Гнус ме е от целувки.
В 10 клас две момичета се караха коя правила повече свирки, накрая едната се оказа, че е лапала повече и това й беше повод за гордост. Вика на другата - като стигнеш моята бройка, тогава ми говори.
От тогава ме е гнус да се целувам. Кой знае на кого е духала снощи, а аз сега ще му облизвам пишката. Щом в 10 клас като бяхме 17 годишни вече имат такъв стаж, не ми се мисли сега като сме на по 25, 26 колко пишки са изяли. Веднъж си легнахме с една, без да я целувам, по едно време май се изнерви, седна върху мен и направо си завря муцуната в моята. Дръпнах се и спря. Как няма да се дръпна като преди 5 минути ми духаше? Без да я карам, налапа го като близалка и после ми дава език... аз гей ли съм? Педерас ли съм? Като цяло жените обичат да ги целуват, но като се сетя какво друго лапат с тая уста как да я целуна... има мъже които сигурно и проститутка биха целунали, но аз не съм такъв, обичам секса, раздавам се, страстен съм, но без целувки! Все пак ям с тази уста. Нямам нищо против да духате щом ви харесва, но не ме целувайте после. Има си полови органи за тази цел които са правени да се вкарват и да им го вкарват, езика и устните не са за това. Пък и самите целувки никакво удоволствие не ми доставят.

Коментари

1.   А ти като отидеш до тоалетна по малка нужда и държиш оная работа с ръка, после гнус ли те е да се храниш с нея ? М ?

4.   Затова има жени за секс и за любене. Тези дето описа са от масовката и са само за секс. Вземи си девствена от консервативно семейство и всичко ще е различно. Очаквай да те нападнат, че не си толерантен и тем подобни.

5.   Аз пък съм обратно на теб. Обожавам целувките, меко казано! Действат ми изключително възбуждащо, даже май ме възбуждат повече от всичко друго. Вкусът на партньора също е божествен, танцът на езиците, интимният момент. Не разбирам защо не ти харесват и не мога да си представя връзка без целувки, но ти си знаеш. Щом, обаче, се гнусиш да те целуват след като са ти духали, значи се гнусиш от себе си... Мий се по-често и не лишавай приятелката си от най-сладкото във връзките (целувките) или ѝ кажи да не ти лапа. Не вярвам да обича свирките, много рядко се намират жени, които ги правят с желание. На мен също не ми харесват. Ако пък се гнусиш от самата жена, с която си, едва ли тази е Твоята жена. Тоест нямаш чувства, я щом те липсват, за какво, по дяволите, ти е тази "връзка"?

6.   Щом те е гнус не се целувай, но не знам как може да не целуваш момиче което харесваш, но това си е лично твой избор.
Аз лично нямам нищо против да целуна момиче, дори да ми е духало преди 5мин, но всеки е различен.

9.   към 1, недей, че вече и на ресторант няма да иска да отиде.

12.   Брат, моята ми духа, после си я целувам съвсем спокойно. Стига се филмира. Щом жените не ги е гнус, няма и теб от какво да те е.

13.   И аз не разбирам целувките с език и ги намирам за гнусни, не разбирам защо хората го правят! Някой да си завре гнусния език в устата ти, кое му е възбуждащото и какъв е смисълът??
Ж23

18.   За св*ркаджийките от училището ти разбирам да те е гнус, но за жени, които като цяло са били в сериозни връзки - не. Една жена няма да се пази от тези неща специално заради теб. Не искам да звуча грубо, но е така. Хората се събират, разделят, интимни са и ако всичко е в реда на нещата и намериш нормална жена, а не м*нетаджийка, за която тези неща са повод за гордост, не виждам проблем. Представи си жена да я е гнус от теб, защото си лизал други жени.
А за момичетата от твоето училище нямам думи. Това са лични работи и не се обсъждат така, независимо дали си била с един или сто и един мъже.

