Sugar daddy?
Здравейте, интересувам се относно връзката между шугър дади и шугър бейби. Имам доста въпроси, но ще гледам да съкратя малко. Та, аз съм момиче, което не може да се оплаче от възможностите на родителите си. Имаме достатъчно пари, но все пак раста и малко по малко гледам да ставам независима от тях. Пълнолетна съм и вероятно ще заминавам за чужбина, за да уча и да работя там. Ии има шанс парите на нашите да не стигат толкова, защото в чужбина е доста по-скъпо. Да, ще работя, но ще е от типа на 4-5 часа, което означава, че може би парите няма да ми достигат. Бих искала да не работя толкова много, за да мога и да имам мотивация да уча. Иска ми се да има някой, който да ми бута едно рамо. Искам да уточня, че това не означава, че ще спя с този човек срещу заплащане. Ще излизам с него на вечери и ще му бъда нещо като психолог, не знам.
Та, какво ви е мнението за тази връзка между шугър дади и шугър бейби?
Безопасно ли ви се струва?
Изглежда ли някак курвенско, някак аморално?

Коментари

51-79 от 79

58.   42, по едно време и аз имах подобно мнение за всички мъже и по- специално за българските такива. Даже не ги виждах като хора... Да, ганьовци има, но има и свестни, просто понякога правим грешни избори, особено в к*рвенските времена, в които живеем. Има и добри мъже, както сред българите, така и сред чужденците, ще видиш. Замисли се, може би трябва да смениш средата, в която има некачествени мъже или малко да промениш критериите си. И трябва да се оттървеш от омразата, която се е натрупала в теб, тя дава много нереална преценка за ситуациите и хората. Казвам ти го като човек, който е бил в твоето положение и понякога все още изпада в състояния на гневни епизоди. На това са основани и агресивните ми коментари тук през годините. Омразата е невероятна сила, но е разрушителна. Рядко ще ти помогне в нещо.
И знам как се чувстваш, защото съм изпитвала твоята болка години наред.

Black Sabbath

59.   Сабат, не слизай на нейното ниво! С нея диалог няма, тя и затова е самотна, озлобена и в крайна сметка- нещастна. Истерично плюе българските мъже, защото не ѝ обръщат внимание, пък пред вратата ѝ няма тълпа от чуждестранни джентълмени. А часовник неумолимо и безвъзвратно тиктака...
По темата - малката е живяла под крилцето на мама и тати и мисли, че всичко, което хвърчи се яде. Ще научи много истини, най-вероятно по трудния начин.

60.   От 42 до Black Sabbath :

Не се обиждай, но това със смяната на средата стана много банално и не винаги работи. Не всички живеем в големите градове и не всички имаме възможност за това. А дори и да я сменя, едва ли ще е по-добра. На челата на хората не пише кой е боклук и кой не, освен това има доста талантливи манипулатори...

И не съм злобна, нито пълна с омраза. Не знам защо в този сайт наричат хората, които казват нещата директно, злобни. И аз така. Назовавам нещата с истинските им имена, без да спестявам нищо. Това е. Вярно, че ми е остър езикът, но казвам само истини.

Иначе благодаря за подкрепата! Оценявам. :)

62.   До 53.
не ми се вярва това да е истина. По-скоро колежката на мъжа ти е разбрала нещо за него, сигурно афера с млада и красива колежка, и хубостникът ти се страхува тя да не се изпусне пред теб.

63.   59, опитвам се да помогна. Бях на нейно място, понякога все още се връщам. Знам какво ѝ е.

60, така е, хората, които са качествени партньори, вече не са много или са заети, но ги има! Може да е човек, който първоначално дори не би забелязала. Понякога привличането идва с времето и със сближаването.

Black Sabbath

64.   Black Sabbath, ти като един от коментиращите с най-много коментари изпълнени със злоба и негативизъм даваш мнение някой да се отърве от негативизма. Ти просто си една лоша жена на 22, залепена на екрана. Предлагам ти да си намериш работа вече.

65.   До 62-Ами никой не те кара насила да вярваш,пък и няма да влизам в обяснителен режим заради теб.Само ще кажа,че аз никога не оставям половинчати и недовършени неща и като захапя нещо не го оставям докато не намеря на корена ряпата.А знаеш,всеки има право на отговор,в случая тя.Каза ми-съжалила съм милион пъти,да, така беше.Сигурно е гадно да те отблъснат така.Повтарям-може би ако е било някое младо и хубаво маце сега друга песен щях да пея.Тя за добро или зло не е нито едно от двете.Мъжете,дето ги нарочваме за всеядни понякога и те трудно се прежалват,мили№62.Хайде,остани си със здраве...53

67.   Огромно евала на номер 19 и 42. Начука ви конския хуй на истината, и то на сухо, а вие, мъжките кучки, яко се разлаяхте, хаха.

Аз също споделям нейното мнение. Момиче съм почти на 23. Била съм в няколко държави и мъже-курви като бълХарите няма никъде. Не стига, че сте курви, ами сте и нагли, безочливи и страхливи като мишки. Пълни смешници.

