Бившата
Здравейте, аз съм на 20г. и съм лесбийка. Скоро започнах връзка с момиче, коеъо е на 22г. Всичко върви много добре обаче имам един проблем. Тя все още поддържа контакт с бившата си, т. е. пишат си и си говорят всеки ден. Чувствам, че ревността ме изяжда отвътре, но не знам какво да направя. Дайте вашето мнение

Коментари

1.   Най-добрата ми приятелка е лесбийка, занимаваше се с едно такова момиче преди, че и по-зле беше. Накрая й би шута, щото станаха 3ма.
Някой трябва да излезе от кръгчето. Или ти, или тя. Вярвай, там където има 3ти никога не се получава нещо красиво. Знам колко е трудно да се намери партньор в твоята ситуация, но не заслужаваш унижение.

2.   Напълно е прав №1. Където са двама, третият е излишен. Постави директно въпроса - или ти или бившата. Няма смисъл нито от „деликатно“ премълчаване, нито от мълчаливо страдание, нито от дълги и най-често лъжливи обяснения, признания и обещания, втори, трети и не знам си кой шанс. Казвам го от собствения си горчив опит. Щом има нужда от друг/а, значи не държи на теб. Тогава майната ѝ - късай и продължи напред.
Незаменими хора няма.

3.   Била съм в тоя филм и ще ти кажа единственото решение. Казваш, че такива отношения не те устройват и си тръгваш. Това или ще е началото на една хубава връзка, или краят на една безперспективна. Нито ти с времето ще свикнеш, нито те с времето ще спрат.

4.   За вас мъже няма ли? А иначе до къде стигнахме тоя за оня свят