Black Sabbath

21.   Боже мой, ти на 15 години ли си??? Сексът е готин, ако е мръснишки и страстен. Целувки, свирки, лизане... Иначе е скучен, а аз за да правя скучен секс не бих се гласила час и половина. Ако само ще ми мушкат пениса си за да се изпразнят в презерватива, предпочитам да си стоя вкъщи с вибратора. Разбирам да те е гнус от чуждите хуйове, ама от твоя собствен да ти става гадно не е нормално. Ако видя че един мъж не ме целува и няма такива намерения, хич не си губя времето с него. Да си купе секс кукла и нея да си я ебе.

23.   Номер 1, нормалните хора си мият ръцете след ходене до тоалетна, така че аналогията ти не е много добра.

28.   Аз пък най-обичам да си ме целуне след като съм му го лапала. Всичките ми партньори са го правели. И си личи, че и на тях им е гот, всякаш искат да те нацелуват, след като ти си направила такова нещо за тях. Много е мило.

Според мен авторе, твоят проблем идва от това, че си бил идеализирал жените и си ги виждал като някакви чисти и непорочни създания, които правят любов, а не секс. Този престава се е разбила и в момента си в шок. Погнусата ти не идва от това, че има някаква физическа следа от предишни партньори, а от болезнения дискомфорт от развенчаната илюзия.

29.   Номер 1, ти остави това, аз просто не знам как автора живее със себе си! Майка му като го е раждала е излязъл от място, където е бил на баща му пениса! Сега автора е омърсен до края на дните си, буквално от глава до пети с пениса на баща му! :D

30.   Номер 23, нормалните хора си мият зъбите поне 2 пъти дневно.... аналогията?

31.   До номер 1.
Много тъпа съпоставка.
Всеки си мие ръцете преди хранене, но не знам как ще си измиеш устата от сперма и други гнусотии, които се стичат от половите органи... Пастата за зъби няма да свърши работа тук.

32.   До номер 15.
Авторът не е написал никъде, че се гнуси от себе си.
Написал е, че се гнуси от мацки, които лапат.
П. С
Аз също изпитвам отвращение от някаква, дето е лапала на 10 преди мен и после идва да ме целува.
Освен за ч**не, за друго не бих ползвалтакава.
И все пак, всичко е въпрос на вкус.

33.   Номер 23, повечето хора си мият и зъбите и устата - аналогията е валидна.

34.   28, има си немалко чисти и непорочни жени, които не си падат по извращенията. :) Това, че ти не си от тях, вече е друг въпрос.

Номер 5

35.   Номер 28, всеки има право да спи с експериментиращи пе**раси, явно на такива попадаш и си мислиш, че е нормално.

37.   #34 интересно е, че наричаш толкова стандартно в секса нещо като свирката извращение. Вероятно и при теб като при автора има някакъв психологически момент, който е довел до тези ти усещания. Някой те е използвал само за секс, или пък много са те отхвърляли, или пък са ти изневерили с по-отворена, или пък родителите са ти набивали, че сексът е нещо мръсно? Помисли, винаги има причина.

#35 ами то и аз го целувам, след като ме е лизал, това прави ли ме лесбийка? Нямам гнус от себе си, а щом съм решила да си легна с даден мъж, значи и от него нямам. Ние си правим кефа, пък вие си се гнусете.

38.   Номер 37, ти ли ще налагаш стандартите. За много хора това си е извращение и нямат нужда от свирка "за да си се кефят". Сега, някой като друго не можете и да дадете... си се кефите по този начин. А ние се гнусим от вас, не от нас.

39.   #38, ти се опитваш да диктуваш какво е извращение и какво не. Ако нещо не ти харесва, не го прави, толкова просто е. Нападката с това, че нямало, какво друго да дам е доста елементарта и лишена от логическа връзка. А дали ти се гнусиш от мен или не, за мен няма никакво значение.