Как са ви хващали в изневяра
Не, не смятам да изневерявам, дори смятам изневярата за гнусна, но понеже ми прави впечатление, че много го правят, ми е интересно да споделите хващали ли са ви, какъв е шанса да ви хванат, как са ви хващали или как сте хващали половинката в крачка и как се криете и успявате ли въобще да се криете за дълго.

Вчера се бъзикахме с жена ми, понеже след работа прескочих до една бензиностанция и тя веднага се притесни да не съм катастрофирал и се обади. И ѝ викам "ей, човек не може една любовница да си хване". Майтапа на страна, но съм 100% сигурен, че жена ми би ме хванала на момента. Айде 2-3 пъти ще я забаламосам, че нещо са ме задържали, но ако я излъжа няколко пъти, със сигурност ще почне да загрява.

Аз съм семеен човек и след работа си имам семейни задължения като взимане на детето от училище, водене на плуване, пазаруваме съвместно и т. н. Една паралелна връзка веднага би се усетила и от моя страна, и от нейна. И се чудя изневеряващите как ги съчетават тези неща и жертвите толкова ли не могат да се усетят.

Личното ми мнение е, че обикновено или жертвите умишлено се правят на разсеяни или изневеряващите подценяват ситуацията и си мислят, че дълго няма да се разбере, но най-често грешат. Освен ако единия не е в чужбина примерно или не се прави само по командировки.

Не знам, вие кажете. Странно ми е просто как хората си вярват, че няма да се отрази на брака им, че всъщност "не си разваляли семейството
и че са много "дискретни". За мен трябва да си малоумен да не се досетиш след известно време. Поне в нашия случай, когато прекарваме много време заедно и правим заедно всичко, така стоят нещата.

Коментари

51-59 от 59

59.   Според разни проучвания - 10 % от мъжете задоволяват 90% от задоволените жени.
Има си доста причини останалите да не могат да свършат тази работа, но темата е дълга и не е за тук и сега.
Та аз съм от тези 10%. Имам съпруга, която обичам, и 4 любовници, които също обичам!
Стигал съм до 6 любовници, но е много трудно логистично. Буквално няма време за всичките
Любовниците знаят само за съпругата, но не и за останалите. Честно казано, най-трудно ми е да се крия от основната любовница, не от съпругата- на нея май не и пука много...
Досега жена не ме е хващала, но няколко от любовниците ми бяха хванати от съпрузите си. Въпреки че им бях давал указания, как да прикриват следите си...
Е, имам и засечки - върнал се 2 дена по-рано военен ме завари у тях в 7 сутринта.... Жив съм :)
Или мъжа се върна у тях през обедната почивка. Добре че бяхме оставили ключа в ключалката и имахме време да си вдигнем гащите...
Мда, има мъже, които предпочитат да играят карти с приятели, пред секс с половинката. Или риба, футбол и т. н. И някой трябва да върши тежката работа... И да прави жените усмихнати и щастливи...

трябва ли да вметвам, че не ме интересува какво мислят за мен дребнопишковците и моралиските?

60.   До 59. Разбирам те, непукист си. Не ти пука, ебеш и продължаваш напред. Аз развалих едно семейство на омъжена жена и още ми е гадно. Съпругът и ни хвана. Разведоха се и тя остана сама с двама тинейджъри. Просто като я видя колко е измъчена лошо ми става, а и сега е и безработна.

61.   Приятелят ми го хвана бившата му чрез фейсбук. Той е голямо перде и късметлия, месеци наред комуникирахме без драма. Но по някое време приятелката му за нещо си влязла в профила му и в същия момент сме си писали с него нещо интересно, зачела се е и схванала картинката. Разделиха се.
Но той не правеше нищо, за да ме крие реално погледнато. Тук-таме се сещаше да изтрие чата ни, но рядко. Закъсняваше от работа непрекъснато, излизаше по-рано от обичайното без да сменя метода на придвижване. Един почивен ден ми пишеше непрекъснато, а бяха заедно - казал, че е с разстроен стомах и висял повечко в тоалетната, за да си драскаме. Имаше случаи, в които уж двамата гледат филм ама всеки у дома си, а той щъка с мен навън някъде и после казва, че е заспал. Много често не й вдигаше телефона, а преди мен са се чували при всяка почивка. Спря да я взима от работа.
Ама и да се правеше на глупаво момичето, все пак той прекаляваше - ходили сме около тях, хванати за ръка, все едно е обвързан с мен. Стоели сме по пейки в близост до тях. Разминавали сме се с негови съседи, пускал ме е за секунди и те са едва стъпка зад нас и той вече ме хваща за ръка. Уникална наглост, казвала съм му го.