От хубавите момичета съм. Тренирам, редовно ходя на фризьор, козметик, маникюр... а, бе, топ съм. Където и да отида, дори на спирката, в автобуса, в кафето, където работя, постоянно си предлагат услугите разни мъжки курвенца. Пъълно е с такива. А когато си харесам някой от тях, разбира се, че се възползвам. Като робчета са. Каквото им кажа, както им кажа, така го правят. Гледам си кефа, после викам : "Следващият, моля. " Това, мъжките курви, нямате край, нямате граници, нямате нищо.

Имах даже случай, в който пак един миндил ми се предлагаше, но тогава бях обвързана и му казах, че няма как да стане, а той ми вика "Е, какво като имаш приятел? Аз няма да ти го взема. Искам само да се позабавлявяме малко. " Правете си изводите какви долни курви са бг мъжете. Веднага са готови за секс, само да им смигнеш.

Хич не си губете времето и нервите с тези жалки, тъпи, задръстени боклуци, ами както ви казва 42, търсете си мъже в чужбина. В Булгарето няма мъже, има само мега безочливи курволяци, без капка срам и морал. Оставете ги сами тук, да се заринат в собствените си лайна. Това им е естественият хабитат. Няма да станат от тях хора, програмирани са да са говеда и в червата даже.

Попрочетох набързо някои от коментарите и много се смях.
На господинът, който твърди, че жените обичат драмата, ще каже, че той обича клишетата, и то най-неверните. Жените обичат спокойствието, нормалните и морални мъже. Ти, ако наричаш женското недоволство към мъжкия курвалък, любов към драмата, иди се прегледай. Сигурно си виждал жени само в киното. Смешник и половина, и три четвърти жалкар. Дясната си ръка не я брой за жена. :)

А на госпожата /госпожицата, която коментира англичани, руснаци и евреи, ще кажа, че не е наясно нито с англичаните, нито руснаците. Особено вторите. Чувала си разни глупости, ама реалността е съвсем друга.

Последният нещастник пък, който има наглостта да говори за ниски нива, да иде да се гръмне. Ниско е твоето ниво, олигофренче, защото отричаш ОЧЕВИДНИТЕ НЕЩА. Как не ви е срам да казвате на бялото черно, а? Нямам думи...

Извод 1 : С българското, курвенско племе не се занимавайте в никакъв случай. Няма да видите добро. Само курвенски изцепки, смешни опити за отричане и още по-смешни оправдания.

Извод 2 : В сайта преобладават неадекватни тъпунгери, които плямпат единствено клишета и разни други идиотизми, чути-недочути оттук-там. Другите са страхливи, комплексирани плъхове като номер 59. Явно е истина, че истината много боли. Особено простите ганьовци. Бягайте колкото можете по-далеч от тях и никога не се връщайте. Оставете ги сами, да ги изяде злобата, идиотщината, безочието и курвалъка им.

68.   64, не съм ти искала съвета, така че го отхвърлям. И за твоя информация не съм писала "злобни" и негативни коментари от поне година, че и повече. Сайтът е за помагане, не пречи да помогна на друг човек.

Black Sabbath

69.   68, Черна Станцио, това е мое мнение и на още 7 души. Намери си работа.

70.   От коментара на 67 лъха на такъв бо*лук, че след второто изречение спрях. То бива животно, но чак толкова..

71.   до 70 тя е същата най-вероятно. Просто си пише от друго ИП, че да си самопотвърди тезата. Има ментални проблеми момичето и изобщо не се шегувам. Това нормален човек не може да го напише. Най-малкото е емоционално нестабилна.

72.   Номер 42, каква истина си казала по-точно? Реторика, че като гледам втори етаж нямаш. Хората съвсем правилно осъдиха подобно поведение, никой не е говорил срещу жените. И изведнъж идваш ти с тези излияния вероятно писани с нездрав блясък в очите. Народа го е казал:"гузен негонен бяга". Да генерализираш и то в положителен смисъл западните мъже си е пълно лицемерие. Едва ли си била много на запад, освен на едно "порозовяло" място в Амстердам? Съдейки по написаните не до там свързани глупости.. съм познал. Що се отнася до българските жени. По-добри няма, в какъвто и да било аспект. Според мои познати чужденци от женски пол, това важи и за българските мъже. Такива всеобщи утайки и от двата пола в България като тебе трябва да ви затваряме. Един добър режим:"работа, учене на история", ще ви дойде добре.

73.   69, имайте си мнението. Ти също си намери работа, вместо да ми даваш безполезни "съвети".

Black Sabbath

74.   67 (съжалявам, че пиша отделен коментар, но сега прочетох мнението), добре, хвани се с чужденец, какво ви спира такива хора като вас? Държави много. Но каквито са мъжете в една държава, такива са и жените (говоря за България). Не те нападам и не защитавам никого, но съм се нагледала на к*ряолък и от двата пола.

