Подарък - ваучер
Пиша в тази категория, защото подаръкът ще бъде за приятеля ми.

Водим връзка от разстояние, заедно сме от година. Виждали сме се 2 пъти до сега, скоро време отново ще дойде.

Искам да му направя подарък, който ще му е от полза.
Когато седнах да мисля какво да му подаря: Изключих парфюма като вариант, защото е капризен по тази тема. Също така каквито и да са козметинчи продукти. Без чупливи подаръци или с голям размер, защото багажът му е ограничен.

Накрая реших да му подаря дрехи - каквото успея да избера- тъй като знам от кои магазини пазарува. За съжаление не знам кой размер носи, питала съм го - не съм получавала адекватен отговор просто игнор или отговор със сарказъм. Скоро време ми каза, че е качил килограми, но като цяло не му личи и просто не мога да преценя.

Вместо да рискувам реших да му подаря ваучер - но ме притеснява факта, че е все едно да подарявам пари. Скромен е и не знам как ще се почувства и дали да му подаря такъв ваучер на любимата му марка. Също така другата ми идея беше да му подаря луксозно мъжко бельо с бъзика, че искам да видя как ще му стоят. /Моля мъжете да кажат какво мислите по този въпрос/. Помощ - остана ми само седмица!

Коментари

1.   Доста практично е това с ваучера, добро е.

2.   С бельото е тъпо, проява на лош вкус и пошъл хумор. Ваучер е практично.

3.   Подари му ваучер за масаж с освобождаване :-)

4.   Много добра идея!

5.   Най добре е ваучер както си избрала. Той ще си избере сам нещо, което му хареса

6.   Ако отношенията между вас още са деликатни, не е много добра идеята за ваучер - наистина е все едно да му дадеш пари в брой в плик. Практично е и ще влязат в употреба, но е някак... А и ще го задължава да върне подарък на същата стойност.

Аз примерно бих се зарадвала, ако за рожденния си ден получа ваучер за любим магазин от приятелка, колеги от работата или от съпруга ми, но ситуацията е доста по-различна. С нов човек и още несигурни отношения не е ОК да намесваш така пари.

Със секси бельото пък рискуваш размера да не пасне.

След като знаеш кога точно ще идва, можеш да буукнеш екскурзия или нощувка някъде за двамата. Или някакво забавно преживяване от рода на ескейп руум/концерт/аква парк - нещо което да правите заедно. Ако знаеш какво му е хобито, би могла да вземеш нещо свързано с него.

7.   О, Боже да подаряваш подарък на мъж Дева....няколко години излизах с такъв и колкото и старание да влагах в подаръците и колкото и месеци преди рождения му ден да търсех перфектния подарък все мрънкаше и нещо не му харесваше. От всички неща, които съм му подарявала му хареса само когато веднъж бях извадила наши снимки (снимките бяха много хубави) и му бях сложила една в рамка и другите в албум. Абе сложна работа, успех!

8.   Подариму уикенд в спа хотел! Тъкмо ше видиш теб ли ще покани да го придружиш :)