Разбира се, всичко се връща и на мен също ми изневери. ;-) Беше малко по-тактичен, разликата е, че с мен не искаше да се разделя, докато с бившата си вече е искал като се запознахме. Хванах го по елементарен начин. Купил й телефон за подарък. На себе си беше взел преди 2 месеца, аз не харесвам избрания бранд, родителите му ползват по-простички модели. И знаех, че има нова колежка, която е много симпатична и с която трябва да се запозная, много интересна личност. То и с мен така започна - много интересна му бях. Не намерих телефона, а касовата бележка. Питам го аз за кого го е купил. Ходили с шефа му да го взимат и бележката останала в него, не знаел за кого е. Защо го е платил с картата си? Шефът му нямал кеш ама му дал парите после. Да питам ли шефа му, с който сме роднини, дали е доволен от телефона ползватела му? Защо да съм го питала? Казах му, че и на мен ми е купувал телефон, като бяхме любовници. Вика "Нямаш ми доверие ли? ". Еми, не, нямам ти доверие и мисля че ми изневеряваш. Изнесе се, как можело така да мисля, той само мен обичал, не би го направил. Романи, романи, романи изписа за това каква ужасТ съм откъм доверие. След два дена видя, че не подавам, призна си всичко от А до Я. И си се върна.
Аз го обичам и не ми пречи нито опита му да ме излъже, нито самата изневяра. Не че не уважавам себе си. Просто знам че в него момент бях приоритизирала други неща в живота си. Не смятам, че за месец-два липса на засилено внимание заслужавам подобно нещо, но все пак той има нужда от много любов и това го разбрах още като му бях любовница. Негов грях, но моя грешка.

Приятелка от детството я хващаха лесно, тя не се криеше по кьошетата, ходеше по заведения с любовниците си, не беше трудно.
Бившият й обаче й беше изневерявал четири години неусетно. Как? Засилил вниманието си към приятелката ми, към нейните планове за деня, тя го приела за засилен интерес, а той просто си правел сметките. Тя се чувствала по-обичана от всякога, той също - но от друга. Не ги хвана. Тъй като с него аз останах приятелка, той после ми разказа колко внимателен е бил през цялото време. Това, че успявал да го скрие и тя така и не разбра много го радвало. И не го моряло, карало го да се гордее със себе си, а и тя била щастлива в крайна сметка. Целенасочено започнал да качва хора на стоп, от спирки и т. н., споделил й и тя не била съмнителна към поява на чужди неща в колата. За любовницата имал "служебен" телефон, който изключвал у дома, защото "не иска да го занимават с работа, като си е вкъщи". Там не се пазили чатове. Нормално е служебен телефон да се ползва за разговори, не за чат. С любовницата наели квартира в сградата, в която той работи. Тя заживяла там. А той нямало проблем да минава. Ключът от там бил за офиса, разбира се. Имал дрехи за любовницата и дрехи за приятелката ми. За да не пренесе нещо от първата към втората. И още много неща да прикрие мизерията е правил. Не че му прави чест, но все пак от мен има евала, защото така и не разбра приятелката ми, а от раздялата им вече минаха години.

63.   Като те чета номер 61 лошо ми става. Да ви имам отношенията на теб и на приятелката ти. Надявам се такива деградирали индивиди като вас да са изключение. Само ще ти кажа, че " твоят мъж " е голям късметлия да ви минава толкова патки една след друга. Купил телефон на любовницата си, ама ти проблем нямаш. Явно си свикнала да изневеряваш и да ти изневеряват, че въобще си го приела като нормална част от твоите " връзки". Но моля те само не казвай, че го обичаш, щото реално неща като любов, обич за хора без никакъв морал и съвест не съществуват.

