде акъла!
Независимо дали си в цикъл или не, трябва да се пазиш след като не искаш дете!!
Това да не е шега работа? Първо кефа,после олеле...

П.с Забременях от първия опит за бебе. И не последователни опити, а само веднъж свърши мъжът ми в мен!
А , сега, би ли изпила това хапче?

Пазете се !

11.   Не, не ти е нужен ескапел. Не се тъпчи излишно.