Лида или Захир - хапчета за отслабване?
Търся мнения от хора, които са пробвали или техни приятели въпросните или подобни хапчета.

Захир се продава в аптеките, но почти няма мнения, че действа.

Лида пък има много положителни коментари, но някои споделят, че има йойо ефект (дано да се дължи на стари навици). Има странични ефекти, но ще ги преживея.

Моля, споделете мнения. Благодаря

Коментари

1.   Никое хапче не действа ако даденият човек не е на хранителен режим и рестрикция на калориите и вредните храни.
По тази логика няма плод/ зеленчук/ определена храна или хапче което помага за отслабването.

2.   Пробвала съм Лида преди 7-8 години, в картонена кутия и холограми, купена от китайски супермаркет в София.
Имаше ефект наистина, не ти се яде, но при мен след седмица започна да ми тече кръв като при цикъл и продължи около 3 седмици след спирането на хапчетата и така не ги допих. Не зная дали моите въпреки холограмите и сертификата бяха фалшиви или стари, ими на мен просто не ми паснаха.

3.   Хора нито едно хапче няма да ви помогне, ако не се научите да поемата по-малко количество храна и да имате режим на живот. Всичко е в чинията, няма такива глупости пълния от въздуха.

4.   маратонки и бягане в парка или на стадиона

5.   Мога да споделя само за Лида. Наистина нямаш апетит и пиеш много вода, но също така имаш безсъние и постоянно безпокойство. Пих ги 10 дни и просто не издържах на нервното напрежение, което създават.
Според мен не си заслужава. Пробвай с диета и лек спорт.
Аз започнах диетата 5:2 и скачам на въже всеки ден по 2 или 3 минути, като смятам да увелича до 10.
Успех.

6.   Субитраминът е с доказан токсичен ефект и дава сериозни поражения върху сърдечно-съдовата система с доказани 34 случая на сърдечен инфаркт при пациенти в САЩ в следствие на приема. Съставката е забранена и се продава нелегално в интернет главно внос от Китай, където освен токсичността на самата съставка е неясен произхода и чистотата на тези хапчета и какво още съдържат.

Трайно отслабване се получава само с намаляване на калорийния прием и ежедневно физическо натоварване. Всякакви такива медикаменти са неефективни и дори опасни.

7.   Хапчета за отслабване, колани, магчески диети и формули няма. Дори да свалиш килограми така, ще си ги качиш обратно.

Това от което имаш нужда е промяна на навиците ти.

Това означава да развиеш навици да се храниш по-добре, да спортуваш и да си изградиш една такава култура. Може да си мислиш, че е твърде трудно, но това е защото около теб всички са така.

Следи си малко от малко калориите, в интернет е пълно с информация, изгради си по-полезни навици и вече ще си в супер форма отвътре и отвън цял живот.

8.   Абе момиче зарежи ги тия химии, само ще си навредиш на здравето. Сутрин, обед и вечер по 40 клека, ако можеш и да тичаш още по добре и разбира се трябва да следиш какво ядеш това е истината.

9.   Еййй не разбраха, че няма как да плюскат като свине, по цял ден да им седят разплутите гъзища и накрая с едно магическо хапченце да станат като модел на виктория сикрет. Ами ще трябва да спрете да плюскате като за 10 човека, просто не съществува друг вариянт. ж22 :@

10.   Мнение? Престани да слагаш майонеза в кафето и обиколи блока няколко пъти. Форма се гради с постоянство - яж по-малко калории, готви си храната, движи се редовно. Не знам какви странични ефекти има тази пумия, повечето т. нар. fat burners са просто таблетки с кофеин и добавки. Ако това ще ти забавя цикъла или ще ти никнат мустаци... жалко.

11.   Недей се лъга да си взимаш хапчета за отслабване. Моя приятелка си докара сериозни проблеми с храносмилателния тракт заради такива "добавки".

В случай че нямаш много за сваляне, намали простите въглехидрати и започни да тренираш. Ако избереш фитнеса, най-добре ангажирай треньор. Изключително полезно е да ти съставят тренировъчен режим, да следят резултатите и модифицират програмата спрямо тях и най-вече да те научат да работиш правилно с уредите, за да избегнеш травми.

Ако килограмите са повече, първо се консултирай с лекар. Нека ендокринолог ти назначи изследвания на хормоните. Инсулиновата резистентност е много разпространена вече и не винаги я диагностицират навреме. В много случаи лекар се намесва, едва когато се стигне до диабет. И отново спорт.

Пий повече вода, ходи повече, спи повече, забрави асансьорите, не консумирай газирани напитки, сокове, бяло брашно и бяла захар.

12.   Имам дългогодишен опит с всякакви измишльотини за отслабване. Нищо не действа. Магията приемаш по-малко калории, отколкото можеш да изгориш. Разбирам желанието за по- бързи резултати. И аз била така диети, хранителни режими, промяна в навиците, лишения, но всичко става много бавно, а роклята където е в магазина е толкова прекрасна.... Винаги съм се хващала на въдицата на продуктите за отслабване заради по- бързите резултати, не че толкова нямам воля, а защото нямам търпение... предполагам и ти си така, но ще останеш разочарована и ще те яд че си дала пари за глупости