64.   Човек никога не трябва да казва, че нещо НИКОГА няма да се случи. При мен се случи и то бях с човек, който се заричах, че никога няма да предам. Случи се да бъда с мъж, за когото пред приятелки съм кавала, че никога не бих била. И направих точно това, за което, казвах, че никога няма да направя. Съдбата просто ми се изсмя и научих мниго важен урок.
За малко да се разкрият някои неща, но не можех никого да убедя, затова реших да ги объркам.. За да изляза някак си от таз ситуация.
През годините са ми изневерявали от на мен - разбирала съм винаги от хората..

65.   Зачетох се в темата и се върнах доста години назад... Изневерих в първия си брак само с един човек... влюбих се и завърши с развод. С него бяхме двойка няколко години, но поради лични проблеми и трагедии от негова страна връзката ни се разпадна с времето, но останахме с добри чувства. Понякога се засичаме, гушкам го като приятел, пием кафе и всеки по пътя си..
Вторият ми брак за щастие е успешен повече от 15 години, но и в него не ме подмина изневярата. Само с двама. С единия от скука, самота... Но с другия... си загубих ума.. Малко оставаше да хвана гората и да си ида, пак в момент на проблеми, битовизми и прочие. Мъжът ми си мълчеше, но знаеше. Сама се озаптих и си останах дома...
Между двата брака имах и една пиклива връзка, колкото да не е без хич. Нито сме се женили, нито сме се клели в любов, ама той ревнивец... Сядам един ден с приятел от години в кварталното кръчме и си бъбрим, пийваме.. Целият квартал ни видя. После ми вдигна луд скандал. Питам го-нали всички ни виждат, правя ли нещо лошо, ако изневерявах, пред очите на всички ли щях да седя... Ама не така се почвало, дрън дрън... Е, с този приятел, наистина, така и не съм спала.

66.   Здравейте. И аз се заяетох.Честно, от доста време влизам в сайта и чета подобни теми.
ТЕМАТА Е ПОСТАВЕНА ДОСТА ДОБРЕ, БЕЗ ИЗЛИШНА ЗЛОБА, БЕЗ СЪДЕНЕ И ДАВАНЕ НА НАПЪТСТВИЯ. Но явно има една част от читателите, които не виждат по-далеч от носа си. Та по същество: абсолютно всеки човек- мъж, жена, все някога в живота си се е сблъсквал с изневярата. Под някаква форма. Изневярата съществува откакто свят светува, наравно с любовта и връзките.
На 38 съм, жена. С вече бившият ми съпруг заживяхме, когато бях на 17 и половина. Не съм знаела какво е живот, любов и изневяра. Исках да избягам от вкъщи, защото се "задушавах". С него живяхме и си играехме на семейство 21 години... Искам само да отбележа, че този мъж е КРАЙНИ и ИЗКЛЮЧИТЕЛНО моногамен. Никога не съм се съмнявала, никога не ми е давал повод. Дълги години твърдях, че си залагам дясната ръка, че никога не ми е изневерил... Но това не е всичко в едно семейство. За 19 години, няколко пъти влизаше в затвора, а аз оставах сама. С дъщеря ни, без нищо заделено. Не се оплаквам, сама си го избрах. Преди 13 години, той беше в затвора имах нещо като връзка. И аз и той семейни, аз сама с детето. Детето ми никога не е страдало, не съм отсъствала, гледах я абсолютно сама. Само по-време на работа се измъквах. Не беше любов, но секса беше приличен. Мъжът ми се прибра и никога повече не посмях, той така и не разбра.
12 години така, опитахме се да закрепим отношения, минахме през какво ли не...
И изведнъж в живота ми влезе с гръм и трясък, без да пита" Удобно ли е/"....този Удивителен мъж. Семеен, а за да е пълна идилята познавам жена му, децата... Но се случи. И продължава да се случва. И без такива тъпотии от рода на : ще ви хванат!!! Ако сте достатъчно разумни и се уважавате един друг, не влизате в личното пространство на живота на "любовниците" си, може да продължи дълго. Разликата е, че жена като мен, минала през колелото на дълъг и нещастен брак, с тийн в къщи НЕ иска истинска връзка, а някой... които да я цени, разбира, изслушва и никога да не ограничава свободата й.

