Бой с роднини
Много се разбирахме с леля и синовете и. Скоро стана един голям гаф, майките ни си повишиха тон и ние с братовчедите се сбихме до кръв. На единия му счупих ръката, но не съм искал да се стига чак до там. Няма и какво и за какво да се извиня би било смешно. Те започнаха кавгата. Въпроса е там, че сега съжалявам, може би не е трябвало да реагирвам толкова остро.

Коментари

1.   да не сте от малцинството :-) при тях е често срещано семейните сбирки да завършват с бой за разкош :-)

2.   Тя повишила тон на нея, затова оня се скарал с нашия, който пък го фраснал. 6 за мелодрамата, 2 за съчинението.

4.   Станалото станало, не се бийте повече, не е красиво.

5.   Това съчинение е на жена, но се представя за мъж за да си прикрива авторството. Тя просто иска да получава много коментари затова пише всякакви глупости. Няма как две възрастни жени да се препират на висок тон и да предизвикат пораснали деца да се сбият. Авторката нарочно не казва защо възрастните жени са си повишили тон за да ни накара да питаме. Това показва, че авторката /не автора/ най-безстамно си измисля историите.

6.   Боят е прекрасно нещо.
Мен ме е яд, че по очевидни съсловични причини, не мога да се бия с всички, с които имам желание.

Братан.

7.   Бийте се още,поне боят е по-тих от кавгата.

8.   Аз, ти вярвам. Хаха, присъствала съм на такъв цирк.
"Братовчед, тъпо реагирах, исках да се извиня, оздравявай." и си тръгваш.
Ти не се извиняваш за майка си, а за твоето действие, така че няма значение кой е започнал кавгата.