Black Sabbath

75.   74, айде няма нужда, до оня ден и ти хранеше и слагаше в един кюп мъжете. Сега вече си намери гадже и друга песен запя.

77.   До 70 и 71
Прави сте, че Н.67 е авторката. Това което тя нарича българските мъже в коментара си се отнася точно за нея в женската версия. Тя е боклук на боклуците в най-отвратителната му форма. Аз бях написал коментар с критика към нея, но коментара ми не беше публикуван. Искам да ви кажа, че тя е безплатен модератор в този сайт и тя публикува истории и коментари когато тя си поиска. Тя също изтрива коментари и истории по нейни лични съображения. Сайта я защитава, защото тя създава трафик в сайта. Тя винаги пише против БГ мъжете най-злобните и цинични коментари и истории както и сега в този 67 неин коментар. Няма по-голяма гнусотия от нея, но понеже е модератор тя пише каквото си иска и сама си го публикува.
Ако прочетете историята й: "Бях ли сексуално насилена" в "Секс и интимност" ще видите как тя сама си коментира историята. Прочетете коментар Н.63 който я откри, че сама си коментира историята дори и от името на мъж и на жена. Проследете хашовете (hash) и сами ще се уверите. Писала е стотици истории в този сайт и от както я направиха безплатен модератор тя няма спиране на историите й. Тя е отвратителна напаст, нооо сайта я защитава като голям "приносител" за "качеството" на сайта. Тя обвинява БГ мъжете като безочливи курволяци и тъпунгери без капка срам и морал, а прочетете още един път коментара й и вижте какъв срам и морал тя показва. Тя обича и да пие и щом е пийнала устата й не спира да бълва гнусотии. Едно не мога да разбера, този сайт толкова аморален ли е станал та още я търпят като член на тяхния колектив. Виждате ли до къде стигнахме.
Сигурен съм, че и този ми коментар няма да бъде публикуван, защото аз критикувам и авторката на историята и самия сайт. Другите модератори моля публикувайте ми коментара. Чакам.

78.   71, аутистка е. Не е и много за гледане, пак пусна мъжемразка тема. Като останалите кожени чанти тук, животното ще гние само.

79.   74, първо си промених мнението за мъжете, после си намерих приятел. 'Айде и ти много знаеш какво е се е променило в мен. Само жена, изпитала тази болка, може да разбере друга жена и да се опита да ѝ помогне.

Black Sabbath

81.   79, всеки един от нас в даден момент изпитва болка, въпроса е как реагираме на нея. Авторката определено не реагира зряло.

82.   81, и аз реагирах незряло, затова се опитвам да помогна по някакъв начин. Само, че авторката и жените като нея трябва да погледнат нa нещата от друг ъгъл. Те трябва да пожелаят промяната и дано някой ден стане.
Болката не е толкова лошо нещо, кара ни да се замисляме повече, но омразата, породена от нея, може да е фатална.

Black Sabbath

83.   82, ей това е приказка. Само че не мисля, че авторката е готова, а и иска да и се помогне, но дано да греша.

84.   83, благодаря за думите. Всичко най- хубаво.

Black Sabbath

85.   Много му падна нивото на този сайт. Заприлича на квартална кръчма , даже по-зле. Там такива неадекватни като истеричната нещастница биха ги изритали.

91.   85 - Благодарение на Черната Събота и Братан.

96.   Като чета такива като 67 вече съм убеден, че ако ще последната жена на света да е българка, няма да я докосна и с пръчка, е няма и да ви псувам, на вашето ниво не ми се слиза. Чудя се само дали дисплея на телефона й не се е напукал от писането на дълги обяснения в интернет пред непознати анонимници.

97.   Изписал си си живота ма

98.   96, право е момичето за много неща, не се прави на луд. Между другото и аз споделям същото мнение. Много мъже в България са курви, ама супер гнусни и долни курви, във всеки смисъл на думата. Това май не ти изнася да го признаеш?

И лъч надежда, именно заради, който пиша. Прочети коментар номер 22 в тема "Онлайн чатовете броят ли се за изневяра" и коментар 41-2-3, не помня точно, в темата "Той не иска да плаща нищо".

Вие, мъжете, имате навика да си приписвате лошите качества на жените, не знам защо така. По себе си ли съдите за другите?

Истината е по средата. И жените, и мъжете са големи боклуци. Е, да, не са всички, но много голям процент.

99.   "който да ми бута едно рамо" :)
Ще ти бута нещо ама нема да е рамо :)
Кай честно, толкова ли си наивна ? :)
наистина ли си мислиш, че зрял мъж, който може да си позволи да издържа лична млада куртизанка, би търсил нещо друго от нея освен младия й задник? Щяла да му бъде нещо като психолог :) Ти ще даваш акъл на зрял и успял мъж ? какво знаеш ти за живота, за света, за хората? какво можеш да предложиш ти? Ще ти кажа - нищо освен млад задник.

51-79 от 79