П.С. Вече съм разведена, не мога да си легна в едно легло със съпруга ми, когато съм била с него!

Ж 38

67.   Ех каква хубава тема.. Двама души за да са заедно трябва да си вярват, че ако вземат да се съмняват ще започнат да се следят, а следят ли се винаги ще се хванат. Важното е всичко да си има мярка и да не се пренебрегва другата страна. А, че изневяра ще има то е ясно. Може да не е сега след месец година пет... Просто всеки иска нещо по различно... Пържоли пържоли, но нека и веднъж и боб да има... Е винаги трябва да имаш готов отговор и да не се чувстваш гузен за това. че си се позабавлявал малко. Аз се върнах вкъщи с червило на ризата... Подозрения, но Шефката имаше рожден ден и се почерпихме. затова и закъснях, а целувките бяха задължителни.. Да жена ми знаеше, че ще има, но на следващият ден.. Косми... да по ризата, веднъж видя закачен на дръжката на очилата ми, но оправданието беше, че ги слагам на бюрото.. и хора... А сещам се като студент една мацка си остави сутиена вкъщи.. Дойде гаджето ми и го видя. ЕЕ казах, че брат ми е имал гости снощи и ще му се карам.. Доста се притесних тогава.. За закъсненията винаги трябва да си споменал пред жената за уговорка след работа за тая седмица.. И като любовницата е свободна винаги тогава е срещата. Не пазарувам без жена ми. Не излизам без нея в почивните дни. Тел е на масата. Имам компютър. С две думи мъж на жена си... Е жена ми си има секретарка... Хубаво момиче. Забавляваме се с нея когато жена ми отсъства.. Тя винаги знае къде е и колко ще се забави... Няма да и каже.. Ще я изгони.. Винаги ме защитава.. Много често отивам в нейният офис да оправя нещо през почивните дни. С колата на жена, защото има пропуск... Тя няма как да дойде... И секретарката и е там да помага... Даже мъжът и я кара и я чака долу докато се позабавляваме на дивана. Важното е да ни е хубаво и да си пазим тайните.. ОО Усещам как вече ме нападате.... Не съм много хитър... Е трябва и наблюдателност и инфо от секретарката. Жена ми често отсъства семинари. командировки... ЕЕ не паса и аз трева. Но човек трябва да се забавлява както и тя... Добре се прикриваше. То козметици, фризьори преди заминаванията да се харесвала на колегите, че щяло да има много мъже.. Шегувахме се. Щом си казва и се хвали означава, че няма страшно. само да ме дразни лекичко и да се фука, че е харесвана.. Е повреди и се компютъра. Донесе го вкъщи да го погледна. Нищо му нямаше. Но като се рових видях инсталиран вайбър. Пуснах го и???? Леле. Тя нямаше вайбър на тел.. Този номер беше друг. То едни закани, едни сърчица, едни признания... едни обяснения на кой какво му харесало и какво искал и кога... Разбира се казах , че компютъра не става за нищо и трябва нов. Този е за изхвърляне. Веднага отидохме за нов. Купихме.. Аз замълчах.. На следващият семинар вечерта то едни покани за танци, за питиета, че отивала в стаята си с номер... щяла да го очаква... била влажна... Следях чата в момента... Е вече не са заедно. Не разбраха какво стана. Тя досега не знае че съм бил в течение на всичко. Погрижих се, да не са заедно по такива срещи.. А и секретарката и помогна... И тя не знаеше за него... Е това е на кратко. Важното е да сме щастливи и да се забавляваме.... И да прощаваме.... Ако ни хванат

68.   Аз явно съм романтик по душа.
Изневерих веднъж, когато срещнах бъдещия си съпруг(тогава не знаех де).
Прекъснах отношения с другия.
За първи път обичах ясно и осъзнато.
Но.. след "н" брой години се случи на него.
Разделихме се. Без драми и обвинения.
Омъжих се с любов и живях с такава.. докато я имаше и усещах.
Аз му желая щастието, пожелавам го и на себе си.
Живота е да се живее пълноценно и в хармония.

51-59 от 59