Случи ми се и на мен
Жена на 42 съм. След брака не съм имала връзки с мъже. Имаме едно дете. Не мисля, че съм от привлекателните жени. Не се обличам предизвикателно и изобщо, като мацка да я пожелае някой. Рядко съм имала намеци за интимност. Отношения, секс и всичко вкъщи си е уж наред. Но, случи ми се и на мен. След служебен купон, без навиване, без сваляне просто го направихме с колега, като ученици в колата. Сигурно малкото алкохол помогна за всичко това. Бях много впечатлена и разбрах, какво значи размера има значение. Имах чувство, че ще ме разцепи, съвсем лека болка и невероятно удоволствие. За пръв път изпитах последователни оргазми, няколко. На никой познат не съм разказвала и няма да го разкажа, не мисля и повече така да правя. Интересно, не изпитвам вина, доволна съм, че опитах и аз още нещо.

Коментари

1.   Айде сега няма да правиш...няма да спираш да мислиш за това, което ти се е случило и какво си изживяла и ще ми кажеш, че ако ти предложи пак ще се дърпаш а? хахахах

3.   Жена съм малко по - голямя от теб и ти казвам: "Пак ще повториш и потретиш и още много, много пъти". Трябва обаче да си толкова печена, че мъжът ти да ни разбере иначе разводи на тези години...Един развод би те изкарал от релси.
Аз съм така от 2 години, но това не ми пречи да правя секс и със съпруга си. Нещата пак ти казвам трябва да се правят премерено и в никакъв случай връзка. Просто така инцидентно от време на време.

4.   Пак скучаещият автор се е развихрил. Никоя жена не се изразява толкова грозно-щял да я разцепи, размера, и т.н.Стилът му си личи, да си знае.

5.   Оф, това го е писал поредния крийпстър, без работа. Не е писано от жена.

6.   Това определено не е по действителен случай
:)))

7.   Пак чикиджийско творчество.

8.   Е да прави сте, 4567, те такива неща не стават в живота, само в нечии фантазии....

9.   Време е чичака да спре с еднотипните си теми за изневеряващите без повод жени! Да не говорим, че темата е написана типично по мъжки-като хвалба!

10.   Виж човек, разбери и просто приеми, че не ти се получава да пишеш представяйки се за жени.

11.   До 4. Никоя жена не се изразява толкова грозно.. Айде бе, ти ще кажеш...

12.   Аз съм жена и то само на 23! Супи дами когато бракът ви е изчерпан и няма тръпка и страст просто си тръгнете. Най-тъпото нещо е да стоиш с мъжа си само заради деца и да си съсипваш живота. АКО ОБИЧАШЕ МЪЖА СИ НЯМАШЕ ДА ИЗНЕВЕРИШ И СТИГА ОПРАВДАНИЯ С ТОЗИ АЛКОХОЛ БЕЕ! Колкото и пияна да си ако държиш н а мъжа си няма да имаш очи за друг и на литър твърд алкохол в мислите ти ще е само той!