Никога не съм се влюбвала
Ама никога, абсолютно никога! Зле ми е. Това нормално ли е? Имам чувството, че целият ми живот е пропилян. Почти на 30 съм.

Коментари

1.   Да си на 30 и никога да не си се влюбвала не е нормално, даже е болестно състояние, казва се нарцисизъм. Ти си самовлюбена в себе си и си мислиш, че няма нито един мъж който да те спечели. Проблема е в теб и щом до 30 не си се осъзнала, че проблема е в теб струва ми се, че такава ще си останеш. Мисля, че и Брад Пит да беше срещнала и той нямаше да те заинтригува. Емоционално ти си празна, сърцето ти не трепва от нищо. Кажи поне какви са твоите най-добри качества за да видим дали има мъже които ти пък привличаш. След като до сега не си се влюбвала как тогава си правила секс, без никакви чувства ли, без да ти трепне сърцето с когото си лягала???

2.   Ами влюби се де..
От два реда написано това мога да ти отговоря.
Иначе ако имаш други проблеми, стоящи зад това, че не можеш да се влюбиш ги сподели ако искаш, а ако не, започни да си ги разрешаваш.

3.   Не е нормално. Хората се влюбват, особено много, като са в тийнейджърска възраст.

До 30 баш пък никой да не те е грабнал си е патология.

Братан.

4.   Според мен и тази тема е пусната от мъж в пореден опит пак да се задъвчат разни неща за жените.

6.   Живот без любов е един празен и пропилян живот.

7.   Жалко за теб.

8.   Не е задължително. По-важното е да умееш да обичаш! Влюбеността по-скоро се свързва със силно емоционално и/или сексуално привличане. Не е задължително да го изпиташ. Може да имаш хармонична емоционалност и да не свързваш секса с емоциите (също както някои от мъжете). Но виж, ако никого не обичаш, това вече е проблем.

9.   Дай ни повече инфо.

10.   Ми голяма работа. Има време. Не ги слушай тука ограничените индивиди или в живота ограничено мислещите. По-добре по-късно, но в подходящ човек. Иначе да нямаше да е по-добре да се влюбиш в някой, който не е християнин, например? Нямаше да е добре. Така че споко. Хората раждат и по на 40, че даже и по на 45. Не се притеснявай. И... съвет от мене - колкото и сърцето да противоречи на разума, разумът винаги е прав. А сърцето не.
Всичко добро, успех и не се отчайвай.

11.   Това даже не мога да си го представя. Не е нормално, със сигурност.